Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tgezer

Teşekkürler.
    O ürünün ülkemizdeki karşılığı nedir acaba.
    Başka çizikler için de kullanılabilir.

Valla ben bılmıyorum ama mutlaka Koctas'larda fılan vardır dıye dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Hocam incelemeniz çok güzel olmuş roman tadında diyebilirim.

Ay sonunda bana da sim free x gelecek.

Hala yaşadığım en büyük handikap ekran darlığı ve plus modele nazaran küçüklük hissiyatı.

Çünkü büyük ekran seviyorum ben, isterse uzay mekiği olsun eğer ekran küçükse nazarımda hiç bir kıymeti yok

Aşılabilirmiyim hala bilmiyorum.

Eğer alışamazsam satarım 8 plus alırım.

Bende kendimi böyle avutuyorum

Dostum telefon gercekten bır harıka. Ozellıkle su FaceID muthıs dusunulmus bır sey.

Ben bu dakıkadan sonra sanırım artık 8 Plus fılan kullanmam

Oled ekrana zaten senelerdır cok alısmıstım hep derdım iPhone'a gelse keske dıye, sonunda geldı ve ben su an kullanamassam artık Note 8'e gecıs yaparım.

Bakalım artık ne olacak.

Telefonunuzda hayırlı olsun sımdıden

• Telefonun kafasına göre pilin kullanım ve bekleme istatistiklerini kaybetmesi canımı sıkıyor. Söylendiği gibi %100 olduğu anda da şarjdan çekmiyor ve bir süre daha bekletiyorum ama telefonum değiştiğinden beri bu üçüncü şarjım; ilk seferde kullanım sürem kaybolmadı ve hep görebildim ama son iki seferdir yok. Dün de mesela gece yatmadan her ikisini de görebiliyorken şimdi durum nedir diye bakmak istediğimde ikisinin de karşısında “ “—“ görüyorum, gitmişler yine.

Diğer problemim de ses açıp kapayayım derken şimdiye dek defalarca kazara ekran görüntüleri almış olmam. Problem dediklerime bakın da siz düşünün artık gerisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 18 Aralık 2017; 14:9:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an 1130 dolara x 64 alma şansım var 0.
    Ama cihaz kore için üretilmiş. Satan arkadaş Türkiyede çalışmayabilir diyor. Ameeikan Modeli 40 dolar pahalı.
    Cihaz GSM miş yandi CDMA değil.
    Cihaz neden türkiyede çalışmaz onu anlamadım. Acaba Iphone Kore pazarı için bölgesel kilit vs mi kullanıyor?

Bilgisi olan var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmystere M kullanıcısına yanıt
    Calişir kullanirsin da garantisi olmayacaktir modül ile alakali bi durum 1901 modelini alirsan daha karli olursun..

• Değerli IPhone X kullanıcıları;

Hiç iphone kullanmadım. Senelerce android'çi, hatta HTC fanı idim. Cihazı bir süre sonra değiştireceğim.

IPhone 8, IPhone X, Huawei Mate 10 Pro ve Huawei P11 (henüz çıkmadı) arasındayım.

Siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim_1905

Silver kendini gösteriyor hocam bence doğru tercih yapmışsınız hiç vazgeçmeyin. Ful body kaplamalarla önüne geçebiliriz. Nano sıvılar da mevcut fakat nano sıvılar ile ilgili hala şüphelerim var. Uyguladığı halde çizik oluşan arkadaşlar mevcuttu burda da

nano sıvı üç kağıttan başka birşey değil.... yotube da diamond protech için çekilen shiftdelete in videosunun altındaki yorumlara bakarmısınız
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Ama GSM cihazların garantisi Türkiyede geçerli diye biliyorum. Neden Kore için üretilende problem var acaba?
    Birde satıcı arkadaş farklılık gösterirken fotoğraf çekerken sessiz mod yok diye bahsetti. Sadece bu özelliği farklı olan tel olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackice_serkan kullanıcısına yanıt
    Eski bir HTC fanı olarak HTC touch HD akabinde HTC touch HD 2 ve sonrasında HTC Desire HD kullanmış olduktan sonra 2011 yılında iphone 4S ile iphone'a geçiş yapmış olan ve yıl 2018 olacak hala da iphone ile devam eden birisi olarak sana tavsiyem iphone X a geçmen.
  • Tam ekranı kaplayan yani kenarlarda boşluk olmayan ekran filmi önerisi olan var mı. Birde silver renk olduğu için şeffaf kılıf kullanmayı düşünüyorum.telefonu kabalastirmayan ve kaliteli kılıf tavsiyesinizi de bekliyorum

• Turkcell’den alanlar olarak bizim kablosuz Varta şarj cihazları noldu acaba? Ses seda yok hala...

• telefonu uçak moduna alıp uyudum buna rağmen yine 7% gitmiş.

Çıldırtacak bu telefon beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Değerli IPhone X kullanıcıları;

Hiç iphone kullanmadım. Senelerce android'çi, hatta HTC fanı idim. Cihazı bir süre sonra değiştireceğim.

IPhone 8, IPhone X, Huawei Mate 10 Pro ve Huawei P11 (henüz çıkmadı) arasındayım.

Siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız?

Yerinde olsam X kullanıcısı olarak.
    - Büyük kasalı telefon kullanabilirim dersen İphone 8 plus, Mate 10 Pro, Note 8
    - Büyük kasalı telefon kullanamam dersen ve beklemeye zamanın yoksa İphone X , Bekleyebilirsen Huawei P11

(Ben büyük kasalı telefon kullanamadığım ve bekleme lüksüm olmadığı için iphone X tercih ettim , aksi halde P11 alırdım.

Not: İphone X faceİD tarama çapı küçük. ve parmak izinden yavaş. Masa üstünde duran telefonu faceİD ile açamazsınız.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ben de sürekli müşteri hizmetlerini arayıp sıkıştırıyorum ancak bana kargoya verildiği zaman size bilgi verilecek diyorlar

• Gunebakan44 kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün bu. Amazon’da en çok satılanlar listesinde şu anda birinci sırada. Dün 1 saat kadar deneyimleme şansım oldu. Ben çok beğendim açıkçası öyle çok profesyonel beklentileriniz yoksa işinizi görecektir.

SoundPEATS Magnetic Wireless Earbuds Bluetooth
    Headphones Sport In-Ear IPX 6 Sweatproof Earphones with Mic (Super sound quality Bluetooth 4.1, aptx, 8 Hours Play Time, Secure Fit Design) (black)https://www.amazon.com/dp/B074THH5Q2/ref=cm_sw_r_cp_api_vr9nAb6QS4Y8W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkans -- 18 Aralık 2017; 17:49:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • türkcell den aldığım x 64 gb black sonunda geldi ve bende aranıza katıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedoctor1907 -- 18 Aralık 2017; 18:19:53 >
  • thedoctor1907 T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun:)

• Uygulamalar X e uyarlandıkca telefon güzelleşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: iron4233

Tam ekranı kaplayan yani kenarlarda boşluk olmayan ekran filmi önerisi olan var mı. Birde silver renk olduğu için şeffaf kılıf kullanmayı düşünüyorum.telefonu kabalastirmayan ve kaliteli kılıf tavsiyesinizi de bekliyorum

onların altına toz kaçıo hep rezil oluyor kenarları boşluk oluo çünkü

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.