Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önden de çeker misin?
  • rakabzugo R kullanıcısına yanıt

önünü ne yapacan önde ekran var iste :D

• 8 ile aynı kasa mı bu? Ekran koruyucu alacağım öneri var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haşlanmışyumurta -- 11 Mayıs 2021; 14:10:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haşlanmışyumurta

8 ile aynı kasa mı bu? Ekran koruyucu alacağım öneri var mıdır?

Günlerdir araştırıyorum, iphone se 2020 ile garanti ve kesin uyumlu model bir tek bunu bulabildim.

https://www.amazon.com.tr/Spigen-iPhone-Koruyucu-Kurulum-AlignMaster/dp/B0881MNHKP/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=se+2020+ekran+koruyucu&qid=1620737588&sr=8-1

Diğer koruyucuların yorumlarında iyi yorum kadar halo effect problemi de gördüm. Bu yüzden bunda karar kıldım. Tavsiye ederim.

• Merhaba, telefon degistirmeyi dusunuyorum ve benim icin onemli olan pil konusunda kafam karisti biraz yorumlardan oturu, Yogun olarak twitter instagram whatsapp kullanan ve oyun oynamayan biri icin batarya 1 gunu rahat cikarirmi ? Yoksa hic ugrasma 5000 6000 mah lik android telefonmu al dersiniz?

• furkanerdem F kullanıcısına yanıt
    yakın arkadaşımda var. evde olduğu günlerde bir sekilde akşamı getiriyor fakat dışarıda olduğu günlerde aksamustu bitiyor şarjı. 9 aylik cihaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • haşlanmışyumurta kullanıcısına yanıt

Birebir aynılar.

Spigene 100 lira bayılmaya gerek yok.

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/apple-iphone-se-2020-on-ve-arka-kirilmaz-standart-koruyucu-tempe-P446215795

21,5 TL Kargo bedava arkalı önlü temper koruyucu. Birde şeffaf kılıf aldınmı tamamdır.

Önceliğiniz bataryaysa tabii ki Iphone XR veya 11 den aşağı bakmamanız lazım.

Bende Galaxy S9 ve Iphone Se 2020 var. S9 un bataryası 2 ay önce yetkili serviste değiştirildi. SE nin batarya performansı S9 dan iyi mesela böyle bir örnek vereyim SE'nin vasat olmadığını anlamış olursunuz.

dostum se 2020 kullanıyorum 1 günü fazlası ile çıkarıyor evde oldugum için ama ilerde illaki sorun olucaktır batarya iphone larda klasik ama telefon fiyatı bi ara 4500 e kadar düşmüştü 4500 e best f/p çünkü 2.eli bile suan 3900 4000 arası gezen cihaz için sıfır apple 2 yıl garantili cihaz 4500 e baya iyidi ama suan fiyatları biraz yükseldi 4700 bandında

suanki fiyatlardan se yerine 2.el 11 almayı tercih ederdim.

android tavsiye etmem android ucuz olsa da güncelleme destegi ve garanti destekleri sıkıntı bide android sistemi 5000 bataryası olsa bile android işletim sistemi anormal pil tüketen bir sistem ios e göre

birde ilerde satmak isteseniz 5000 e aldıgınız bir android cihazı 2000 e anca satarsınız piyasası çok ölü ve kaçak mallara imei ile kırıp çok uygun fiyatlara satıldıgı için rekabet sansın zor oluyor ama sen de gidip bu yöntem ile cihaz alıcaksan durma al android cihaz uygun fiyata işini çözersin

ama ben kalite stabilite istiyorum deger kaybıda olmasın gidiceksin ios cihaz alıcaksın

https://www.gittigidiyor.com/apple-iphone-se-2-2020_spp_784314?renk=Siyah&dahili-hafiza=64+GB

4.656,00 TL 3 renk de aynı fiyat suan bu fiyat aksesuarsız kutu için geçerli olup satıcısı media markt dır

aynı ürünün 3 gün önce en düsük 4509 tl idi 147 liralık bir artış var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 11 Mayıs 2021; 22:2:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

diğer soruları arkadaslar cevaplamıs :)

bende de 6s var batarya için 11 alacaktımki deji batarya aldım cihaz resmen kendine geldi

eger cihazda donma vs sorunu yoksa deji batarya deneyin derim

SE kötü bir cihaz değil yinede artıları var

deji bataryanın telefona olumsuz etkisi oluyor mu? orjinal batarya arasında 300 lira fark var sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Birebir aynılar.

Spigene 100 lira bayılmaya gerek yok.

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/apple-iphone-se-2020-on-ve-arka-kirilmaz-standart-koruyucu-tempe-P446215795

21,5 TL Kargo bedava arkalı önlü temper koruyucu. Birde şeffaf kılıf aldınmı tamamdır.

Yorumlardan da görebileceğiniz gibi üründe muhtemelen halo effect problemi var. Ek olarak dokunmatik hassasiyeti ve koruma acisindan bir miktar da olsa daha iyi olacagini düşündüğüm için spigen aldım. 90 lira da yine spigen kılıfa verdim. 4500 5000 liraya telefon alip 100 200 liradan kaçmak istemedim. Ancak yine de tercih meselesi elbette.

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt

Ben de alacağım, siz bu satıcıdan mı aldınız acaba?

• 2 gün önce aldım bugün geldi ama telefon üzerinde uygulamadım. Telefon üzerindeki mevcut koruyucuya bir şey olursa arkalı önlü bir daha bu fiyata bulamayabilirim diye yedek olarak aldım.

• WeasleyX55 W kullanıcısına yanıt

Aynen tercih meselesi bir şey diyemem.

Halo Efffect dediğiniz şey elbette her kavisli telefonda sert temper cam koruyucu kullanınca olacaktır. Olmaması için anca 360 kaplama olayını yapmanız lazım ki sert koruyucu değil de esnek koruyucu olsun.

Veyahut iki dediğmin de ortası olan sizin gösterdiğiniz gibi tam yumuşak değil de hafif esnek ama plastik gibi olanlar var ön tarafları Siyah veya beyaz renkli oluyor. Şunun gibi ;

https://www.amazon.com.tr/Seramik-Kaplayan-Kavisli-K%C4%B1r%C4%B1lmaz-Koruyucu/dp/B08DD1M5DW/ sizin gösterdiğiniz Spigen'de bu şekilde fakat gereksiz pahalı fakat dediğiniz gibi tercih meselesi.

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt

anladım hocam teşekkür ederim.

• Garanti kapsamında batarya değiştiren oldu mu ? çok merak ediyorum
  • 300 döngüde %86ya düştük 7ay. Stabil değilde 3er 4er düştü.
  • yusuffpltt Y kullanıcısına yanıt
    18 kasımda aldım devamlı şarjda %97 🤔
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuffpltt

300 döngüde %86ya düştük 7ay. Stabil değilde 3er 4er düştü.

%80'in altına inince batarya kullanılamaz hale mi geliyor?

• 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.