Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Awsful

Bugun sabah 8e dogru sarzi bitti ve kapandi. Dun 10:22 de full sarz etmistim, full sarz toplamda 21 saat goturdu. Bu sabah aldigim son ekran goruntusunu ekliyorum.

Alıntıları Göster
    Bir yanlışlık olmalı % 44 şarj ekran kullanım 4.18 iken % 1 şarj ekran kullanım 4.25 arada 7 dk ekran kullanım var %43 şarj düşmüş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkutk84

Bir yanlışlık olmalı % 44 şarj ekran kullanım 4.18 iken % 1 şarj ekran kullanım 4.25 arada 7 dk ekran kullanım var %43 şarj düşmüş

Alıntıları Göster
    Çok karışık olmuş bu yeni arayüz yav . Şimdi arkadaş totalde 4.30 kullanım mı almış ayrıca neden bekleme süresi 56 dk yazıyor

• quote:

Alıntıları Göster
    Haklisin hocam, o "acik ekran", "kapali ekran" ne manaya geliyor bende anlamadim. Ornegin dun 1 saatlik falan whatsapp uzerinden telefon konusmasi yaptim, kapali ekran dedigi de o mu ?

Alt grafikteki yogun kullanim ekrani dogru, aksam video islemistim o anlasiliyor, sonrasinda gece boyunca enerji tuketimi sifirlarda ama sabah ise giderken internetten radyo actim telefonu da bluetooth dan arabaya bagladim orda yuksek enerji tuketmis.

• Eyvallah hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iphone se ye ios 12 yi yükleyince sistem ne kadar yer kaplıyor ?

yer sıkıntısı yaşıyorumda şuan sistem 8,99 gb gösteriyor ios 11.4 küsür .
  • quote:

Orijinalden alıntı: phaser123

Arkadaşlar iphone se ye ios 12 yi yükleyince sistem ne kadar yer kaplıyor ?

yer sıkıntısı yaşıyorumda şuan sistem 8,99 gb gösteriyor ios 11.4 küsür .
    IOS 12, suanda 7,18Gb kullaniyor.
  • Merhaba arkadaşlar, IOS 10.3.2 sürümünü kullanmaktayım. Uyadırmak için kaldır ve siri kapalı, aynı zaman %100 şarjdan itibaren düşük güç modunu açık olarak kullandım. Cihazı mart başında aldım ve battery life'da %8'lik bir kayıp var. Sizce batarya performansım nasıl ve ios 12 güncellenmeli mi yoksa 12'ye geçiş mi yapılmalı?

Not: bataryada kullandığım programların süresini topladığınızda 3-4 saat anca oluyor fakat ben 7 saat kullandığımdan eminim, bu yüzden ona takılmayın :)

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• Dostlar gunaydin,

Yuksek hafizali bir Iphone SE ariyordum, ilandaki Iphone SE yi buldum, 64gb 1250TL diyor. Haftasonu satici ile gorusecegim. Bi ilani inceleyip yorum yaparmisiniz, tavsiyeleriniz nedir?
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-64-gb-iphone-se-firsati-ihtiyactan-satilik-fiyati-dusurdum-acill-602674146/detay/
  • --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bu sürümdeydim ve bataryadan çok memnundum, gerçekten çok iyiydi. iOS 11'e geçtim ve bu performansın yarısı civarında pil performansı alabiliyorum artık. Bence ne 11 ne 12, gittiği yere kadar bu sürümde gidin. Performans olarak da bir sorunu yoktu aman aman o sürümde.
  • Arkadaşlar iphone telefon almayı düşünüyorum ve şu an İphone se hepsiburadada 2220 TL sizce bu fiyata değer bir telefon mu ? Bir de hepsiburada kendisi satıyor başka bir satıcı değil oradan alsak sıkıntı yaşar mıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syberia-1903 -- 21 Eylül 2018; 16:10:6 >
  • Syberia-1903 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadanın kendisinden aldım bende sorun olmaz ben aldığımda dolar 3.75 di 1850 ye almıştım dolardan dolayı fiyatlar arttı telefon hala oldukça iyi performansta yalnız orası demo cihaz da satıyor demo cihazlar biraz daha ucuz oluyor

• quote:

