Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
13.790
Cevap
170
Favori
714.441
Tıklama
Giriş
    8 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba iphone x etkinleştirmek için amerika verizon sim karta ihtiyacım var yardımcı olabilecek varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: freedom77

Püf noktası altta çizgi çıktığı zaman yapılıyor olması ;)

Hocam ana ekranda çizgi falan yok ki

herzamanki klasik iphone müziğimi?

yoksa iphone x modeline özel çıkan 'reflection' isimli yeni melodiyi mi kullanıyorsunuz?

• Yüzbaşı
    275 Mesaj

Yansıma adındaki zil sesini kullanıyorum X’e özel olan.Benim hoşuma gitti

|
    |
    sarıkanaryam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: İnanc Öge

Yansıma adındaki zil sesini kullanıyorum X’e özel olan.Benim hoşuma gitti

evet başta basit gibi geliyor ama bencede hoş.

'yansıma' yani 'reflection' yeni iphone x melodisi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Hoş güzel diyosunda azicikda şöyle düşün sorun cikar problem cikarsa değişim olurdu sen şimdi parayla yaptiricam diyosun ayni hesaba gelicek 2 bin tl vericeksin:)))

yalnız hocam, türkiyeden alırken 6900 tl para vereceksin.
    ama benim aldığım cihazın %100 arıza yapacak diye bir ihtimalde yok.

3 seneden fazladır kullanmakta olduğum iphone 6 plus, ne arıza yaptı ne tamir gördü.
    halen taş gibi maşallah

Şöyle yap hocam, parmağını aşağıdan ikinci simgenin üstüne doğru sürükle ve parmağını kaldırmadan bekle !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ragnarok. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Carpediem_33

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: eseses26

Amerika’dan alınan cihazlarda priz uçları farklı, Türkiye’de kullanmak için dönüştürücülerden alsam, şarj kalitesini veya telefonun bataryasına etki eder mi , bir zararı olur mu?

Adaptor almayın sadece donusturucu alın. Hatta kablosunu degıstırın yeter.

Benım butun aldıgım urunler Amazon ABD'den. Bugune kadar ne sarjda ne baska bır seyde hıc sorun yasamadım.

Merhaba,

Kablosunu neden değiştirelim? Onu anlayamadım.

Kendı ıclerınde donusturucu oldugu ıcın demıstım ben
    |
    |

• Yarbay
    5293 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Evet telefonum yarın gelıyor artık nıhayet

Sonunda kavusuyoruz

Beraberınde bır kac urun daha aldım. Amazondan aldıkların yarın elıme ulasacak. Gormenız ıcın burada koyuyorum. 2 tanesının Turkıye'ye gonderımı yok. Ayrıca Alı Express'den sıparıs verdıgımde tahmınen bır ay sonra gelır.

iPhone X Screen Protector, ESR (2-Pack) https://www.amazon.com/gp/product/B074GWQMRS/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Wofalodata
    Fast Qi Wireless Charger 2 in 1 Pad Standhttps://www.amazon.com/gp/product/B076MVR3JH/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

SoundPEATS
    SoundPEATS Magnetic Wireless Earbuds Bluetooth Headphones Sport In-Ear IPX 6 https://www.amazon.com/gp/product/B074THH5Q2/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Asterisks
    Asterisk iPhone X/ iPhone 10 Carbon Fiber Casehttps://www.amazon.com/gp/product/B0778YSFW6/ref=oh_aui_detailpage_o01_s01?ie=UTF8&psc=1

Henzarne QC 2.0 QI Fast Charge Wireless Charger Stands Pads For Iphone 8 Iphone X Samsung S8 S7Edge 10W Wireless Charger Padshttps://tr.aliexpress.com/item/Henzarne-QC-2-0-QI-Fast-Charge-Wireless-Charger-Stands-Pads-For-Iphone-8-Iphone-X/32834891812.html?spm=a2g10.10010108.1000016.1.50f2fc08QRbcIP&isOrigTitle=true

Bunların harıcınde ıse Belkın araba sarjı alacam.https://www.apple.com/tr/shop/product/HJ3H2ZM/A/belkin-araba-i%C3%A7in-%C5%9Farj-cihaz%C4%B1-24-a-12-w?fnode=55cd125aa3424bb30e9f170693723098ed507a9d3a6bc7abd5ada887e09c74f025f3c97d65c63474f62729c282f562d96b9af91c4e6e02031209d2dea42ff96696607c549c2498356d6118b98d4efcbe8a6571913f3b8773cdaabb9010f30b7e

Bu arac sarjı 12W 2.4A. Arabada oldukca hızlı sarj edecegını dusunuyorum. Macrumors forumunda bır kısı bununla beraber iPhone X'i yarım saatte yarıya yakın sarj edebıldıgını soylemıs. Bu sekılde arabaya alacagım 125TL Apple USB-C kablosu ıle 30 dolarlık 29w arac sarjına gerek kalmayacak dıye dusunuyorum. Arabada hızlı sarj olması acıkcası benım ıcın cok onemlı.

