Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herhangi bir 1865 kodlu iPhone X in arızalanıp servise yolladın mi ki bu kadar emin konuşuyorsun? Yav , müşteri hizmetleri ile görüşmedim dedim. Apple care den üst kademedeki bir bayanla konuştum, seri nonsunu verdim kodu vermedim. Seri no lu cihaz 1 yıl değişim onarım kapsamındadır Serdar Bey dedi. Müşteri Hizmetleri bir seyden anlamıyor demek . Apple gibi bir firma sistemlerinden bir cihazın garantili olup olamayacağını ekranından göremeyecek kadar salak elemanlari toplamış demek :))

Uzatmaya gerek yok . Türkiye deki cihazlarin farki ülkemizdeki yasal garantinin min.2 yıl olması . Benim telefonum 1901 zaten . Ama 1865 de olasıydı, bu teyitten sonra gayet rahat olurdum. En azından sağdan soldan atıp tutanlardan degil, bir yetkiliden teyit aldığım için .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 16 Aralık 2017; 20:12:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell in kablosuz şarj aletini kullanan var mı ?

• Airpods kullanıcısıyım, daha önce iphone 7 de süper bir hızla oyomatik bağlanırken, x te sorunlar yaşıyorum bu tip sıkıngı yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: eshotçu

Airpods kullanıcısıyım, daha önce iphone 7 de süper bir hızla oyomatik bağlanırken, x te sorunlar yaşıyorum bu tip sıkıngı yaşayan var mı?
    Portre modu ile çektiğim fotolar çok iyi özellikle arka kamera ön kameradaki performansı pek yeterli değil
    Apple iPhone X [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhmus21 -- 16 Aralık 2017; 20:38:40 >

• Arkadaşlar ekranda herhangi bir jelatin kullanmasak çizilir mi acaba?
  • Stüdyo portre fotoları bazen iğrenç çıkıyor:) arkayı siyah yapayim derken kafanın bir kısmını da götürüyor arada :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eshotçu

Airpods kullanıcısıyım, daha önce iphone 7 de süper bir hızla oyomatik bağlanırken, x te sorunlar yaşıyorum bu tip sıkıngı yaşayan var mı?

Uzun süre eşleşmeyince oluyor kapağı açıp Bluetooth açık şekilde bekleyin kulaklıkları çıkartmayın kutudan

• Arkadaş Türkiye de niye 1901 kodlu cihazlar satılıyor 1865 satılmıyor diye sormuş.

1901 cihazlar sadece GSM desteklidir.1865 hem GSM hem CDMA desteklidir.Türkiye de sadece GSM şebekesi kullanıldıgı icin 1901 kodlu cihazlar bulunmaktadır.

Amerika da simfree diye satılan cihazlar 1865 kodludur.

1901 lerin icinden At&t yada T-mobile kartlar cıkmaktadır.

İster bununla kullanın ister simfree kendi hattınızla kullanın diye.

Bir arkadaşın belirttiği gibi garanti sorgulanurken model kodundan çok sei no baz alınır.

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Evet, önceden power button dı ismi şimdi side button olmuş artık kapatma işlemi yan tuş ve ses artırma yada düşürme tuşlarından birine beraber basıldığında oluyor.
    Bildirim ayarından kilitli değilken ayarlıysa öyle görünür, telefona baktığınızda açılır bildirim içeriği. Bildirim ayarından her zaman yaparak yada hangi uygulamanın bildiriminin görünmesini isteyip istememenize göre tek tek yapabilirsiniz.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Evet ben de denerken buldum. İlginç değişiklikler bunlar . ekranı aşagiya kaydirma pratikligi hariç herşeye alıştım ama ekranı yarilamak için baş parmakla ve tek elle zor oluyor ve sinir ediyor :)

Bir de tek üzen şey, herşey 10 numara olmasına rağmen cihaz ısınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 16 Aralık 2017; 21:25:47 >
    FaceID ile daha kullanışlı olmuş bildirim. Evet alt taraf ekran olduğu için artık yarıya indirmek zor oluyor tek elle ağrıtıyor resmen :)
  • GSM operatörunden alınmış jelatini açılmamış, faturalı 256 GB olanını almak isteyenler pm atabilir pazartesi öğleden sonra İstanbul ataşehir de is yerimizden nakit olarak alabilir, fiyat: 6600 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Arkadaşlar ekranda herhangi bir jelatin kullanmasak çizilir mi acaba?

Telefonu dikkatli kullanıp , koyduğunuz cebinizde telefon dışında bir cisim bulundurmaz iseniz çizileceğini sanmıyorum .

Ben her ihtimale karşılık temperli camım gelene kadar koruma sağlaması için diamond protect uyguladım , bir sorun yaşamadım . Şuan üzerinde bodyguardz temperli cam ile birlikte kullanıyorum .

• Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Bunu aslında telefon ilk kullanmaya başladığında sana nasıl yapıldığını gösteriyor. Alttan baş parmağınla ekranın ortasına kaldırmadan getir ve sağa çek, bi nevi paramağınla ters L harfi çiziyorsun.
    Açık uygulamaları kapatmak istersen de üzerine basılı tut kırmızı sil işareti çıktığında yukarı doğru at.
  • Bugün telefonu güç tasarruf modunda kullandım da bu nasıl bir yavaşlıktır hayret ettim resmen samsung s3 mini ye döndü telefon bu durumu başka yaşayan varmı ?
  • T-mobile’dan aldığım telefon nihayet geldi. Önceden alibaba’dan sipariş ettiğim kılıfı ve cam korumayı taktım.

• major24 M kullanıcısına yanıt
    Cebinizdeki tozlar 9H sertliğine sahip, telefonun ekranı ise 6H a kadar olan sertlikteki sürtünmelere kadar çizilmez (anahtar, tornavida, bozuk para vb.). Ekran koruyucu olmadan cebinize kesinlikle koymayın!

O zaman size bir püf noktası: ekranın o kısmında eski home butonu varmış gibi düşünüp o mesafeden aşağı çekin. Hiç zorlanmadan ekranı aşağı indireceksiniz.

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Çok hızlı yapmak lazım :) Amma yokuşa sürmüşler işi be :)

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.