Hepsiburadanın kendisinden aldım bende sorun olmaz ben aldığımda dolar 3.75 di 1850 ye almıştım dolardan dolayı fiyatlar arttı telefon hala oldukça iyi performansta yalnız orası demo cihaz da satıyor demo cihazlar biraz daha ucuz oluyor
    Cevabınız için teşekkür ederim. Ben 2200'e aldım space gray şimdi 2550 olmuş.
    güncelleme:Şimdi tekrar 2220 olmuş alacak arkadaşların haberi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syberia-1903 -- 21 Eylül 2018; 16:11:40 >
    Rica ederim hayırlı olsun

• İos 12 son ios 11 sürüme göre batarya performansında azalma var 5/6 saat ekran süresi alıyorken şuan 4 saati zor görüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

Dostlar gunaydin,

Yuksek hafizali bir Iphone SE ariyordum, ilandaki Iphone SE yi buldum, 64gb 1250TL diyor. Haftasonu satici ile gorusecegim. Bi ilani inceleyip yorum yaparmisiniz, tavsiyeleriniz nedir?
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-64-gb-iphone-se-firsati-ihtiyactan-satilik-fiyati-dusurdum-acill-602674146/detay/
    Piyasayı bilmiyorum nedir fiyatları diye ancak cihaz genel olarak temiz gibi. 64gb hafıza da yeterli bence. 32 var hala dolduramıyorum. Çok fotoğraf çeken biri değilm ondan sanırım. Ha bir de 5gb icloud doldurdum onunda etkisi vardır cihaz hafızasının boş olmasında. Aralıkta süresi dolmadan apple da 129₺ye bataryayı da değiştirtin. İki sene daha götürür bataryası sizi.

SE cihaza ios12yi beta dan kurmuştum ilk. Cihazın ömrü uzamış diyebilirim bu performansla. İos 6 akıcılığı var cihazda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• erkutk84 kullanıcısına yanıt
    Sağolun daha da iyisi sizin olsun.
  • Arkadaşlar bu telefon için kılıf ve ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı?
  • 2 ay evvel 1600 tl'ye hepsiburada dan demo versiyonunu aldım

çok memnunum , kriz öncesi iyi fiyata kapatmışım anlaşılan , şuan hava 2200-2500 civarı paralar dönüyor
    Ali den orj logolu silikon kılıf sipariş verdim. Gelmesini bekliyorum.
    Üyeliğiniz var ise şuan 30₺ ye 25₺ kupon veriyor. Bakabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ios 12 için daha ayrıntılı gözlemimi yazayım.
    Kesinlikle kendi uygulamalarındaki hızı çok iyi. İos 9-10 kadar iyi. Bahsettiğim kamera, telefonun açılma hızı vb.
    3. parti uygulamarı açılış hızları çok az azalmış. Yaklaşık 3-4 saniye kadar ancak bu şununla ilgili de olabilir. Henüz 3. parti uygulamaların ios 12 optimizasyonları yok. İos 12 optimizasyonları sonrasında karşılaştırmak lazım bunları. Ki optimize edildikten sonra sanıyorum ki yine aynı olacak.

Safari hızı neredeyse aynı. Normalde ios 9-10 sayfayı yüklerken yukardan aşağı doğru yüklüyordu bu yüzden ios 12den daha iyiymiş gibi duruyor ancak ios 12 komple sayfayı yüklüyor. Kullanımda fark varmış gibi duruyır ama ios 9-10da sayfayı kaydırırken yüklemeye devam ediyor. ios 12de sayfayı kaydırırken zaten yüklenmiş oluyor. Kısaca aynı neredeyse.

Pil durumuna gelince internetteki benchmark pil testlerinde genelde sanki 10-20 dakikalık azalma varmış gibi ama testler gerçeği yansıtmıyor. Pilde gerçekten bariz azalma var. Hissettiriyor. Şöyle diyeyim normalde akşamdan şarja koyuyorum sabah 07:30 gibi alıyorum. İş sonrasında eve akşam geldiğimde yaklaşık %28-32 civarı şarjım kalırken şimdi %8-10 civarı kalıyor. Sanırım 4. 5. şarjı. Yani pili az çok stabil olmuştur. Mesela gece şarja takmazsam sabaha %1 kayıpla ya da kayıpsız telefonu alırken şimdi %3 %5 civarı kayıp ile alıyorum. Yaklaşık 5:30- 6:00 saat şarj sürem varken şimdi 4:00 - 4:30 arası ancak alıyorum. Pil yıpranmam %15 bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 22 Eylül 2018; 19:8:35 >

• 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.