Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (651. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende tam sarj döngüsünü işin içine katarak yazmistim o yorumu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Max 150 tl fiyatlı kılıf önerisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil sağlığım %77, şarj olayı canımı sıkmaya başladı.

Apple 2200 Tl tahmini fiyat diyor, çok pahalı .

Tavsiyeleriniz var mı ?

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 2 ay önce Deji'nin kendi sitesinden 450 TL civarına batarya alıp arkadaşıma değiştirttim ve takıldığı günden itibaren inanılmaz memnunum.

Deji bataryayı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 17 sürümü kullanan var mı nasıl iyi mi?

15.4 deyim

• Papirus P kullanıcısına yanıt

Hocam ön yargım var ya, ya elimde patlarsa falan  

• M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Ben çok bi fark sezmedim. Pil sağlığı 75te şuan o yüzden pil performansı ile ilgili yorum yapamıyorum bundan kötü seviyeye getiremez hiçbir güncelleme. Durum çubuğunda bildirimlere tıklayıp uygulamaya geçerken animasyon değişmiş güzel olmuş. Bildirim sesi değişmiş bir türlü eski haline döndüremedim çok kötü olmuş eski klasik iPhone bildirim sesi daha iyiydi.

• Bastcase kılıf önerir misiniz arkadaşlar? Telefonun inceliği ve kasası çok güzel ama kılıf kalınlaştırıyor böyle ince bir kılıf almayı düşünüyorum. Ömür boyu sararmazlık garantisi de veriyor ama 289 tl biraz pahalı bilemedim

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Batarya patlamasından bahsediyorsan Deji'de o tür bir risk yaşanacağını sanmam.Olasılığı varsa da bu markada daha düşüktür.Çünkü piyasada sadece iPhone bazında servis veren telefoncu arkadaşlar bile Deji markasını önermişti bana.

Dolayısıyla bende Deji taktırdım ve yaklaşık 2-2,5 aydır kullanıyorum.Herhangi bir sorunla da karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 6 Aralık 2023; 12:7:13 >

Anladım hocam, teşekkür ederim.

• Merhabalar, cihazını satmayı düşününen varsa eğer talip olabilirim.

Renk ve hafıza fark etmez, kutu fatura olması - pilin %80 üzeri olması ve tamir görmemiş olması benim için yeterli şartlardır.

• deji aldım 2 hafta önce dünya varmış

• Apple’dan değiştirilmiş %100 batarya ile ne kadar ekran süresi alıyorsunuz arkadaşlar?

• Bizim cihaz 2.elde ne kadara gider acaba, kırmızı renk, çizik vs yok pil %82 şu anda?

• bende bataryayı degiştiregim.. internetten bakıyorum.

kendim degiştirecegim. pil. %76 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 1 Ocak 2024; 21:49:32 >
  • Cihazımda iOS 14.8.1 version yüklü. Telefonumun kasmaması için ısrarla güncelleme yapmadım. Fakat artık storedan uygulama indirmek istediğimde en az iOS 15 istiyor. Şuan ios 15 yükleme şansım var mı? yoksa mecbur son güncellemeyi mi yapacağım? Ve yapmalı mıyım kasma, pil ömründe azalma gibi saçmalıklar yaşar mıyım?

• isokocak kullanıcısına yanıt
    Aynısını bende yaşadım ve bu konu başlığında paylaştım zaten.

Deji batarya taktığımda aldığım performansı , telefonu ilk aldığımdaki sıfır hali ile dahi almıyordum.O kadar memnunum yani.

Sonuç olarak telefonunun bataryasını değiştirmeyi düşünenlere Deji’yi kesinlikle tavsiye ederim.

Hocam bende düşünüyorum fakat eksisozlukte yorumlar hiç hoş değil. Bataryası patlayan mı dersin telefonun ekranını bozan mı dersin çok kötü yorumlar var. Riske girmeyip orijinal batarya takmak mı en iyisi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thor10dor -- 6 Ocak 2024; 21:42:36 >
  • Thor10dor kullanıcısına yanıt
    hocam cihazınızı en az iki yıl daha kullanacaksanız orjinal takın ama yok bir seneye kalmaz değiştiririm derseniz hiç açtırmayın telefoncuya falan

• kadirce03 kullanıcısına yanıt
    "Papirus" nickli arkadaşımızın taktirdigi arkadasa taktirin o cok menun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 9 Ocak 2024; 11:47:13 >
  • 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.