Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar resim paylaşırken hazırlanıyor hatası alıyorum bunun nedeni nedir acaba. Telefonu formatladım fotoğraflar vs iclouddan yüklendi tekrar 10 gün oldu bu hata oluyor

Apple iPhone X [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperBlack

Elimde 2 adet İPhone XS Max 64GB Gold var almak isteyen olursa

wormhole@windowslive.com

Numarasını yazsın konuşalım
    1 adet kaldı isteyen olursa mail’den yazabilir.Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Bu ülkede neyin fiyatı çıktıktan sonra düştü hocam?
  • Bende iphone x satıyorum ilgilenenler pm atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam ekran koruyucu önerisi olan varmı ?
  • Arkadaşlar merhaba,

P20 Pro'yu takasa vererek iphone x alıcam. 3gs' ten bu yana iphone kullanmadım. İkinci iel bir cihaza alırken dikkat etmek gereken en önemli noktalar nelerdir ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Opera , Opera Touch mobil tarayıcısını Android’den iOS’a taşıdı ve iPhone X ve iPhone XS / Max sahipleri için mükemmel bir seçim olduğunu iddia ediyor .Denemeye değer

Apple iPhone X [ANA KONU]

iPhone X / XS için en mükemmel tarayıcı ”Opera Touch”

• iar İ kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla focos uygulamasında yapılıyor bu

• İlk zamanlardan beri yüksek seste cızırtı yapan üst hoparlör şu son günlerde attık tüm ses seviyelerinde cızırtı yapmaya başladı. Telefon görüşmelerini ahize ile yapamıyorum hiçbir şey anlaşılmıyor mecbur hoparlöre alıyorum.

Apple ile iletişime geçip servise vermeyi düşünüyorum.

Daha önce başına gelen oldu mu?

Cihaz tamir mi olur değişim yapıyorlar mı?

Yoksa her ikisini de mi yapmazlar

Servis deneyimleriniz nedir?

• zaferfb kullanıcısına yanıt
    Takas etmek istemenizin sebebi nedir acaba? P20 Pro benim de merak ve takip ettiğim bir cihazda.

• Look what I found on AliExpress
    https://s.click.aliexpress.com/e/cqgqpyje 3-4 ekran koruyucu taktım 1 günde söktüğüm oldu. Bunu öneririm.

• blackice_serkan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • blackice_serkan kullanıcısına yanıt
    Yıllardır android kullanmama rağmen IOS arayüzü her zaman çok hoşuma gitmişti. X' in tasarımı da güzel olduğu için daha cazip hale geldi.

Sık cihaz değiştiriyordum, amiral gemileri olarak. Ama artık telefon fiyatları çok çok yüksek seviyelere çıktığı için bir cihazda sabit kalmak istedim, IOS güncelleme desteği uzun süre olduğu için X' e geçmeme etken oldu. (bilindiği gibi android güncelleme desteği max 2 sene)

Olur da android özgürlük alışkanlığımdan dolayı IOS'ta yapamaz isem iphone modellerinin ikinci el piyasasının devam lı yüksek olması, cihazın alırken ki değerini koruması hatta daha da yükselmesi. Bu nedenle piyasa fiyatını koruması. Android amiral gemileri ne kadar yüksek fiyata çıkarsa çıksın, ikinci el piyasası her zaman düşük oluyor. Hatta sıfır' ı bile çok kısa sürede ucuzluyor.

P20 Pro çok güzel cihaz, bir iki eksiği dışında.

• Arkadaşlar ios 12 nasıl gidiyor

Yükliyim mi yüklemeyeyim mi halen kararsızım.. şarj da önemli çünkü

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Şarj konusunda herkes farklı şey söylüyor. Ben çıkar çıkmaz yükledim 1 hafta oturması sürüyor şarj konusunda şu anda 11 ile arasında bi fark yok diyebilirim.
    Hız konusunda 12 gayet ii bildirimlerin guruplandırması güzel oldu.

Bence 11de beklemenizi gerektircek bi şarj sıkıntısı yok 12 de

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Sarj 11 ile ayni, ufak tefek yenilikler var. bu yuzden tavsiye ederim 12yi..

• Aynı gibi geliyordu bana şarj, ancak geri dönecek gibiyim.. 8-10 saat kullanım süresi alırken 5-6’ya düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: Wiperagain

Arkadaşlar pil konusunda ios 12 de hayal kırıklığına uğramıştım ama son 1-2 gündür ciddi bir iyileşme görüyorum sanki. Üsteki fotoda gördüğünüz gibi saat 3.30 gibi çekmiştim şarjdan %98 di yoğun bir kullanım akabinde saat 22.15 civarında şarjım %52 kaldı. Bence gayet iyiydi bugün.
    Hocam benimki ekran açık 1.30-2’yi zor görüyor.

Genelde WhatsApp üzerinden görüntülü konuşma yapıyorum, bir de sosyal medya.

iOs 11’de %100-20’ye 7 saat kullanım alıyordum.

Sıkıntı mı var acaba?

• beyler son yedeğimi ios12 üzerinde aldım, ios11.4.1'e dönmek istiyorum yüklüyorum(itunes) ancak yükleme bittikten sonra yeniden başlatması gerekirken telefon dfu moda tekrar geliyor ve açamıyorum. bir püf noktası mı var acaba? direk geçiş yaparsam verilerim kaybolacak. nasıl 11.4.1'e geçebilirim?
  • Bende mate 9 dan bu cihaza gecmek istiyorum fakat xs'nin çıkış aşamasında olması ve note 9 un daha ucuz ve daha yeni bir cihaz olması kafami kurcalıyor

• 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.