Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam amerikada $1099 fakat avrupada bile fiyatı hemen artıyor zira ingilterede fiyat £1099 ee madem amerikada bayi kârı vardı o vakit telefonun ingilterede £844,73 olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

Teşekkürler hocam, simfree seçeneği internette satış yerinde gözükmüyor xr için. One time payment diye bir seçenek var ama ondada böyle bir yazı çıkıyor. Bu yazıda Amerika hatları var sadece.

Amerika'dan xr alıp Türkiye'de kullanan var mı?

Ben de merak ediyorum bende xr istiyorum ama sitede without carrier seçeneği yok ama şöyle bir seçenek buldum

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Teşekkürler hocam, simfree seçeneği internette satış yerinde gözükmüyor xr için. One time payment diye bir seçenek var ama ondada böyle bir yazı çıkıyor. Bu yazıda Amerika hatları var sadece.

Ben de merak ediyorum bende xr istiyorum ama sitede without carrier seçeneği yok ama şöyle bir seçenek buldum

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• quote:

burada standart bir yazı yazıyor.
    site linkini ver ben de bir bakayım kardeşim.

• cordcor C kullanıcısına yanıt
    XR ıcin one payment olarak ödeme yaptığınızda telefon unlocked oluyor yani kullanabilirsiniz bizzat amerikada ki apple store calisanina sordum sadece e-sim olayı olmuyor.

• Beyler mobil veri şebeke ve wifi sorunu çözüldü mü? Ona göre bir daha sipariş edeceğim.

• 12gorkem12 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 imei kaydı mı yaptınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cordcor C kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de kontratsız olmuyor sandım ama kardeşim aldı tek ödeme seçeneği geçerli oldu. Yani fiyatı ve vergisini ödeyip alınıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bilterr

Hocam 2 imei kaydı mı yaptınız
    Henüz kayıt yaptırmadım.

Gerekli bilgileri toplayıp akşam kayıt işlemini halledeceğim.
  • Kayit ucretini 500tl yapmislar ayrica trt bandrol ucretlerinide guncellemisler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yurtdışından dönmedim 500₺ kötü gi.....
    Sabah 170 ₺ di ne zaman döneceğim belli olmadığı için cesaret edemedim. Şimdi yatırırsan 2018 yılına kadar geçerli olduğu için ... asılda fazlada 330 ₺ yaratacağız kendi mi bu şekilde avutuyorum 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iphone x’umu satıp gürcistandan xs max alma niyetindeydim kayıt ücretinin 500tl ye fırlaması şok etti beni

• quote:

Orijinalden alıntı: RedManetics

iphone x’umu satıp gürcistandan xs max alma niyetindeydim kayıt ücretinin 500tl ye fırlaması şok etti beni
    https://istore.com.ge/smartphones/apple-iphone-xs-max/apple-iphone-xs-max-64gb-gold-clone-en/

Buradan mı alacaksınız?
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    iPlus magazasından almayı düşünüyordum zamlardan sonra kararsız kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedManetics -- 9 Kasım 2018; 17:24:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusthingTr

Cok dogru ayni sekilde gecen sene 8/8plus eylul tanitilim ekimde ulkeye geldi

buyuk ihtimal vergilerle ilgili bir sıkıntı var zam mı indirim mi bilemiyorum ama bekleyip göreceğiz ben appledan kaynaklandıgını düşünmüyorum artık

Alıntıları Göster
    Umarım E-Sim teknolojisidir.

• iPhone XR için A1984 kodlu ürünler Türkiye'de çalışmıyor sanırım, ben de bugün araştırma yaparken rastladım İtalyan biri Amerika'da tatildeyken aldığı A1984 kodlu iPhone XR İtalya'ya döndüğümde çalışır mı diye sormuş, Apple yetkilisi de çalışmaz A2105 model olması gerekiyor diye cevaplamış.

https://discussions.apple.com/thread/8606706

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diroix -- 9 Kasım 2018; 18:48:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomsson

Selam herkese ,su an Hollandadayim.Pazar gunu donuyorum.Apple store dan istediginiz modeli kucuk bir komisyon ile getirme imkanim var.Detaylar icin pm atabilirsiniz.
    up

• Xs 256 gb sifir cihazimi zararina.satacam artik jelatinliydi acmadm pm

• Elimde bir adet sıfır kapalı kutusunda jelatinli apple airpods var. Genpa çıkışlı faturası da mevcuttur. İlgilenenler özel mesaj ile ulaşırlarsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.