Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.426
Cevap
81
Favori
406.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yekzan

Arkadaşlar xr’ın pubg performansını merak edenler için kısa bir paylaşımda bulunayım. Oyunu farklı iphone’larda oynadım. iPhone 6s (A9 işlemcili iPhone SE de buna dahil) ve üzerinde güzel performans veriyor. Xr ile 40 dakika civarı en yüksek ayarlarda ara vermeden oynadım. Bazen aynı anda ekran kaydı da aldım. Aynı anda ekran kaydı alırken sadece ılıklık seviyesinde ısınma hissediyorsunuz. Fps düşmesi donma, takılma vb bir sorun yaşamadım. Ekran kaydı almazsanız ısı biraz daha düşüyor ve yine en yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynuyorsunuz. Akıcıdan kastım 60 fps. Bu arada iphone xr ekranı 120 hertz’i destekliyor. Android tarafında bazı modeller çok akıcı çalıştırsa da kontrolleri iphone’daki kadar rahat bulmadım. Belki alışkanlıkla da ilgilidir ama android telefonları severek kullanan (xiaomi mi 8 se) kardeşim de oyunun iphonedaki kontrollerin daha rahat olduğunu söyledi. Sonuç olarak xr ile kısa sürede şarj bitme endişesi olmadan performans kaybı ve ısınma problemi yaşamadan 60 fps de mobile göre mükemmel grafikler ile uzun süre oynayabilirsiniz.
    Xr da kontrol ayarlarında 3d touch ayarı yok değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lemans kullanıcısına yanıt
    3d touch yok XR’da haptic touch var onun ayarı da ayarlarda var...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FthK. kullanıcısına yanıt
    Pubg için sormuştum 3d touch sayesinde dürbün tuşuna basılı tutarak hem dürbün açılıyor hem ateş etmeye başlıyor mesela.Xr de var mı merak ettim.

• Bir deneyin belki haptic touch ile de uyumludur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthK. -- 15 Mart 2019; 11:58:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Pubg için sormuştum 3d touch sayesinde dürbün tuşuna basılı tutarak hem dürbün açılıyor hem ateş etmeye başlıyor mesela.Xr de var mı merak ettim.
    Hiç kullanmadığım içim dikkat etmemiştim, siz sorunca girip baktım öyle bir ayar görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ycp322

Öneriniz var mı, ben spigen almıştım şu anlık sorun yok
    Almamış olsaydınız, otterbox symetry (şeffaf) derdim ama spigen almışsınız (şeffafsa sararması dışında) çok güzel kılıftır. Daha sonra yeniden almak ister ve ağır korumaya ihtiyaç duyarsanız otterbox tavsiye ederim.Aliexpress den bakarsanız da sıvı silikon kılıflar güzel, apple’ın orjinal silikon kılıfının altı kapalı olanı olanları gibi.

• mic kullanıcısına yanıt
    Bir ay kadar önce- belki de daha fazla- dolar ve euro çok çok daha yüksekken bugünkü kur değerlerine göre, ben, amazonda 5900 tl. ye satıldığını gördüm, aradan bunca zaman geçti, döviz düştü, amazon sanki inadına yapar gibi, rakamları yükseltti..Ancak eninde sonunda apple zaten ülkemizde bir indirime gidecek, o zaman geldiğinde amazondan değil apple mağazalarından alırız..
  • Hatta bazen öyle oluyor ki apple ın kendi mağazalarındaki satış fiyatından bile pahalıya satıyorlar, ya da satıyormuş gibi yapıyorlar, herhalde aslında daha ucuza satan varken kimse gidip daha pahalı şekilde amazondan almıyordur, alıyor mudur yoksa?
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada.com sitesi de tüketicinin aklıyla dalga geçiyor. 2 hafta önce xs max demo 8100 hatta daha öncesinde 7999 TL, xs demo 7499 TL iken şimdi xs demoyu 8100 TL, xs max demoyu ise 9250 TL yapmış. Bu nasıl bir fiyat politikasıdır anlamadım. O demo cihazların sana maliyeti ne ki ve birkaç hafta içinde ne oldu da bu noktaya geldi fiyatlar.

• Arkadaşlar merhaba,
    Instagramda başkalarının storylerinin görüntü kalitesi çok bozuk gözüküyor pikseller nerdeyse sayılıyor, eşimde s8 var onda net olan story gönderileri bende çamur gibi.

Bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı ?

• ahali selam;

XR için şeffaf ve ince bir kılıf yok mu ya? veya sizin çok memnun kaldığınız kılıflar da olabilir önerilere açığım
  • cocainer kullanıcısına yanıt
    Telefonla değil Instagram ile ilgili bir sorun bu. Eğer ekran görüntüsü atarsanız bakıp yorumlayabiliriz, bende bu tip bir durum yok açıkçası

• thunderlike kullanıcısına yanıt
    Spigen kılıf kullanıyorum ama muhtemelen içi mikrofiber olan bir kılıfa geçeceğim

• İphone xr hattımın kampanyası ile 650 euroya geliyor. Aylık taksitle ödemesi. Hem de bu tarifede aylık 8gb internet daha fazla.

Xiaomi mi 9 499 euroya geliyor peşin sizce hangisi mantıklı.

İphone xr + 8gb ::::::> 650 euro

Xiaomi mi 9 ::::::::> 499 euro

Arada 150 euro var değer mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FthK.

Hepsiburada.com sitesi de tüketicinin aklıyla dalga geçiyor. 2 hafta önce xs max demo 8100 hatta daha öncesinde 7999 TL, xs demo 7499 TL iken şimdi xs demoyu 8100 TL, xs max demoyu ise 9250 TL yapmış. Bu nasıl bir fiyat politikasıdır anlamadım. O demo cihazların sana maliyeti ne ki ve birkaç hafta içinde ne oldu da bu noktaya geldi fiyatlar.
    Ne güzel söyledin aynisini yazacaktım 7999 dan sattığı ürün ger nedense 1250 lira arttı demo diye 7999 bi nebze alınır diyorduk getirmiş zaten satılan fiyata . Almayın şu aralar sıfır iPhone cihazı kesinlikle almayın en azından 25 Mart etkinliğini bekleyin bence indirim o gün olur ha ne kadar olur bilmiyorum ama bi indirim olmak zorunda...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    Aynen arkadaşım. Şimdi Hepsiburada’ya güzel bir mesaj yazdım sitesi üzerinden izlenen yolun hiç etik olmadığını belirten şekilde. Bunun adı millet daha uygun diye nasılsa alıyor kaktır gitsin yaklaşımı. Baktılar 7999’dan sonrasında 8100’den gitti şimdi de yoklama çekiyorlar bakalım 9250 ‘den de gidecek mi diye ? Umarım kimse almıyordur bu fiyattan. Mesajın sonuna da “lütfen zaman zaman tedarikçilerimizden aldığımız fiyatlarda böyle değişiklikler olabiliyor” gibi klasik ve samimiyetten uzak bir cevap yazmayın dedim. Bakalım ne olacak cevap? Farklı bir şey çıkacağını düşünmüyorum gerçi. Bu arada demo olarak satılan bu cihazların apple tarafından yenilenmiş ve yeniden kutulanmış cihazlar olduğunu düşünüyorum artık. Bu ayda halâ bu kadar demo cihaz hiç akıl kârı değil çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthK. -- 17 Mart 2019; 11:58:38 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Ben spigen cam ekran koruyucu kullanıyorum ama kameranın olduğu kısım açıkta kalıyor.

Ekranı tam kaplayan spigen koruyucu var bildiğim kadarı ile ama denemedim. Sizlerin kullandığı bu şekilde tam kaplayan ekran koruyucu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmatadori -- 17 Mart 2019; 14:42:54 >
  • ycp322 kullanıcısına yanıt
    Spigen kılıf ve ekran koruyucu aldım hocam. Biraz kalın oldu ama aşırı sağlam gözüküyor

• Arkadaslar merhaba,
    Nisanin ikinci haftasi iş seyahati için çine gidecegim. Burda xr fiyatlari nedir,nereden alinir ya da alinmaz, nelere dikkat etmem gerekir tavsiye verebilecek varsa cok sevinirim.

• thunderlike kullanıcısına yanıt
    Sürekli kılıf değiştirip ele en iyi oturanı araştırmalarım devam ediyor. Şu an hali hazırda 5 adet kılıf var, tam istediğimi bulamadım. Fotoğraflarını ve görüşlerimi linkleri ile birlikte kısa zaman içerisinde paylaşırım.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.