Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12.1.4 te de oldu 12.2 betada oldu yani betayla alakali bi olay degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir fikri olan ya da bilen yok mu arkadaşlar ?
  • Ah be hocam keşke yorumları okusaydınız. Bu sürüme geçen herkes aynı sıkıntıları yaşamış. Bir sonraki güncellemeyi bekleyeceksiniz mecburen.

• lte yi kapatmanin mantigi nedir yada 2d sarj olayi icin acicaksan guctasarruf modunu ac

• cimbommm C kullanıcısına yanıt
    LTE nin sağladığı hıza ihtiyacım yok ise açık kalıp extra batarya tüketmesinin de bir anlamı yok. Bu yüzden hocam. Geçmişten gelen bu özellik eğer devam ettiriliyorsa bunun nasıl yapıldığını öğrenmek istediğim sadece..
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Keşke hocam, okumuş olmayı dilerdim ve fırsat bulamadım, indirmişken kursun dedim, gördüğüm en rezil ios wifi ve lte performansı olabilir, umarım tez düzeltsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Ben onlarca baseus kullandım. Hepsi de kaliteli ürünlerdi. Hala da kullandıklarım var arada. Taş gibi hala.
    1100 dolarlık cihaza çin malı kılıf alınmaz bence ama yinede siz bilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2573B355F

1100 dolarlık cihaza çin malı kılıf alınmaz bence ama yinede siz bilirsiniz.

Alıntıları Göster
    selamlar

siz hangi kılıfı tercih ediyorsunuz ya da kullanıyorsunuz hocam ?

Saygılarımla

not:baseus'u sevdiğimden övdüğümden değil sadece merakımdan sordum.
  • iphone da Çin malı :)
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Ben eşimin Xs Max için Baseus aldım. Bence Spigen'den pek farkı yok. Spigenler gibi sararacaktır bir süre sonra. Sadece düşme konusunda sertifikası yok. Ama köşelerde hava yastıkları var. Spigen in fiyat politikasını sevmiyorum , 249 Tl den sattıkları 10 th özel üretim kılıfı 89 Tl ye aldım. Ya indirim zamanı alacaksın yada indirimli fiyatları görünce hayal kırıklığı yaşayacaksın.

Ayrıca Tr de satılmıyor ama Speck kılıflarda gercekten cok iyi korur , ama biraz kabadır.
  • luckystar kullanıcısına yanıt
    üstad ben aliexpress'den kalın korumalı kılıf alıyorum. fabrikada bakım mühendisi olarak çalışıyorum düşme toz su olayı çok oluyor o nedenle komple kapalı kılıf kullanıyorum. eşimin 8 plusu için de spigen clear bilmem bişey aldık. memnun şimdilik ama illaki sararacak.

saygılarımla
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Aliexpress den geliş süresi uzun oldugundan dolayı ben tercih etmiyorum. Amazon (USA) den Speck markasını tavsiye ederim. Cok korunaklı ve Spigen'lerden daha cok güven veriyor. Ve malesef şeffafların hepsi, en azından şimdiye kadar kullanıklarım hep sarardı. spigen alırken Military Drop test sertifikalı olanları tercih ederseniz daha güvenli olacaktır. Saygılar
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba dün yine face id ve parolaya girip itunes ve appstore seceneginin tikini kaldirip tekrar tikledim duzeldi. Sanirim bugda kalmis. Ayni sorunu yasayan arkadas olursa yazayim dedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yurtdisindayim burada baseus ürünü cok var. Ama ben yillar once spada marka kilif kullanmistim cok cok hosuma gitmisti simdi spada bulamiyorum

• iTunes üzerinden yapılacak yeni yazılım güncellemesi icin
    iPhone geri yukle mi daha verimli
    yoksa
    dfu modun da güncelleme mi daha verimli ?

• quote:

Orijinalden alıntı: burcink

selamlar

siz hangi kılıfı tercih ediyorsunuz ya da kullanıyorsunuz hocam ?

Saygılarımla

not:baseus'u sevdiğimden övdüğümden değil sadece merakımdan sordum.

Alıntıları Göster
    Spigen ultra crstal liquid ama şuan Türkiyede yok, benim aldığımda vardı.

• Hocam ben spigenden deri kılıf aldım daha gelmedi yarın gelecek.. Cam filmini ise yeniden alıcam spigen o kadar tatmin etmedi açıkcası buff'ın plastik olanlarından alıcam darbe emicilerden en iyisi o kim nederse desin genele baktığında en dayanıklısı o
  • Sizce x-256 gb mı yoksa xs-64 gb mı almak daha mantıklı?

• Arkadaşlar en önemlisi sararmayan, biraz iyi koruyan şeffaf bir kılıf önerisi olan var mı? Tech21’in Pure Clear kılıfı var ama X için yapılmış tam oturmuyor ve telefonun kenarlarını çiziyor. O yüzden tereddütteyim, daha iyi önerileri bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: omondoles

Sizce x-256 gb mı yoksa xs-64 gb mı almak daha mantıklı?
    Xs-64 gayet mantıklı. Eğer icloud kullanırsanız fotoğraflar için dolması imkansız bence. Kendimden biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.