Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lahmacun Küreği kullanıcısına yanıt
    @Lahmacun Küreği Sürümler ne acaba? Ben 8 küsür saat civarı alıyorum 10.2 kullanıyorum. Siz gayet iyi almışsınız hangi sürümü kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

@Lahmacun Küreği Sürümler ne acaba? Ben 8 küsür saat civarı alıyorum 10.2 kullanıyorum. Siz gayet iyi almışsınız hangi sürümü kullanıyorsunuz?

10.2

• ø kullanıcısına yanıt
    11 buçuk saat çok iyi hocam, hangi uygulamaları ne kadar kullandınız ya da özellikle yaptığınız performans arttırıcı bir şey var mıydı?
  • quote:

11 buçuk saat çok iyi hocam, hangi uygulamaları ne kadar kullandınız ya da özellikle yaptığınız performans arttırıcı bir şey var mıydı?

Kalibre yaparım haftada bir. (Tammamen kendi kapanana ladar pili bitirip uçak modunda hiç ellemeden %100 doldururum.)

Ağırlıklı olarak whatsapp safari sosyal medya ve bir iki program kullanıyorum.

• ø kullanıcısına yanıt
    Kalibrenin anlamı bu mu şimdi? Başka şeyler anlamayalım da.

Uçak modu şart mı? Pile ne katıyor bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

Kalibrenin anlamı bu mu şimdi? Başka şeyler anlamayalım da.

Uçak modu şart mı? Pile ne katıyor bu?

Bana kelime oyunu oynama aslanım.

Ben bunu yabancı bir forumda okumuştum, uygulayınca faydasını gördüm.

• Merhaba dun alarak araniza katildim. Teli sallayinca bir ses geliyor tikir tikir herkeste varmi banami özel :) kameradan geliyor galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Normal, herkeste var, kameradan geliyor, hayırlı olsun, çok güzel telefon
  • Sürüm 10.2 wifi sürekli açıktı ortalama 8-9 alıyordum ilk defa bu kadar yüksek aldım

Buda sabah uyandığımda ki durum

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• ø kullanıcısına yanıt
    Kalibre yaparım derken hocam

• quote:

Kalibre yaparım derken hocam

Bu işleme kalibre deniyor galiba.

• Shaq Diesel S kullanıcısına yanıt
    teşekkurler hocam. Gayet güzel telefon belli,androidden işk defa geçtiğim için yadirgadiğim şeyler oldu ama alişacaz artık. Zil sesini 10 dakikad zor değiştirdim :) dışardan ses atamak zormuş biraz. Film attim izlemesi keyifli. mobil veri kisayolu baya büyük eksik kolaylik bulmak için jailbreak lazımmış oda daha çıkmamış galiba,zamanla alışırım inş.

Netten alınabilecek çok kaba olmayan kilif önerileri varsa inceleyebilirim. Şimdiden teşekkurler

• Arkadaşlar şu kalibre işini detaylı ve tam olarak bir paylaşabilir misiniz kullanım süreleriniz oldukca iyi

• Arkadaşlar telefonun pili %85 vs. olsa dahi düşük pil modunda kullanmamın bir sakıncası olur mu ? Yoksa en azından %50 falan olunca mı kullanmalıyım bu modu ?
    Ben kılıf kullanmıyorum şu an, ama alacak olsam Spigen'in en ince şeffaf kılıflarından alırım herhalde. Sanırım Liquid Armor Crystal Clear oluyor ismi.

Mobil veri ve diğer kısayollar için magic launcher pro yu kullanıyorum, ücretsiz olduğu zaman indirmiştim gayet de memnunum daha pratik oluyo, tek tıkta açmasa da yine de direkt ulaşılıyo.

Merhaba. Ben de androidden gecenlerd3nim.
    Telefona muzik film vs nasil attiniz ben cok ugrastim atamadim
    Mesela mailimden i dir dedimamanereye indirdi bulamadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba hayırlı olsun öncelikle. iyi haberler almanız dileği ile.

Müzikleri itunes üzerinden attım hocam. pcde arşivim hazır duruyordu onu direk müzik kısmına sürükledim gerisini pc halletti.

Dizileride bügün indirdim aslında star wars rebelsin ilk sezonunu bir siteden indirdim alt yazılar gömülüydü zaten. video kısmına sürükledim aynı şekilde hepsini kopyaladı. telefondan videolara girince orda göründüler.

Daha sonra mağazada tdowlander diye bir uygulama buldum. Bu uygulama sitelerden direk indiriyormuş videoları. onunla deneme amaçlı bir film indirdim gayet hizli indi. ama dediğiniz gibi nereye indi onu çözemedim .sadece uygulamada görülüyordu. VLc playeri kurdum. tdowlanderda filme tıklatım paylaş gibi bir kısım geliyorya (adını bilemedim şu an ) ordan vlc aktar diyince vlc üzerinden izleyebilorsunuz.

1 günde bukadarını keşfettim.ilerleyen günlerde daha fazlasını çözerim umarım

• Arkadaşlar telefonunda benimgibi Touch ID sorunu yasiyan var mi benim gibi? Çok zor açılıyor parmak iziyle bazen sifre isteyecek kadar zorluyor hepsini deniyorum.Acaba herkeste böyle oluyor mu?

• nickjonas kullanıcısına yanıt
    10 denemeden sadece 3-4 tanesi işliyor benimde
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.