Şimdi Ara

Apple klasik gökkuşağı logosunu tekrar kullanmaya başlayabilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
11.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    renkleri 80 yaşındaki amca bile lgbt ile bağdaştırıyo bizim toplumda
    izmir de pride haftası oturduğumuz semtin kaldırımlarını gök kuşağı renklerine boyadılar millet şimdi renklerden dolayı yoldan yürüyo kaldırıma basmıyorlar böyle değişik bir ülke
    her platformda bu denli propaganda unsuru haline getirmeselerdi belki tepki çekmezdi apple logosundaki tasarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 1 Eylül 2019; 11:31:50 >
  • Erasmus78 kullanıcısına yanıt
    Heralde troll kafaya gel çay demle. 3400 tl telefon alırım 6 yıl kullanır yenisini alırım veya 8700 tl verir apple'ın üst seviye telefonunu alırım yine en az 5-6 sene kullanırım. Her 3 senede niye telefon yeniliyim iq'um 65 mi? Az para verince 3 senede bir cihazı değişmek mi gerekiyormuş? ios ve android arasındaki fark eskisi kadar yok kim umrunda? Güncelleme kimin umrunda? şu an elimde iphone 7 var ios 13'de karanlık mod geliyormuş, geliyorda ne oluyor? Troll değilsen eğer modern dünya kafanı yakmış.
  • aydinsukru kullanıcısına yanıt
    Sen sanirim LGBT ye medenice karsiniz ama gokkusagi renkli t-shirt ler kiyafetleri de giymektesin anlasilan ?
  • Başladı yeni iphonelarda logo renkli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    o tarz kıyafetleri satıyor diye H&M ye bile girmiyorum eskiden saygım vardı ama artık nefrete döndü
    apple ceosu bile gay adamlar toplumu şekillendirmeye calısıyo
    aynı olay iphone 5c de olmuştu bu ne rengarenk telefonlar diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 1 Eylül 2019; 12:4:57 >
    Heterolari da bunlar yuzunden politize ettiriyorlar :/

LGBTQ+ diye bir olgu da varmis

https://ok2bme.ca/resources/kids-teens/what-does-lgbtq-mean/

Bunlar absurtlesmeye basladi ...
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    LGBTTTQQIAA yeni çıkmış herhalde bunlar üreyemiyorlar da nereden çıkıyor bu yeni türler
    Tek bir seye odaklaniyorlar oyle gelisiyorlar :) ... Bunlar insan soyunu kurutacaklar kesin gibi ...
  • Aşırı retro duruyor. (birebir orjinal logoyu kullanacaklarsa)

Şu sondaki logo gibi bir şey olabilir

Apple klasik gökkuşağı logosunu tekrar kullanmaya başlayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 1 Eylül 2019; 18:4:6 >
  • Logoyla uğraştıklarına göre Modellerde bir değişiklik yok analaşılan kopyala yapıştır yapacaklar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    S5 S6 ve S7. 3 cihaz işte. Ayrıca S7 güncel de değil. Samsung S7 ailesine sadece güvenlik güncellemesi vereceğini açıkladı. Etti 4. Ki S7 ailesi böyle ise sen bir de diğer marka ve modelleri düşün.

• madman999 kullanıcısına yanıt
    Size lafım yok. Siz derken cihazım güncel olsun derdi olmayanlardan bahsediyorum. Ama güncel olacak dersen Android tarafında bir cihazı maksimum kullanacağın süre 2 yıl. O da amiral gemi sınıfında ve büyük bir marka olmalı ki 2 seneyi görebil.

• Eğer üst resimdeki gibi olacaksa pek sevemedim. Ancak altta bulunan logo gibi soft ve bir arkadaşın da belirttiği gibi bildirim paneli olarak kullanılabilecekse süper olur.

• ClavataTR C kullanıcısına yanıt
    Düzenleme: Bildirim ışığı olarak.

• Heteroseksüelim. Uzun uzun yazmak istemiyorum ama madde madde özet geçeceğim konu hakkında fikirlerimi:

1)Evet, rengarenk logo direkt LGBT’yi aklıma getirir benim de.

2)LGBT, bu kadar korkulacak bir şey değil bence. LGBT bireyler, sırf sapkınlık olsun diye LGBT olmuyorsa sorun yok. Adamın hormonları ya da psikolojisi bu şekilde ve heteroseksüel değil. Napacan? Öldürelim mi? Benim de aklıma gelince midem bulanıyor ama sen ya da ben nasıl kadından hoşlanıyorsak onlar da erkekten hoşlanıyor mesela. Dene bakalım erkeklerden hoşlanabilecek misin? Düşündüğün an miden kalkar. Eğer LGBT değilsen, para versem yapamazsın bunu, bu kadar basit. Şu özendiriyorlar, normalleştiriyorlar olayını bırakın artık, dondurma mı lan bu? Bu özendiriyorlar falan diyen insanlar, büyük ihtimalle kendisinden şüphesi olan insanlar. Bana 1 Milyar dolar nakit versen ben yine Gay olamam mesela. Neden? E çocuk yapmadıktan sonra, bir kızla kesişip sevişmedikten sonra 1 milyar doları napayım?

3) Bu logo asla gerçekleşmeyecek. Apple tasarım anlamında “Zen” disiplinine dayanır. (Steve Jobs’un Budizmle yakınlığını araştırın derim) Sadelik, karmaşıklığın zirvesidir der Jobs. Bu tasarım, firmanın sade, tek renk tasarımına aykırı geliyor. Onun haricinde iOS 7’ye geçiş, iPhone 5C ile başlayan renklenme, iPhone XR’da renklenme gibi şeyler “acaba?” dedirtiyor. Ama sonuç olarak Apple’ın renkli logo kullanması demek, Websitesinden tutun, ürünlere kadar her şeyi değiştirmesine sebep olur.

Apple klasik gökkuşağı logosunu tekrar kullanmaya başlayabilir

• Amaç aslında farklı. Apple ürünleri apple olduğu için alınıyor ya, son birkaç nesil telefonları arkadan bakınca hep aynı. Kapak tasarımını değiştiremeyeceklerine göre insanların yeni telefon almak için bir sebebi olması lazım. Renkli logo olunca yani dışarıdan ayfon onbir olduğu belli olacak, olacak ki insanlar değiştirsin.

• Apple’ı bilen hele hele mac kullandıysa renkli logoyu bilir. Çok şık bence. LGBT de neymiş. Alakası yok. Zaten renk sıralaması da farklı.

• Bu logo retro diye geçiyor. Redbubble sitesinde renkli logolu çok kaliteli ve koruyucu kılıflar var. Şahsen kullanıyorum.

• mert1907 kullanıcısına yanıt
    Dayanıksız olur

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.