Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tundra36

ben de oldu biraz ama sanki kendim yaptım istem dışı telefonla oynarken çıkarıp taktım belli bir süre sonra genişleme oldu. Tabi kılıf sağlam bisikletten düşürdüm hareket halindeyken kaç takla attı telefon bir şey olmadı.
    Köşelerden çıkarıp taktıgım için genişleme olmadı bende. Sanırım senin ki yan ortadan çıkartmaya calıstıgın için genişledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Benimde 29 eylül ile tam 1 yıl olacak alalı. Şuan ne kadar ben bilmiyorum sağlığı. iOS12 ye geçince görücez. Dediğin gibi bende 1-2 ay kala bitime değiştirtmeyi düşünüyorum tabi sağlığı bozulursa.

Pil sağlığı böyle çıkıyor. Bende performans tasarrufunu etkisizleştirsim. Umarım çok fazla kapanmaz cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: skyrime2828

Hayırlıs olsun. Cihaza itunes üzerinden temiz kurulum yapın. Bir de öyle deneyin. İnşallah düzelmeyecek bir şey değildir. Böyle parçalar dışarda tamir edilmeye çalısıldıgında daha da dikiş tutmuyor.

Alıntıları Göster
    Onceki Iphone SE den backup alip aynen yenisine uygulamistim. Ama temiz kurulum hic denemedim. Bugun birde temiz kurulum deneyeyim. Temiz kurulum icin Cihazi sifirladiktan sonra Itunes tan baslatirken yeni iphone diye gosterip devam ediyoruz diye biliyorum.
  • Awsful kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

• lucky s L kullanıcısına yanıt
    İstanbul icin bilgim yok.
    Ben kendim verirken 1 saat civari bekledim halletmislerdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyrime2828 kullanıcısına yanıt
    Baseus kılıflarını tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan68

11 Mart 2017'de aldığım cihazımın şarjı çok az gidiyor. Pil Sağlığı'ındaki değer %88 olarak gösteriyor.
    Ayrıca telefonumda yavaşlamada söz konusu.

Öğrenmek istediğim;
    - Telefonumu garantiye göndersem, değişim mi yapılır mı? Ya da pil mi değiştirilir sadece?
    - Ankara'da garanti için nereye verebilirim?

Teşekkürler.
    Ben geçen ay ikinci el se aldım,pil ömrü 83 olmuştu.1 ay garantisi vardı Etiler genpaya verdim cihazda Bluetooth arızasıda varmış,5 gün sonra sıfırını verdiler 😁

Şansınızı deneyin

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim. Ben yakın zamanda alışveriş yaptığım için bana vermedi kupon herhalde
  • La Pluie kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için

• quote:

Aynen öyle
    Asagidaki linkteki gibi restore ettim ama yine bir ise yaramadi. Yol tatifi alirken cihaz yerimi anliyor yol tarifini gosteriyor ama ben hareket edince daha yerimi algilamiyor. ilk defa boyle bir sorun ile karsilastim. Cihazi satan arkadasa yazayim diyorum ama bu sorundan onun haberi bile olmayabilir. Faturasini falan vermisti, ama garantisi bitmis tabii

https://support.apple.com/en-za/HT201252
  • Awsful kullanıcısına yanıt
    Zorlu dan veya akasyadan randevu alıp götürün. Baksınlar, yürürkende konumu algılıyor mu hareket halinde?

• quote:

Orijinalden alıntı: CiGaHaGi

Ben geçen ay ikinci el se aldım,pil ömrü 83 olmuştu.1 ay garantisi vardı Etiler genpaya verdim cihazda Bluetooth arızasıda varmış,5 gün sonra sıfırını verdiler 😁

Şansınızı deneyin

Alıntıları Göster
    Yeni cihazın kalan garanti süresine seri no dan bakın. Bende 1ay garantili 5c almıştım. Değişim cihazıydı 17ay daha garantisi var gözüküyordu.

• CiGaHaGi kullanıcısına yanıt
    Kaç Gb lik ve ne kadara aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Kaç Gb lik ve ne kadara aldınız?
    16 gb 650 ye almıştım.köşelerde darbe arkada çizik vardı.satıcı bataryayı söyledi Bluetooth arızasıda çıkınca sıfırladılar, biraz şansa oldu. Sim kart takmadan sattım

• quote:

Zorlu dan veya akasyadan randevu alıp götürün. Baksınlar, yürürkende konumu algılıyor mu hareket halinde?
    Apple destek e basvurdum, aradilar, uzaktan baglanip kontrol ettiler. Son birde problem raporu gonderdiler, bakalim sonucunu bekliyoruz.

Konum degistigi anda takiliyor hocam, bisiklet falan kullanirken takip edemiyor. ilk konumda takilip kaliyor.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkürler.
  • CiGaHaGi kullanıcısına yanıt
    16 lık artik üretilmiyor. Değişim cihazını 32 likmi verdiler 16 lıkmı ? Derin bir nokta görse garanti dışı eden Apple sizde insafli davranmış sevindim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 25 Eylül 2018; 20:2:9 >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Bu durumlar için ellerin de 16gb saklıyorlardır hocam. Ben pil değişikliği olur diye tahmin etmiştim

• Arkadaşlar şu kılıf Spigen Slim Armor Gun Metal şu an hepsiburada 63 Tl kullanan arkadaşlarda yorum alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syberia-1903 -- 26 Eylül 2018; 21:19:51 >
  • Syberia-1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 hafta önce Spigen Rugged Armor aldım bendeki SE için. Ben hayatımda telefona bu kadar yakışan başka kılıf görmedim. Daha önce Slim Armor kullanmıştım ama Rugged Armod gerçekten bambaşka , özellikle telefon Space Gray ise harika duruyor. Kılıf ter tutmuyor, parmak izi bırakmıyor malzeme kalitesi de harika.. Alacaksan bunu al derim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.