Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.088
Cevap
136
Favori
736.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Se yi sattım. Kendinize iyi bakın arkadaşlar.  

• ben de satıp 11 aldım.  

• kaça sattınız hocam?

• tundra36 T kullanıcısına yanıt

4 bin hocam

• hayırlı olsun. ben de bir sonraki ay satcam. mini 12-13 pahalı. SE 3 çıkacak diyorlar ama o da pahalı olur.

• Gidemezsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Se nin bataryasından illallah ettim evde bi 7plus var baya temiz. Buyback yapsam hb den 12mini alsam çok fiyat kırıyorlar mı? Su an 3200 yazıyor. Deneyen oldu mu

• Masabaşı iş yapıpta şarjdan şikayetçilere önerim kablosuz şarj cihazı alıp geçin. Şok marketlerde var kasa arkasında satılıyor. 25 lira fiyatı var. Telefon masada duracağına şarj aletinin üstünde dursun.

Hızlı şarj desteğide var :

https://www.sokmarket.com.tr/kablosuz-sarj-aleti-10w-hizli-sarj-p-31280/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 6 Ekim 2021; 21:4:24 >
  • 0537 kullanıcısına yanıt

bozmasın hocam

• av.ak kullanıcısına yanıt

12 mini bataryası da öyle çok iyi değil se’nin yanında se’den sonra batarya konusunda şifa olarak gelecek cihaz minimum 11’dir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam resimlerde ürün çok dandik duruyor resmini çekip atma şansınız var mı? Bu aralar 11 ile değiştirmek istiyorum cihazı geçenlerde kırmızı 11 ile takas yapalım dedim üste 1800 lira istedi adam yapacaktım gerek yok deyip vazgeçtim aynı cihaz hemen hemen diye. Bir iki hafta önce de mor 11 ile takas yapacaktım üste 2000 lira istedi yine mantıksız geldi bir de satıcıya güvenemedim. Cihazı annem hediye etti biraz da manevi değeri var sanırım gözümde her gün silip temizliyorum ama yere düşürdüm köşesi ezildi oje ile boyadım çok belli olmuyor. :D Güzel kompakt cihaz ya ben seviyorum se yi. 11 ler de iyi kamerada geniş açı olduğu için geçesim geliyor. Bir de cihazın malzeme kalitesinden midir yoksa kılıftan mı kamera etrafında toz izi gibi çıkmayan izler var ve kasa ile arka cam yüzeyin birleştiği kenarların içleri toz ile dolmuş çıkmıyor da. Normal karşılanabilir bir durum ama bu cihaz suya ve toza dayanıklı satılıyor ara yüzeylerinin böyle olmasına anlam veremedim kılıfla da kullanıyorum.

Hocam bu ürünü alıp denediniz mi? Fiyat olarak çok uygun pile bir zararı yoksa ve ısınmıyorsa alınıp kulanılır. Hızlı şarj desteği de varmış

• Etzel45 kullanıcısına yanıt
    O toz dolan yerler xr dahil çoğu cihazda mevcut fotoları da atmaya çalışırım

• vurucumuhammet V kullanıcısına yanıt
    6.1 ekranlılar da çok büyük ve ağır. Xr dan se ye geçtim

• Hafızası kaç Gb idi?

Evet maalesef öyleler bence se batarya harici muazzam bir cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efesb kullanıcısına yanıt

64

Isınma yok ama kutudan adaptör çıkmıyor bilginiz olsun.

Pil sağlığına olumsuz etkisi olur mu acaba hocam? Adaptör dediğiniz normal şarj adaptörü mü hocam? 10w hızlı şarj etmesi için hızlı şarj adaptörü mü takmak gerekiyor acaba? Kılıf üstünden destekliyor mu hızlı şarjı?

Evet şarj adaptörü kutudan sadece USB-C kablo çıkıyor. Hızlı şarj içinde hızlı şarj adaptörü lazım normal olarak. Kılıfın üstünden şarjı alıyor onun bir etkisi yok.

• 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.