Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (729. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bekleme süresinde bi anormallik var gibi gece boyunca sabaha hep 4-5 düşmüş oluyor bir önceki sürümde böyle değildi fark eden veya çözüm önerisi olan var mı Ota yolu ile güncelledim temiz kurulum fark eder mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gavran G kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aynı hatayı bende alıyordum, DFU moda alıp atmayı deneyebilirsin.Apple desteği aradığımda telefonunuzun kapasitesi yetmediği için bu hata ile karşılaştığımı söyledi. DFU mod en kolay çözüm. Teşekkürler,
  • ilhann02 İ kullanıcısına yanıt
    pilde bi sıkıntı olabilir.
  • serefsiz yapraklar kullanıcısına yanıt
    batarya bende de çabuk bitmeye başladı. kamera'da bi fark görmedim. ama görsel olarak beğendim 14'ü widgetlar çok güzel olmuş.
  • sivert kullanıcısına yanıt
    hocam dönüşünüz için teşekkür ederim, sanırım en az 14.1 çıkana kadar beklemek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xs max hızlı ısınıyor ve ısınınca telefon yavaşlıyor .sayfalar arası geçemiyor ,telefonda konuşuyorsan o bile kesiliyor navigasyon kilitleniyor .ne yapmak gerek .

• 14 ten sonra yukarda sürekli konum işareti var gizlilikten konumu komple kapatıyorum yine gitmiyor. İmzalarda kapanmış ne biçim sürüm bu

• Arkaaşlar var mı güncellemeyi yükleyen 14.01
  • Güncellemeden sonra telefonla konuşmalarda ses bazen gelmiyor ve gitmiyor aynı problemi yaşayan varmı?

• emitoski E kullanıcısına yanıt
    evet 2 gündür bende farkettim benim xs te söylediiniz gibi karşı tarafın sesi gelmiyor
  • Ses gıtmeme bendede var acaba güncelleme ile düzeldimi

• SxDark kullanıcısına yanıt
    Bu sabah 14.0.1 de bende yaşadım 14.0 da yoktu

• Beyler iki iphone xs kullandım ama sanki bu model de bir performans veya optimizasyon sıkıntısı var gibi geldi bana. İphone 7 den sıfır xs’e geçiş yaptım. Ben çok fazla pubg oynayan birisiyim resmen arada kasma giriyordu ve bazen oynanmayacak şekilde kasıyordu. Belki bu cihaz da sorun var diyerek satıp temiz bir ikinci el aldım. Aynı kasma onda da vardı.

Bazen ana menüde de hafif takılmalar olurdu. Max kullanmadım onda böyle sorunlar varmı bilmiyorum. Şarjı da beni pek memnın etmedi açıkçası.

Artık dayanamayıp iphone 11’e geçiş yaptım resmen dünya varmış dedim ya en ufak takılma kasma yok. Şarjı zaten efsane
    Ben iphone 3g den beridir ios kullanıyorum ilk defa bir iphone sevmedim donanımsal olarak.

Kasa ve ekranına diyecek söz yok mükemmel.

Sizdeki cihazda da böyle sorunlar varmı bilmiyorum ama ben iphone 11’ e geçtiğim için çok mutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Komido72 -- 25 Eylül 2020; 16:0:11 >
  • Almayı düşünenler için uag monarch serisi kılıflar.
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-uag-monarch-serisi-kiliflar-iphone-x-xs--145729419#145729419

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 25 Eylül 2020; 23:3:0 >
  • bendede güncellemeden sonra ara ara sim kart gitmeye başladı açıp kapatıyorum düzeliyor türkcell gittim kartta bir sorun yok yeni gibi dedi acaba yazılımdanmı bilemedim
  • Arkadaşlar önerebilceğiniz hızlı şarj yapan iyi bir powerbank varmı? Samsungdan geçtim hızlı şarjı çok arıyorum.

• Sırf ön kameranın ayna çekimi gitsin diye güncelledim pişmanım şarjım çok çabuk bitiyor widgetlar ilgimi çekmedi

• Komido72 kullanıcısına yanıt
    11'in çözünürlüğü daha düşük ondandır
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.