Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.142
Cevap
136
Favori
740.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Galaxy Note 10 lite ve SE var, samsungu satıyorum.

• baydyn kullanıcısına yanıt
    pili de mutsuz etmiyor bir günden fazla götürüyor rahat

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt
    S10 Lite'dan önce iPhone 7 kullanıyordum hocam max 2.5 saat ekran süresi alıyordum o yüzden kafamda soru işareti var hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Kullanima gore degisir. Benim de pilden yana bir sikayetim yok ancak bu pili iyi gidiyor anlamina gelmiyor, hatta cihazi yogun kullaninca pilin diger cihazlardan daha az gittigi net anlasiliyor.

• İos 15e güncelledikten sonra wifi kopma sorunları yaşayan var mı ?

• Etzel45 kullanıcısına yanıt
    Kenardakiler toz değilde küçük kılcal aşınmalar olabilir bende ilkte öyle sanıyordum.

• yusuffpltt Y kullanıcısına yanıt
    Wi-Fi kopma yaşamadım

se'de bu kopma olayı her sürümde vardı sanırım

SE'lerde wifi sorunu kronik. Wifi çekim alanından çıkınca tekrar bağlanması uzun sürüyor.

• elime para geçsin ilk işim bu telefonu değiştirmektir. bataryanın zayıflığını ev iş araba derken hissetmiyorsunuz. Ama tatilde falan harita kullanayım internet kullanayım derken o kadar hızlı bitiyor ki.

• tundra36 T kullanıcısına yanıt

kesinlikle katılıyorum, bu telefonun wifi ile batarya performansı oyun vs. de oynasan gayet tatmin edici olmasına rağmen LTE performansı rezalet ötesi.

• Benim telefonda otomatik parlaklığı kapatıp açınca parlaklık sıfıra iniyor ve bir daha otomatik olarak çıkmıyor. Elimle düzeltmek zorunda kalıyorum. Ekran koruyucu var bundan dolayımıdır?

• baltazar_16 B kullanıcısına yanıt
    Bende de o sorun vardı internetten ayarını bulup yapmıştım burada bile vardır .ayarlarla ilgili bişey.birde bunun ses versiyonu var kenar tuştan ses açılıyor sonra ses oto geri eski haline dönüyor

• ios 15.0.1 sürümüne pil yetmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lothlórien -- 5 Ekim 2021; 21:10:37 >
    Hocam iğne ile giriyorum içine biraz toz çıkıyor dışarı. Bilemiyorum da kılıfla kullanıyorum aşınma neden olsun ki? Kamera etrafında izler oluşmuş kılıf kullandığım halde. Allahtan arkası da kırılmaz cam ile kaplı. Ama kafaya takmaya başladım o toz gibi şeyleri rahatsız ediyor çıkmıyor da güzel bir kamera bulursam gruba atacağım. İkinci elde 11 ile takas edeyim diyorum bakalım sıfırların fiyatı artmaya başladı şahlandığımız için. 13 leri ilk çıktığında sevmemiştim ama şimdi çok hoşuma gidiyor şu Apple nasıl yapıyor bu işi anlamıyorum. :D ama gerek de duymuyorum aslında se her işimiz görüyor sadece kamerada geniş açı olsa pili de 12 mini kadar bile olsa beni tatmin eder.

• Etzel45 kullanıcısına yanıt
    Benzeri n11 de mevcut 117 TL kırmızı. Su an aktif kullanıyorum bir defa tam dolduruyor

• av.ak kullanıcısına yanıt
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Evet bu. ama se2020 yazanı değil 7-8 için olanı alın aynı ürün fiyatı fazla

• 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.