Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (685. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.231
Cevap
141
Favori
835.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #75
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim öncelikle.

Aslında niyetim yeni çıkan se almaktı. Benim önceliğim Apple ekosistemine dahil olmak ve telefonun boyutun çok büyük olmaması.

Arkadaşım da iphone x diyince, gerek boyutları XR ve 11 göre daha küçük olması, gerekse çok temiz demesi beni iphone x e yöneltti.
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    X gerçekten çok başarılı, 6s'in bile kullanıldığı bu vakitlerde değer.

SE yerine X çok daha doğru tercih hocam, güle güle kullanın.
  • Merhaba arkadaşlar 8 plusu satıp 4-5 aylık değişim cihazı x alarak aranıza katıldım cihazda yapmam gereken her hangi bişey var mi ayar vs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cinquanta kullanıcısına yanıt
    Hocam sen bataryayı nasıl %90’da kalmasını sağladın?
    Bende 2017 Aralık başından beri x kullanıyorum, şu an sağlık %84.
    Şarj bitmesine yakın şarj ederim hep.
    Öyle de zırt pırt da şarj etmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Hocam sen bataryayı nasıl %90’da kalmasını sağladın?
    Bende 2017 Aralık başından beri x kullanıyorum, şu an sağlık %84.
    Şarj bitmesine yakın şarj ederim hep.
    Öyle de zırt pırt da şarj etmem
    Bende zırt pırt şarj etmem. Şarjın bitmesine yakın şarja takarım.

Asla şarjda uzun süre bırakmam. %90 ile %98 arası şarj olduğunu görünce çekerim. % 100 ü hiç beklemem.

Birde kullanım sürelerimiz aynı olmayabilir. Telefon sürekli elimde değildir.
  • cinquanta kullanıcısına yanıt
    Ben gece yatarken şarja takarım, sabah alırım.
    %100 olunca çekerim şarjdan gündüz de.
    Telefonla da çok oynayan biri de değilim

• john mclane kullanıcısına yanıt
    quote:

Ben gece yatarken şarja takarım, sabah alırım.

Farkımız bu olsa gerek. Katiyen uzun süre şarjda bırakmam.
  • Arkadaşlar ben bu taptik engine denilen 3d dokunmayı sorucam menüde erişebilirlik kısmında dokınma bölümünde 3d var kapatıyorum onu ama yinede menüde ikona dokunduğumda alt menü açılıyor kapanması lazım değil mi

• Arkadaşlar benim cihazda normal nette gezinirken hafif ısınma oluyor ve pili 8 plusa göre biraz daha hızlı düşüyor gibi geldi 6 aylık cihaz pil sağlığı %100

• Beyler iOS 13.1.2 deyim 13.4.1 yapmalı mıyım memnun musunuz batarya hız vs var mi değişiklik?

• Herkese merhabalar.iPhone X’imde 2 gündür yaşamakta olduğum bir sorun var sizlerden fikir almak istiyorum.Telefonumda her zaman olmasada iki kez farklı aralıklarla ana ekranda kendi kendine sağa sola geçişler,herhangi bir uygulamaya kendiliğinden basma ve o anda ne yaparsam yapayım ekrana dokunduğumda tepki vermeme.Pubg oynuyordum ve 2 gün öncesine kadar hiç bir sorun yok iken şimdi oyunda hafif kare kare ilerleme ve sonrasında ısınma ile tamamen ekran kasıla kasıla ilerleyor.Sizce sorun neden kaynaklanıyordur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z.oge -- 15 Mayıs 2020; 0:6:22 >
  • Arkadaşlar dün telefonumun pilini değiştirttim.
    2,5 sene olmuştu ve sağlık %83 olmuştu.

Dünya varmış, telefonun şarjı artık su gibi gitmiyor..

Benimkide tam 2 buçuk sene oldu yüzde 83 aynı. Farketmiştir tabi. Ama yinede idare ediyorum günü çıkarıyor. Planım bu yıl yenileri çıktığında bunun pilini o zaman değiştirip satmak.
  • Sonunda Pitaka kılıf geldi geçte olsa. Kutusu vs gayet güzel birde cam koruma çıktı içinden. Takınca kılıf çok sıkı kavrıyor içine toz kaçması imkansız apple deri kılıfı gibi. Çok şık duruyor ve hiç kalınlaştırmıyor tam istediğim gibi. Dokusu yumuşak gibi ve verdiği his güzel. Aramid fiber den yapılma. Apple deri kılıf alırım her zaman telefonla beraber ama kalınlaştırıyor tabi. Dbrand gibi neredeyse ince ama bunun avantajı hiç olmazsa sıkılınca çıkarılabilir. Memnun kaldım çok güzel duruyor ve kaliteli.

https://www.ipitaka.com/products/magez-case-for-iphone-x?variant=900958912540

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 15 Mayıs 2020; 22:16:37 >

Benimde aynı valla bende bir pil kampanyası filan olursa değiştireceğim. Ne kadar tuttu acaba ?

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Ben Apple de değiştirmedim.
    Bandırma da bilindik bir telefoncuda değiştirttim.
    Valla memnunum 250 lira verdim

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Ben 2021 model iPhone 13 çıktığı zaman değiştircem

Mantıklı, X daha çok iyi durumda ne yavaşlama ne takılma hiç sorun yok. Ben daha büyük ekran istediğimden değiştirmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Mantıklı, X daha çok iyi durumda ne yavaşlama ne takılma hiç sorun yok. Ben daha büyük ekran istediğimden değiştirmek istiyorum.
    Ben iPhone 6 plus’dan geçtim x’e.
    2,5 sene oldu hala ufak ekrana alışamadım.

2021 model iPhone en büyük ekranlı olanı alacağım.

Ben de aynı şekilde X öncesinde plusları kullandım. İlk kullanırken cepte elde daha rahat diye seviniyordum ama ekran sahiden ufak geliyor. Plustan geçince direkt dar zaten ekran. Mesela plus ile oyun oynardım X ile neredeyse oynamadım gibi bir şey. O yüzden ben de max e geçeceğim, bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 15 Mayıs 2020; 23:58:51 >
  • 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.