Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İPHONE X XS XSMAX son model telefon alanlar ne iş yaptığını ve ne için aldığını paylaşabilir mi ? :D

1 kişi çıkıpta doğru düzgün yorum yazmayacağından adım gibi eminim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPeople

benim merak ettiğim konu şu

İPHONE X XS XSMAX son model telefon alanlar ne iş yaptığını ve ne için aldığını paylaşabilir mi ? :D

1 kişi çıkıpta doğru düzgün yorum yazmayacağından adım gibi eminim :D
    Ben Grafik Tasarımcıyım. Hem Iphone kullanmayı sevdiğimden dolayı 3 yıllık hasreti bitirmek , macbook ile uyumlu telefonum olsun diye bir de biraz da kişisel egom, zevk meselesemden dolayı Iphone Xs Max almak üzereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Aloha Browser.
    teşekkür ederim dostum.
    şimdi indirdim ama vpn nasıl aktif edeceğim. açmadı yasaklı siteleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsemihh

Dediğiniz fiyatlar çok abartılı. Bu fiyatlarda çıkacak olan telefon çok az satar. Çoğunluk yurtdışından alır.

Alıntıları Göster
    aynen öyle avusturyadan tax free alımıyla şuanda 7.800 tl 256 gb olanı denk geliyor. + 170 pasaport kaydı.
  • Şuan imei numarası kayıt ettirmek istendiğinde 3 imei'ye kadar numara girilecek alan mevcut.

Mevzuatta bir güncelleme mi var yoksa bu alanlar daha önce de var mıydı?

Daha önce kayıt yaptırmış kişiler bilgi verirse herkes için faydalı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknogs

aynen öyle avusturyadan tax free alımıyla şuanda 7.800 tl 256 gb olanı denk geliyor. + 170 pasaport kaydı.

Alıntıları Göster
    Pasaport kaydı 500 oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

Bende senin gibi bekliyordum dün akşam 21.30 da kayıt yaptım ama bilmiyordum harcın yükseleceğini tek IMEI kaydı yaptım

Alıntıları Göster
    bende sizler gibi bekliyordum maalesef ama maalesef diyorum aslında diyecek çok şey var.
    dünyada 210 tane ülkede halkını düdükleyen başka bir ırk - gelmiş geçmiş, bir topluluk yada insan görünümlü yaratıklar yok maalesef...
    utanıyorum onlar gibi hepsinden.
  • Adamlar iphone fiyatlari aciklanmadan harc parasini yukseltti ki millet bir telefonda devlete alsin artik kaçış yok ya fazladan 500 vercen 1 yil garantisi olcak ya %56 vergi vercen 2 yil garantisi olcak her turlu reis kazaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 12gorkem12

Şuan imei numarası kayıt ettirmek istendiğinde 3 imei'ye kadar numara girilecek alan mevcut.

evet daha önceden de 3 tane alan mevcuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12gorkem12

Şuan imei numarası kayıt ettirmek istendiğinde 3 imei'ye kadar numara girilecek alan mevcut.

Apple’ın çıkışı bekleme nedeni de bu olmuş olabilir. Sonuçta onlar da telefonları “kayıt” ediyorlar. Bu Çarşamba bence kesin gibi 30 Kasım’da çıkacak yüksek ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Pasaport kaydı 500 oldu

Alıntıları Göster
    ne yazık ki sabah şokundayım halen...
  • Amerika'dan Xr alsak Türkiye'de çalışır mı? Apple us opsiyonlarında without carrier kısmında sadece Amerikan hatları listelenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Apple’ın çıkışı bekleme nedeni de bu olmuş olabilir. Sonuçta onlar da telefonları “kayıt” ediyorlar. Bu Çarşamba bence kesin gibi 30 Kasım’da çıkacak yüksek ihtimal.

Alıntıları Göster
    Bende bu şekilde yorumlamıştım fakat üstteki üye daha önce de 3 imei alanı olduğunu yazmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

Amerika'dan Xr alsak Türkiye'de çalışır mı? Apple us opsiyonlarında without carrier kısmında sadece Amerikan hatları listelenmiş.
    simfree almanız lazım
  • Adres girdiğiniz yerin hemen solundaki kalkan simgesine dokunun, gelen ekranda izin ver diyin. Bu kadar.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 9 Kasım 2018; 10:14:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Adres girdiğiniz yerin hemen solundaki kalkan simgesine dokunun, gelen ekranda izin ver diyin. Bu kadar.

tamam şimdi oldu. çok teşekkürler.

• Geçen sene iphone x, Türkiye’de 24 kasımda satışa çıktı. Daha önceleri de genelde kasım ayında satışa çıktı. Bunun altında başka şeyler aranmasına veya ilginç ve komik komplo teorileri üretilmesine bir anlam veremiyorum. Demek ki Apple satış stratejisi böyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar doları 5.50 den farzedip iphone xs max 64 gb lık bi telefonu $1100 dan hesaplarsak telefon türkiyeye bayi karı olmadan

₺6050 vergisiz bedeli

₺6655 +%10 trt payı

₺8318,75 +%25 ötv payı

+%18 kdv payı eklendiğinde bayi kârsız fiyatı: ₺9816,12

bayi o cihazı en uygun ₺10499 ye en pahalı ₺10999 ye satar.

______________o______________

256 gb lık versiyon için $5.50

₺6869.5 ham fiyat

₺7555.5 +%10 trt payı

₺9444,4 +%25 ötv payı

+%18 kdv payı eklendiğinde bayi kârsız fiyatı: ₺11144,4

bayi o cihazı en uygun 11999 tl ye en pahalı da 12499 tl ye satar.

512 gb lık cihazı hesaplamaya gerek bile duymuyorum da en uygun 13999 en pahalı 14499 tl ye satılır.

• TümAmiraL kullanıcısına yanıt
    Apple bayilere perakende sattığı ham fiyattan satmıyordur. Gene de XS Max'in 9499 veya 9999 olacağı kesin gibi geliyor bana.

• Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

Yurt dışı yurt dışı dedik alın yurt dışı dediler herhalde...

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.