Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle teşekkür ederim, Ben de söylediğiniz kılıfı beğenmiştim fakat bu kılıfa bir indirim olunca sorayım dedim.Kılıfı nereden aldığınızı öğrenebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Syberia-1903 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, n11 üzerinden aldım hocam . Son üründü. 64,90'a geldi.
  • İos 12 geçiş yapmıştım pili soran arkadaşların geçmemesini tavsiye ederim. Ios 11 de süre 1 saat kadar fazlaydı bende. Şuan 4 saati zor görüyor, pil sağlığım değişmedi %85 öyle aman aman hızdada fark göremedim ben.

• Arkadaşlar Ekran koruyucu tavsiyesi de verebilir misiniz çünkü bir çok seçenek var
  • iOS 12 den sonra WiFi de kopma yaşayan oldu mu ?çekimde düşme de var sanki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • a.elibol A kullanıcısına yanıt
    Şebeke problemi var da wifi denk gelemedim ama olabilir..

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Eski sürüme dönmek mümkün mü acaba ?bilgi sahibi misiniz ?

• Ben ilk ios 12 yukleyenlerdenim baya detaylı kullandım ama şarj süresi aşırı derecede düştü ios12 de 4 saat anca alırken şimdi 11.4 e döndüm 6 saat alıyorum ciddi şarj farkı var.Netteki kaynaklara bakıp biran önce 11.4.1e dönün.

• a.elibol A kullanıcısına yanıt
    11.4.1 dönebilirsin bugun yarin kapananilir..

• 11 de şarj sorunu vardı sanırım 11.4 te falan çözüldü 12 ye geçmek için sanırım bekleyeceğiz ios 10 kullanıyorum ortalama 6 saat ekran alıyorum ios 12 bu değerlere çıkmadan geçmek istemiyorum

• erkutk84 kullanıcısına yanıt
    iOS 10 da gordunuz ekran suresi degil, kullanim suresi. Arkaplan dinlenen muzikler vs de bu sureye ekleniyor. iOS 12 de gercek ekran suresi icin ayri izleme araci yazilmis. Tabi o da ne kadar stabildir bilemicem.

Herkesin karistirdigi nokta burasi. Bunu en iyi kullanim aliskanliginiza gore anlayabilirsiniz basit olarak. Cogu kiside 3. veya 4. gun sarj surelerinin daha iyi oldugunu soyluyor. Yada ekran suresu hesaplamasi kapatiliyormus sanirim. Onu kapatinca duzeldigini soyleyenlerde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

iOS 10 da gordunuz ekran suresi degil, kullanim suresi. Arkaplan dinlenen muzikler vs de bu sureye ekleniyor. iOS 12 de gercek ekran suresi icin ayri izleme araci yazilmis. Tabi o da ne kadar stabildir bilemicem.

Herkesin karistirdigi nokta burasi. Bunu en iyi kullanim aliskanliginiza gore anlayabilirsiniz basit olarak. Cogu kiside 3. veya 4. gun sarj surelerinin daha iyi oldugunu soyluyor. Yada ekran suresu hesaplamasi kapatiliyormus sanirim. Onu kapatinca duzeldigini soyleyenlerde var.
    Geçeyim mi o zaman 12 ye tavsiye ediyor musunuz siz 12 mi kullanıyorsunuz

Müsait olamadığım için daha kurmadım. Mac üzerinden sıfırlayarak yapıcam çünkü. Sistemi indirdim beklemede. Bende iOS10 var şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Müsait olamadığım için daha kurmadım. Mac üzerinden sıfırlayarak yapıcam çünkü. Sistemi indirdim beklemede. Bende iOS10 var şuan.
    Hım teşekkürler kurunca deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Tabiki paylaşıcam. Belli bir süre kullanıp, iOS 10 a göre aradaki farkları.

• Geçen hafta başı telefonu eskişehir pupa ya vermiştim pil sağlığı %85 diye. Telefon ekranında sararma varmış. Bu yüzden sıfır telefon verdiler. Her şeyi çok güzel fakat bugün IMEI kayıtlı değil diye mesaj geldi. E devletten sorguladım kayıtlı değil. Benim servis kağıdım da da Apple IMEI kayıtlı olmayabilir . Bunu Apple sizin için kayıt edecektir yazıyor. 120 günlük süre başlamış. İnşallah bir saçmalık olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

Geçen hafta başı telefonu eskişehir pupa ya vermiştim pil sağlığı %85 diye. Telefon ekranında sararma varmış. Bu yüzden sıfır telefon verdiler. Her şeyi çok güzel fakat bugün IMEI kayıtlı değil diye mesaj geldi. E devletten sorguladım kayıtlı değil. Benim servis kağıdım da da Apple IMEI kayıtlı olmayabilir . Bunu Apple sizin için kayıt edecektir yazıyor. 120 günlük süre başlamış. İnşallah bir saçmalık olmaz.
    Gelebilir hocam dikkate alma apple otomatik kaydediyor.

• uzay grisi ve yüksek kapasiteli 2. el temiz bir ürün nereden bulabilirim bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyaman06

Gelebilir hocam dikkate alma apple otomatik kaydediyor.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Aksilik olmaz inşallah.

• şarj nasıl ios12 de ?
    performans iyi diyorlar genelde
  • 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.