Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Viky

İos14 u yukleyenler lütfen paylassın cihazin batarya ve hiz durumunu
    Kobay niyetine kendi telefonuma yüklüyorum. Yarın akşama doğru tecrübelerimi yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dagsta

Kobay niyetine kendi telefonuma yüklüyorum. Yarın akşama doğru tecrübelerimi yazarım

Alıntıları Göster
    sağ olasın koca yürekli adam
  • Selamlar yaklaşık 2 haftadır cihazımda kasma, donma ve aşırı ısınma sorunu var. Daha önce böyle sorunlar yaşayanlar ve çözümü bilenler yardımcı olabilir mi? Cihaz değişim ürünü yaklaşık 2 yıllık.
  • Şimdi apple destekle görüştüm batarya döngüsü 987 olmuş. Sorunun kaynağı büyük ihtimalle batarya.
  • Ben sabah güncelledim. Telefonu yenileyeceğim için biraz daha cesur davrandım. Çok kurcalamadım belki ama ekran resmi aldığımda hız biraz daha ağırlaşmış. Pil konusunda çok fark göremedim çünkü zaten eski telefon olduğu için pil çok sağlıklı değil. Hızlı düşmeler önceden de oluyordu şimdi de oluyor. Ama şu an için pide çok fark göremedim. Ancak tepk, süreleri eskiye nazaran daha ağır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

sağ olasın koca yürekli adam

Alıntıları Göster
    Uzun süre kullandım. Ulan keşke güncellemeseydim dediğim bir şey olmadı. 13.7 de neyse o şekil devam. Yeni özelliklerden arama bildirimi ve video izlerken gezinme şimdilik işime yarayanlar. Widget gelişmesi gerek bence ben mesala paket kullanımlarımı widget şeklinde görmek isterdim, bi sonraki güncellemede ios harici uygulamaların widgetleri de menüye konulabilir hale gelmeli bence. Uygulama simgeleri küçülmüş mü sanki???

• Ufaktan bahsedeyim ios14.0 itunes üzerinden temiz kurulumdan sonra telefonuda sıfırlayıp yeni bir iphone olarak ayarladım.Şasırdım acıkcası yag gibi akıyor şarj 13.7 ile aynı ne iyi ne kotü genel olarak fena degil kurulur tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ufaktan bahsedeyim ios14.0 itunes üzerinden temiz kurulumdan sonra telefonuda sıfırlayıp yeni bir iphone olarak ayarladım.Şasırdım acıkcası yag gibi akıyor şarj 13.7 ile aynı ne iyi ne kotü genel olarak fena degil kurulur tavsiye ederim
    yeni bir iphone ayarla deyince .rehberi felan nasıl alabiliriz eski yedekten ?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Rehber icloudda kayıtlı icloud yedekleme yaparsan hepsi geri gelir

• quote:

Rehber icloudda kayıtlı icloud yedekleme yaparsan hepsi geri gelir
    iphone saklama alanındaki uygulamalar 6.6gb. ios14 5.9gb diyor.
    telefonum 16gb.
    3gb civarı kayıp var.
    düzelir mi yeni telefon olarak ayarlayıp uygulamaları sıfırdan yüklesem ?

edit: telefon tıkandı kaldı.hiç boş alan yok .
    nasıl ios 14 bu
    5-6 tane fotoğraf var sadece .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 19 Eylül 2020; 9:28:39 >
  • iOS 14’ten sonra şarjımın daha hızlı bittiğini farkettim.

• Deji marka 2010 mAh batarya almayı düşünüyorum önerir misiniz ?

• ios 14 ü attım yeni iphone olarak ayarlar dedim
    8.58gb boş diyor.

belgeler 475mb
    diğer 315mb.

ne bu bukadar. saçmaladı iyice apple.

ios 13e de dönemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 22 Eylül 2020; 21:7:38 >
  • quote:

Uzun süre kullandım. Ulan keşke güncellemeseydim dediğim bir şey olmadı. 13.7 de neyse o şekil devam. Yeni özelliklerden arama bildirimi ve video izlerken gezinme şimdilik işime yarayanlar. Widget gelişmesi gerek bence ben mesala paket kullanımlarımı widget şeklinde görmek isterdim, bi sonraki güncellemede ios harici uygulamaların widgetleri de menüye konulabilir hale gelmeli bence. Uygulama simgeleri küçülmüş mü sanki???

Alıntıları Göster
    Hocam duvar kağıdını paylaşabilir misiniz?

• navis N kullanıcısına yanıt
    2 aydır kullanıyorum memnunum. Kardeşimin i6, arkadaşın i7, i6s plus a da taktık. Onlarda memnun. Arkadaşın i7 340 şarj döngüsü olmuş pil sağlığı hala %100.

• glxys10e G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sağolun, siparişi vereyim ben de.
  • glxys10e G kullanıcısına yanıt
    Hocam orjinal olmayan bataryalarda pil sağlığı okunamıyor. Ben de yan sanayi bir batarya taktırmıştım 10 ay sonunda hala %100 dü ama performans düşmüştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Hocam duvar kağıdını paylaşabilir misiniz?

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam.

• Telefon tamiri ile uğraşıyorum. %95 apple cihaz tamir ediyorum. Bunlarında % 70i batarya değişimi. Bize gelen cihazların % 40 daha önceden batarya değişimi yapılmış orijinal olmayan batarya bulunan cihazlar. Bugüne kadar batarya durumu gözükmeyen cihaz hiç görmedim.

• 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.