Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maalesef aynı sorundan müzdariptim. 32 gb hafiza taktirma işlemi yaptık ve cihaz sustu. Tam 1 ay boyunca bütün Ankara’da 32-64GB iphone se kovaladım.Ve nihayetinde ekranı kırık kasası haşat ama hiç açılmamış 32’lik bir makine buldum.O kadar orjinaldi ki hala ios 10.3.3 yüklüydü.Anakartını ve touch id’sini benim kasaya aktardık.Sonuç; muhteşem ☺️ O kadar muhteşem bir telefon ki iphone12 mini makul fiyatlara gelene kadar vazgeçebileceğimi sanmıyorum

Edit: Tamircinin bana emanet verdiği iphone6'yı kullanırken se2016’nın kıymetini daha iyi anladım. 3gs’den 7’ye çikan her modeli kullandım. Açık ara kullandığım en kötü telefondu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abderalı -- 25 Ekim 2020; 4:2:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefonu defalarca düşürdüm birşey olmamıştı son düşürmemde ekranı kırdım maalesef. ekranı komple değiştirmek istemiyorum sadece cam kısmı değişiyor mu? tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı Avrupa yakasında?

• Arkadaslar pil saglıgım yuzde 88, her ozellık kapalı arka plan yenileme vs14.1 sarjım su gibi akıyor ciddi kullanımda 2 saati gecmiyor tel batarya su gibi akıyor ke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İos 14 e güncelleyip de Wi-Fi problemi yaşayan var mı? Neredeyse hiçbir şekilde wifiyi kullanamıyorum. Ama aynı uygulamaları yada aynı siteleri hücresel ağ ile açabiliyorum.

Mesela bir örnek vermek gerekirse Twitter a giriyorum. Wifi ile bağlandıysam akış yenilenmiyor ama hücresel ağı açtığım anda twitler yükleniyor.

Yada safari ile internete bağlanmaya çalıştığımda “safari sunucuyu bulamadığı için sayfayı açamıyor” diyor fakat hücresel ağa geçip sekmeyi yenilediğimde direk sayfa yükleniyor.

Normalde 1x.3 sürümleri çıkana kadar beklerdim bu sefer acele ettim. Acayip pişman oldum iOS 14 e güncellediğime. Şuan 14.1 yüklü.

Bu sorunu yaşayıp çözen varsa çok makbule geçer.

• Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    Değişiyor bildiğim kadarıyla, bayrampaşa da vts teknik var baya profesyoneller, mobil servisleri var ben pili evin önünde 5 dk da değiştirtmiştim :))

• Merhaba bi süredir ipadimde sorun vardı güncellemeden sonra iphone se vs 6s plus da bağlanmamaya başladı. Bazı yerlerde iphonun yeni wpa3 güvenlik protokolünü istemesi olduğu yazıyordu. Modeme ne yaptıysam çözemedim.

Çözüm:

modemin DNS ayarlarına manuel

Birincil 8.8.8.8

ikincil 8.8.4.4

girin sorun kalmaz diğer bilgisayarlarımdada internet enteresan şekilde hızlandı

• 14.2 yi deneyenler yorumları alalım

• artık telefonun ekranı bana çok küçük gelmeye başladı :(

ah ah düzgün bir ekonomimiz olaydı iphone 12 veya iphone 12 mini ye geçiş yapabilirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Bende merak ediyorum deji yi. Fiyatı uygun. Ama ne bileyim. Orjinal olmayınca içime sinmiyor açıkçası. Orjinal pile 250 tl diyorlar. Ancak istanbulda. Garantili. Apple onaylı.

Ekran süresi 3 - 3,5 saat olarak alıyorum. Pil sağlığı %90. İos 14.2 kullanıyorum. Resmen pili sömürüyor. İçindeki hala orjinal pil.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaddafi

Bende merak ediyorum deji yi. Fiyatı uygun. Ama ne bileyim. Orjinal olmayınca içime sinmiyor açıkçası. Orjinal pile 250 tl diyorlar. Ancak istanbulda. Garantili. Apple onaylı.

Ekran süresi 3 - 3,5 saat olarak alıyorum. Pil sağlığı %90. İos 14.2 kullanıyorum. Resmen pili sömürüyor. İçindeki hala orjinal pil.

Alıntıları Göster

Benimde %87 sağlık

bendede çok hızlı düşüyor şarj ios14.1 deyim

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Ben aldım kendim taktım 2 aydır kullanıyorum, çok memnunum, telefon kendine geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Ben aldım kendim taktım 2 aydır kullanıyorum, çok memnunum, telefon kendine geldi

Pil ayarlarında herhangi bir uyarı veriyor mu?

Hayır pil sağlığı %100 görünüyor

• quote:

Hocam ekran süresi ne alıyorsunuz. Sürümünüz nedir?

• kaddafi K kullanıcısına yanıt
    Ekran süresine çok dikkat etmiyorum ama bir günü rahat çıkarıyor. 14.2

• quote:

arkadasim deji takmıştı hep %100 gösteriyor diyor

Bende öyle bir durum olmadı. Kardeşim de iphone8 e taktı. Onda da normal görünüyor şuan

• quote:

Bende öyle bir durum olmadı. Kardeşim de iphone8 e taktı. Onda da normal görünüyor şuan

1 sene olmuş takalı pil sağlığı %100

diyor halen daha

Benim de 2 aydır %100 ama ona takılmamak lazım bence. Performans olarak memnunum ben. Deji yi daha önce lg g5 de de kullanmıştım, memnundum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 12 Kasım 2020; 20:26:8 >
  • 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.