Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
129
Favori
1.101.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brkucr

Tavsiye ettiğiniz ekran koruyucu var mı?

Tam Ekran almıştım ama hiç beğenmedim kenarlarından dolayı Spigen dışında başka ne marka önerebilirsiniz ?
    Baseus iyidir hocam tavsiye ederim

Saygılarımla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baseus'u kim kaliteli bir marka diye lanse etti de böyle adı çıktı gerçekten anlamıyorum. Aliexpressten baseus diye aldığım kılıf bir haftada çöp oldu rengi attı iki günde, çin malı vasatında ötesi bir kılıf üreticisi bence, bu telefonlara yakışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknogs

A2101 modeli olduğundan garanti kapsamına giriyor fakat BTK ile anlaşma sağlanmadığı için yetkili servislere yönlendirme yapmıyorlarmış.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle hocam durum

İstanbuldamısınız?
  • Baseus hic kullanmadim bana kaba da geliyor ama..
    Aliexpress’ten aldiginiz icin bir haftada cop olmus olabilir mi? Yani orjinal olmadigi icin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baseus iyidir aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

Aynen öyle hocam durum

İstanbuldamısınız?

Alıntıları Göster
    Oohh be sonunda beni anlayan birisi çıktı Evet istanbul avrupa yakasındayım.
    Bu arada dosyam apple kıdemli müşteri hizmetleri departmanına intikal etmiş

• quote:

Valla telefonu 05 ocak açtım, 10 ocakta kapanıp açılma sorunu ile karşı karşıya kaldım.
    İlk apple olay kimliğim 14 ocakta kayıtlara girdi.
    Keşke bizi 3. dünya ülkesi görmeselerdi, gerçekten mağdur oldum.

Telefonla konuşurken bir anda kapanıyor veya mesaj atarken yada başka birşey hiç önemi yok. Biranda kapanıyor, üst üst 2 kere de oluyor 1-2 saat araylada oluyor.

Tim Cook a mı yazsam

Alıntıları Göster
    Hocam sıkıntı IMEI kayıt işinden kaynaklanıyor. IMEI kayıtlı olsa bile şu an hizmet alınmasının önünde belli ki bir engel var. BTK dan da şikayet kaydı oluşturmakta fayda var. Belki gündemlerine alırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung watch al Apple Watch bir kenarda duruyor

• quote:

Oohh be sonunda beni anlayan birisi çıktı Evet istanbul avrupa yakasındayım.
    Bu arada dosyam apple kıdemli müşteri hizmetleri departmanına intikal etmiş

Alıntıları Göster
    Hocam durum sizin anlattığınız gibi

Apple'a sadece TR den alınma cihazları götürebiliyoruz onda sıkıntı yok,yani TR den al apple götür tamir berber her neyse

A2101 leri genpa,bireysel,kvk,lydia,troy,gürgençler vb apple'ın anlaşmalı olduğu yerlere götürebiliyoruz sadece

bireysel : hem tr den alınan hem 2101 lere bakmıyor
    kvk : hem tr den alınan hem 2101 lere bakmıyor
    gürgençler : bakabilirim bakamam arasında netlik yok cihazı getirin diyor

genpa, başarı, lydia durumları aynıdır muhtemelen..

hocam sizin sorununuzu çözerse troy çözer ama ondanda olumsuz yanıt almışsınız, benim tek olumlu yanıt aldığım artı servisti imei kontrol edip bilginiz olsun

• Bu arada cihaz kayıtlımı??

Otomatikman hiçbir tecrübesi olmamış sadece a2101 kodu ezberleyip mecbur bakacak diyen forumdaşları es geç gitsin..
    Durum malesef şuan anlattığınız gibi

A2101 lerin ülke ülke garantililerin ayrılmasıda sallamasyon öyle birşeyde yok
    Ortada olan henüz netleşmemiş garanti sorunu, yani bugun gidip media mark tan xs max alın 3 gün sonra Ankarada bireysele götürün bakmıyor
    kvk ya götürün bakmıyor
    genpa vs net bilmiyorum yorum yapmayacağım

İşin özü budur
  • Bu konuda SAVIAR (Savaş Bey) tecrübelidir sorununuz çözmek için yardımcı olucağını söylemiş saolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

Arkadaşlar, fatih'deki apple kutusu ve güneş telekom, şişlideki boğaziçi iletişim ve bahçelievlerdeki başak iletişim'de xs 256 gb türkiye garantili yurtdışı cihazı satıyorlar. Hiç buralardan alışveriş yapan var mı, güvenilir mi? Bu telefonu alırken nelere dikkat etmek gerek?
    hocam bu gün aldım 2. el 256 gb xs max abd malı kutusuz ₺5900 ama geveyli cihaz satmadığını söylüyor inşallah geveyli değildir. yarın akşama editlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DuR1SnDinLe

Daha önce bende 8 plus ve x için deri kılıf almıştım orjinal biri kırmızı diğeri kahve rengi ama çabuk deforme oluyor hemen siyahlaşıyor köşeler falan renk attıyor bidahada almadım

Alıntıları Göster
    Bende olmadı açık renk olmasına rağmen. Bazen siyahlaşıyor ama tükürükle ovunca geçiyor :)
  • Arkadaşlar merhaba

XS Gold 64 GB modelini sıfır kapalı kutu olarak 5800 liraya alıp , aranıza katılmış bulunmaktayım. Cihaz Güney Kore'den alınma. A2097 model. Türkiye' de 1 yıl garantisi geçerli.

Ufak bir sorum olacak.. Iphone 5 modelinden XS modeline geçtim. Haliyle herşeye tam adapte olamıyorsun.. Iphone 5 te 2G, 3G , LTE seçenekleri vardı. Haliyle whatsapp vs uygulamalarını kullanırken 2G yi açardım. Bu cihazda 2G yi göremedim. LTE yi kapattığımda 3G ye geçiyor otomatik. 2G yok mu bu cihazlarda :) Eğer varsa tarif ederseniz memnun olurum.

İyi forumlar.
  • 12.2 Beta kullanan arkadaslar sizde de bir yavaslama mevcut mu bende iki gundur bir yavaslama var kilit tusuna basinca 1,2 saniye gibi bir zaman diliminde bekleme yapip sonra ekrani kapatiyor aninda tepki yok bununla karsilan varmi ?
    cihaz XS

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Baseus iyidir aslında
    Neye göre kime göre?
  • Ben onlarca baseus kullandım. Hepsi de kaliteli ürünlerdi. Hala da kullandıklarım var arada. Taş gibi hala.

• Arkadaşlar merhaba, xs alarak aranıza katıldım beğenerek kullanıyorum 12.1.4 sürümüne güncelledim, ve wifi bağlı olmasına rağmen çok düşük hız alıyor uygulamalarda yükleme yapmıyor hücresel veride de düşük hız veriyor bu genel bir sorun mu? Bir de baseusun 32w type c li hızlı şarj adaptöründen sipariş geçtim, aranızda kullanan var mıdır?

• cngishan kullanıcısına yanıt
    o olay bende de olmustu ama ram i temizledikten sonra oldu

• cimbommm C kullanıcısına yanıt
    iki gundur dewam ediyir buyuk ihtimalle uzaktan erisim 🙄🙄

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.