Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam uzun sürüyor bendede normal bişey gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://youtu.be/y25mclZBr0k?t=370 bu videoda iphone xs için böyle yapabiliyor iphone x için de aynısını yapabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iar -- 28 Eylül 2018; 22:22:45 >
  • cagataygs100 C kullanıcısına yanıt
    Ben ipad'in 10w şarjını kullanıyorum 2 saatte doluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Btuhan35

Hocam servisten dönen iPhone X ne oldu bende de bu üst hoparlör Den cızırtı geliyor dizi izlerken falan rahatsız olmaya başladım baya
    Evet bu sorun X lerin % 80 inde var. Üst hoparlör yüksek seslerde cızırdıyor. Ama bazıları sorunu fark etmeden rahatsız olmadan kullanıyor hatta cızır cızır gelen sesi dinleyip "yohh ya ne cızırtısı dijital o ses çok tiz ondan geliyodur" deyip teknik yorum bile yapıyolar : )
  • Merhaba arkadaşlar telefonu aldım ama sonra hiç takip edemedim yenilikleri. Şu anki en büyük şikayetim şarjın çok geç dolması. Nasıl hızlı şarj edebiliriz telefonu neler gerekli?
  • Ios12’de kilit kapatma sesi değişti mi? Yoksa sesi kısa mı veriyor ? Çözemedim bir bakar mısınız? Arada bir yapıyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: iar

https://youtu.be/y25mclZBr0k?t=370 bu videoda iphone xs için böyle yapabiliyor iphone x için de aynısını yapabilir miyiz?
    Ben de merak esiyorum bunu . ios 12.1 ile gelecek diyolla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple iPhone X [ANA KONU]

Arkadaşlar pil konusunda ios 12 de hayal kırıklığına uğramıştım ama son 1-2 gündür ciddi bir iyileşme görüyorum sanki. Üsteki fotoda gördüğünüz gibi saat 3.30 gibi çekmiştim şarjdan %98 di yoğun bir kullanım akabinde saat 22.15 civarında şarjım %52 kaldı. Bence gayet iyiydi bugün.

• Arkadaşlar ios 11 de kilit ekranında whatsapptan gelen bildirimlerin içeriği gizli ama gönderen kişinin ismi yazıyor. Whatsapp bildirimlerinde gönderen kişinin ismini nasıl gizleyebilirim?
  • bu sene şubat ayında aldığım apple türkiye garantili iPhone 8 imi verip x almak niyetindeyim.
    xs çıkınca fiyatı düşer mi sizce x in?

8 in üzerine ne kadar vermek gerekir ortalama sizce?
  • Şuan da en ucuz nereden alıyoruz arkadaşlar ?

• iOS 12’de alınan kullanım süreleri hala iOS 11.4.1’de alınan kullanım sürelerinden kötü mü?

Bir de şu arada sırada çıkan iOS 12’ye güncelle pop-upını nasıl kapatıyoruz,en kolay yoldan?

• Arkadaşlar WiFi problemi yaşıyorum evde aynı ağa bağlı iPhone 5 - 7 ve X var sadece x de Wi-Fide takılmalar oluyor mesela aynı anda aynı videoyu YouTube dan açıyorum x defalarca takılırken diğer telefonlarda hiçbir sorum yaşamıyorum

Ağı unuttum tekrar giriş yaptım son güncellemeyi (ios12)yaptım reset attım fakat durum aynı bir bağlantısı var mı bilmiyorum ama navigasyondada beni yan yolda zannedip çok sık rota değiştiriyor

• SeliMercan S kullanıcısına yanıt
    Aşağı yukarı aynı bir değişim yok benim için. Ama kullanım süresini doğru dürüst öğrenemiyorum. Bilen varsa aydınlatsın. Gece 12’den sonra değişiyor bir şeyler oluyor çözemedim. Pil kısmında da doğruyu göstermiyor sanırım bir azalıyor bir artıyor vs. nasıl yapmışlarsa artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Candarby

Arkadaşlar WiFi problemi yaşıyorum evde aynı ağa bağlı iPhone 5 - 7 ve X var sadece x de Wi-Fide takılmalar oluyor mesela aynı anda aynı videoyu YouTube dan açıyorum x defalarca takılırken diğer telefonlarda hiçbir sorum yaşamıyorum

Ağı unuttum tekrar giriş yaptım son güncellemeyi (ios12)yaptım reset attım fakat durum aynı bir bağlantısı var mı bilmiyorum ama navigasyondada beni yan yolda zannedip çok sık rota değiştiriyor
    Dfu modda temiz kurulum yapın. Yedek kullanmayın. Devam ederse sorun donanımsaldır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde 2 adet İPhone XS Max 64GB Gold var almak isteyen olursa

wormhole@windowslive.com

Numarasını yazsın konuşalım

• İyi günler, yaklaşık 3 aydır iphone x kullanıyorum.Telefonu uyandırırken sağ köşede dikey beyaz çizgi çıkıp gidiyor.Ahize cızırtı yapıyor ve wifi bağlantısı sık kopuyor. Daha önce temiz kurulum vs yaptım sizce servise vermeli miyim?

Sonuç ne olur?

• Arkadaslar 1 senedir iphone x kullanicisiyim. Navigasyon konusunda ilk gunden beri sanki bi sikinti var. Konumunu bulmakta zorlaniyor yandex google maps gibi appleri actigimda nokta atisi olarak konumumu bulamiyor 3 yan sokagi filan buluyor bazen 1km den uzak yerlerde goruyor beni bunun bir cozumu var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

Şuan da en ucuz nereden alıyoruz arkadaşlar ?
    7 bindi yine 9 bin i gördü. Alınmaz artık yeni modeller kaç tl olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Dfu modda temiz kurulum yapın. Yedek kullanmayın. Devam ederse sorun donanımsaldır.

Alıntıları Göster
    Dfu modda kurulumu denemedim bir deneyelim teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.