Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha nasıl yazayım şaşırıyorum bazen.

Ben ki zamanında telefonunu piyasadan herhangi bir satıcıdan yada elektronik mağazadan almak yerine bizzat Apple’in kendisinden satın almış birisiyim.Deji batarya kötü olsa neden Apple’a orijinal batarya taktırmak yerine gidipte Deji batarya taktırayım telefonuma ?

Aslında sebebi çok basit : bulunduğum şehirdeki bazı özel iPhone servislerinin bile özellikle Deji batarya taktığını öğrenmem.

Ekşi Sözlük yazarlarının her dediği doğrudur diye birşey yok.Aynı sözlüğü bende okuyorum ve hatta zaman zaman yazıyorum bile.

Tekrar yazıyorum: Telefonumu aylardır 2210mAh'lik Deji batarya ile kullanıyorum ve sıfır sorun.Üstelik telefonum şarj süresi açısından ilk aldığımdaki sıfır haliyle bile bu kadar iyi değildi.O kadar memnunum ki daha ne diyeyim.

Özetle parası çok olan ( psikolojik olarakta rahatlama adına ) gitsin orijinal taktırsın ama benim ihtiyacım sadece daha ekonomik ve daha iyi bir batarya diyen ise gitsin gözü kapalı 2210mAh'lik Deji batarya taktırsın.Bu kadar net…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 9 Ocak 2024; 15:12:34 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• rova marka batarya aldım. bugün geldi ve taktım.

bir kaç gün kullanıp yazarım.

dejinin çok geyigi döndügünden vs tercih etmedim.

• Selamlar, cihaz bataryası 80 yaklaştı,3 seneden beri benimle. Hangi marka pil ile değiştirmeyi tavsiye edersiniz? Birde kullanan var ise orijinal silikon kılıfa yakın kalitede kılıf önerebilir misiniz?

• sasa_iliç kullanıcısına yanıt

merhaba, siz yazalı bir hafta olmuş ama ben yine de sorayım

kaç gb ve şu ana kadar öğrenmiş olmalısınız ne kadar verdiler ?

• Apple siteden baktım ama sanırım orada 13 14 gibi cihazların menüsüne göre tarif ediyor. Karşı tarafın ekranında isim ve fotonun görünmesi için nasıl bir ayar yapıyoruz ? Teşekkürler.

• nkaylan N kullanıcısına yanıt

64 GB hocam o günden beri araştırma da yapamadım maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt

Sizin Deji pil kaç mah ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 9 Ocak 2024; 14:13:3 >
  • efesb kullanıcısına yanıt

Benim taktırdığım 2210mAh olanı...

• iOS 14.8.1 kullanıyorum. Twitter uygulamasında Trendlere tıkladığımda veya kelime arattığımda "Tweetler şu anda yüklenmiyor." Hatası alıyorum uygulamayı sildim tekrar yükledim. Yüklerken uyarı verdi son sürümü için en az iOS 15 olması gerekiyor diye. Alt sürümü yükledi. Acaba bu sorun iOS 15 ve üzeri olmadığı için mi yaşanıyor? Güncellemek istemiyorum iOS'u telefon kasması pil performans düşeceğine eminim. Ama eğer düzelecekse mecbur yapacağım bu güncellemeyi. Bu problemle ilgili bilgisi olan var mı?

• Jokeriss kullanıcısına yanıt
    Bu sorunlarla uğraşmak zaman ayırmak düşünmek telefonun kasmasından kötü bence. Youtube da iapplebytes var. Ordan iyi olan sürümleri görüp güncelleyin. 3 yıldır hiç sizin gibi güncelleme olayına kafa patlatmadım. Telefonum ilk günkine yakın. 16.3 öneririm. Hiç güncellememek önemli açıklara karşı tehdit altında kalmak demek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megamus Iphone Özel Taşınabilir Kurtarıcı Powerbank 5000MAH Lightning Girişli Güç Bankası
    https://www.hepsiburada.com/megamus-iphone-zel-tainabilir-kurtarici-powerbank-5000mah-lightning-girili-g-bankasi-p-HBCV000050Y6ZD?magaza=ALMUS+ELEKTON%C4%B0K&url_src=ios-product-detail

Arkadaşlar yan sanayi pil taktırmak yerine şöyle bir powerbank alasım var sizce mantıklı mı? Telefonu açtırmak istemiyorum ve yan sanayi pilin ilk birkaç ay sonra orijinal kadar olamayacağını düşünüyorum. Suya dayanıklı olması da önemli benim için. Sizce mantıklı olur mu kablo derdinden kurtarıyor bence yeterli olur gibi buna benzer bir şey alıp kullanan var mı?

• MErhaba

Benim de pil değiştirme vaktim geldi %80 ve servis gösteriyor sabah alıp akşam 6 yı zor buluyor şarjım. Sizce yan sanayi Deji marka bir pil mi ? ( deji pil kullanan işçiliği sağlam güvenilir bir telefoncum var ) yoksa orjinal pil mi?

Bu arada daha önce se1. nesil telefonumu ve oğlumun 6s ini orjinaliyle troyda değiştirdim ama verim alamadım. O yüzden şu an yan sanayiyi yani piyasada telefoncuda değiştirmeyi düşünüyorum. Öte yandan da telefoncunun pil değişiminden sonra telefon su geçirmez özelliğini kaybeder mi? Aslında bu sorum orjinal batarya değişimi içinde geçerli

• İki ay önce yazdığım mesaj aynen şöyleydi ve birkaç kez daha yazmıştım hatta.

“ Yaklaşık 2 ay önce Deji'nin kendi sitesinden 450 TL civarına batarya alıp arkadaşıma değiştirttim ve takıldığı günden itibaren inanılmaz memnunum.

Deji bataryayı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. “

Takın geçin arkadaşlar, yaklaşık 6 aydır sıfır problem.Su geçirip geçirmediğini bilemem.Ne suya düşürdüm , ne de telefon su altında kaldı.Ama günlük kullanımda mükemmel bir performans veriyor Deji bataryalar…

Bende 2 aydır deji batarya kullanıyorum. Telefon performans anlamında atağa geçti. Sabah 7 de full şarjda çekip çıktım şuan saat 22.00 şarjım yüzde 20de kesinlikle tavsiye ediyorum.

• effect68 kullanıcısına yanıt

sizin aldığını deji bin mah değeri kaç?

Benim kapasite 77 ye düşmüş bende Deji ile devam edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 16 Şubat 2024; 19:12:54 >
    2210 mah

• Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

1 ay sonra tam 3 sene dolacak deji den çoğunluk memnun 650 TL bu satılıyor premium geçiyor

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]
    Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]woyax deji türkiye
    Woyax iPhone SE 2020 Premium Batarya 2210mAh Yüksek Kapasite
    https://woyax.com.tr/iphone-batarya/863-woyax-iphone-se-2020-premium-batarya-2210mah-yueksek-kapasite

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bir an bile tereddüt etme derim.

Her fırsatta yazdığım gibi ; telefonu ilk aldığımdaki sıfır halinden bile daha fazla memnunum şu anda...Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] 

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Bu ürün ile diğerinin ne farkı var acaba mah değerleri aynı

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]
    Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]woyax deji türkiye
    iPhone SE 2020 Mucize Batarya Deji 2210mAh
    https://woyax.com.tr/iphone-batarya/394-iphone-se-2020-mucize-batarya-deji-2210mah
  • 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.