Bu urunlerle beraber yatak odasında, arabada ve ıste sarj etme ımkanım olacak. Bunlar harıcı ıse acıl durumlar ıcın yıne mevcut 12W iPad sarjlarımda yıne benımle. Bana toplam malıyetı ıse toplamda 318TL oldu. Ama bu fıyata 2 tane wireless sarj + 2 adet ekran koruyucu + 1 adet kılıf ve + 1 adet araba sarjı ve 1 adet kablosuz kulaklık almıs oldum.

Ilerde Apple ucuncu partı uretıcılere USB-C to Lıghtnıng kablosu ıcın ızın verır ve fıyatlar duserse araba ıcın hızlı sarjda alabılırım.

EDİT: Aldıgım ıkı wıreless sarjda 10W yanı hızlı kablosuz sarjı destekleyen urun. Ayrıca bu sarjlarda dıkey standa sahıp. iPhone ıcın hızlı sarj ozellıklerı yuksek ıhtımal calısmayacak zıra Apple ıcın su anda sadece 3 adet kablosuz sarj markasının hızlı sarj yanı 7.5W destegı verebıldıgınden bahsedılıyor. Onlarda bıle yapılan olcumler sonrası tam 7.5w olmadıgını tartısıyorlar.

Muhtemelen wıreless sarj surelerım cok uzun olacak. 5W uzerı enerjı saglayamayacagı ıcın 2 saatın ustunde olacaktır. Ancak tabı bu sorun degıl. Yatak basına aldıgım ıcın zaten geceden koyacam ısterse 4 saatte sarj olsun. Dıgerı ıse ofıste olacak. Acıl durumlarda kullanabılırım. Arac sarjıda geceyı kurtarmak ıcın zıra her gun mınumum 2 saat araba ıcerısınde vakıt gecırıyorum.

Dostum hayırlı olsun iyi günlerde kullan :)

Dostum tesekkur ederım
    |
    |

• Yarbay
    6420 Mesaj

Kul yapimi cihazdan bahsediyoruz elektronikden bahsediyoruz 6000-7000 tabi az para değil 6s den beri yurtdişi kullaniyorum bozulmayacak bişey değil yeni ürün yeni cihaz yeni ürretim inş hatasiz olur sıkıntısız kullanirsin bozulmazda inş bi modem için riske atmamak gerek kastim oydu iyi günlerdr kullan kardeşim..

|
    |
    john mclane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu arada tek alışamadığım daha doğrusu sinir olduğum ust uygulamaları aşağıya kaydırma şekli.. tek elle bir türlü beceremiyorum , ikinci ele ihtiyaç oluyor.. 2.eli kullandığım zaten uygulamaları yarıya çekmeye de gerek kalmıyor !

• Teğmen
    153 Mesaj

Konum servislerinden pusula ayarlamayı kapattıktan sonra düzeldi. Belki sizinkinde de ayni durum vardır.

|
    |
    Robbens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eliniza sağlık hocam güzel manzara
    |
    |
    tidus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben alıştım :)
    |
    |
    SerdaR^73 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben de sert çekmeye başladım sinirden , baktım sert çekince oluyor :))) herhalde bende alıştım
    |
    |
    enemies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4433 Mesaj
    Arkadaşlar app stoperden app indirirken yüklemek için çift tıklayın diyor bir türlü beceremedim

Güç tuşuna.
    |
    |
    Ragnarok. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

bu arada tek alışamadığım daha doğrusu sinir olduğum ust uygulamaları aşağıya kaydırma şekli.. tek elle bir türlü beceremiyorum , ikinci ele ihtiyaç oluyor.. 2.eli kullandığım zaten uygulamaları yarıya çekmeye de gerek kalmıyor !

Neyden bahsettin hocam benim bilmediğim bir özellik mi var

Yok be ya , özel bir şey değil.ekranı asagiya kaydirmak icin diger telefonlarda orta tuşa iki defa hafifçe dokunuyorduk ya , bunda tuş olmadığı için yukarı asagiya kaydirmak gerekiyor, bu da tek elle yaparken zor oluyor. ben de sinirden ugrasisrken becerdim de sert yapınca onu söyledim

|
    |
    gokhan1903bjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Sohbet
Media Sözlük
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,954
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.