Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
Giriş

hocam ben de bir ihtimal degistirebilirim 12 mini ve 13 mini arasinda cok fark var mi sizce? 13mini biraz butcemi zorluyor ama 12 mini alip kisa sure kullanmak da istemiyorum bir yandan

• Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    Kendi adıma söyleyeyim, 12 miniyi 3 yıl daha kullanırım açıkcası.

Apple malum, her sene telefon çıkartır ve genelde küçük detaylarda fark olur, modeller arasında uçurum olmaz. 12 mini ile 13 mini arasında elbet fark var işlemci kamera gibi.. ama bunlara çok takılmadjm, alabileceğim en üst model 12 idi kasa olarak da sevdiğimden mini tercih ettim. Nacizane tavsiyem fiyat farkını karşılayabiliyorsanız ve uzun süre kullanırım diyorsanız 13 mini alın, ancak her iki mini versiyonuda kasa boyutu nedeni ile sınırlı bataryaya sahip bunu bilerek alın, ben masabaşı çalışıyorum sıkıntı yaşamam zor açıkcası aksi halde powerbank bulundurmanız faydalı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • karasew vasilli kullanıcısına yanıt

tesekkur ederim hocam. su an zaten 10 senelik iphone se kullaniyorum,pil omru rezalet durumda ama yine de memnunum telefonumdan. 12 mini de isimi gorecek anladigim kadariyla

• Odysseus348 O kullanıcısına yanıt

Cihaz 2016 Mart ayında çıktı.

• 10700k kullanıcısına yanıt

emin misiniz ben 2014 de aldim diye hatirliyorum yanlis da olabilir tabii cok gecmis uzerinden. simdi baktim evet oyleymis eski is yerinde calistigim zaman almistim yaslaniyoruz heralde yillari karistirmaya basladik. neyse 10 sene degil 8 sene o zaman :)

• Elimde geçen sene yenilenmiş, pil sağlığı %90 olan 64gb Gold olan bir tane var. Bu telefonun piyasası nedir bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.