Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil veriye hızlı ulaşımın gelmesi şart. Neden ısrarcılar bu konuda anlamak zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rose gold 16 gb kullanıcısıyım bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertosman -- 23 Ocak 2017; 0:21:21 >
  • nickjonas kullanıcısına yanıt
    Bazen parmağınız terliyorsa falan ondan kaynaklı olabiliyor hocam :D
  • Onunla alakası yok bence aldigimda beridir böyle sonradan olsa bozuldu digecegim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. haftasonu vakit bulursam biraz daha kurcalayacağım
  • nickjonas kullanıcısına yanıt
    Tekrar parmak izi ekleyip denediniz mi hocam
  • Şu şarjı 8-9 saat gidenler Snapchat falan kullanmıyor mu acaba ?
  • İyi günler herkese uzay grisi iphone 6 16gb telefonum ile 1 aylık rose gold 16gb se yi başa baş takas yaparak se'ye geçiş yaptım. Tüm bir çok iphone modelini (4s,5,5s,6,6Plus) kullanmış biri olarak bu cihaza gerek performans gerek tasarım açısından hastayım. fakat benim merak ettiğim durum şu rose gold almakla iyi mi ettim ? erkeğe çok mu abes durur diye kafam karıştı ve kılıf arayışlarına girdim siyah .
    var mı rose kullanan başka arkadaşlar ? geliyor mu tepki bu renk ne diye
  • sertosman S kullanıcısına yanıt
    Nick-mesaj

• ragnarokvakti kullanıcısına yanıt
    Tepkide bulunacak insanların tepkisini çok önemsememek gerek. Bu insanların hayata bakış açılarında problem var zaten. Rose Gold alacaktım fakat cihazı kılıfla kullanacağım için görüntüsünün önemi kalmayacaktı, kılıfsız kullanabilirseniz fena olmaz. Rose Gold, bu tasarıma çok uyumlu olmuş; hem bir fark yaratıyor.

• İlk tam şarj sonrasi kullanım durumu çok iyi. Bir sürü uygulama kurdum sildim kurcaladım sağını solunu , film de izledim

Biryerde okumuştum müZik dinlediğimiz zamanlarida bu kullanım zamanına ekliyormuş sistem doğrumu acaba? Android deki ekran süresiyle ayni değil sanirim

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Nick-mesaj

Noldu hafız rose gold kullanamaz mı erkekler? 10 numara görüntüsü var, masada herkes bakıyor

• neutumn N kullanıcısına yanıt
    kesinlikle aynı fikirdeyim , ama ben de kılıflı kullanacak olanlardanım sanırım :) (ne yazık ki)
  • Yeni güncellemeyi yukleyen yok mu?

• ragnarokvakti kullanıcısına yanıt
    Ben Space Gray den sonra en çok beğendiğim rengi ön cam beyaz pek sevmediğim için ben siyahtan yana kullandım tercihimi, kimin ne dediği çok da önemli diil. Hayırlı olsun bu arada.
  • ios 10.2.1 e güncelleyen var mı ?

• arkadaşlar merhaba ben xperia z2 kullanıyorum ama sorunlarından illallah ettim. Elektronik şans işi z2 yi sövmeyeceğim. Eğer ben SE alırsam bana şarj yönünden çok şey kaybettirir mi? O kadar çok kullanmam telefonu açıkçası inta ve face var ama sürekli aktif değilim, mobil verimi kapatmayı sevmem ama. Ayrıca ben nedense z2nin kamerasını beğenmiyorum. SE nin nasıldır? Belki bu sorular daha önceden cevaplanmıştır özür diliyorum şimdiden. Öğrenciyim temiz bi ikinci el bulursam alacağım 3-4 yıl idare edebileceğimi düşünüyorum bu telefonla. Eğer şarj çok kötü değilse ? Yorumlar mısınız rica etsem... Teşekkürler şimdiden.
  • hakanayvaz H kullanıcısına yanıt
    son 5 sayfadaki yorumları okumanız yeterli olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanayvaz

arkadaşlar merhaba ben xperia z2 kullanıyorum ama sorunlarından illallah ettim. Elektronik şans işi z2 yi sövmeyeceğim. Eğer ben SE alırsam bana şarj yönünden çok şey kaybettirir mi? O kadar çok kullanmam telefonu açıkçası inta ve face var ama sürekli aktif değilim, mobil verimi kapatmayı sevmem ama. Ayrıca ben nedense z2nin kamerasını beğenmiyorum. SE nin nasıldır? Belki bu sorular daha önceden cevaplanmıştır özür diliyorum şimdiden. Öğrenciyim temiz bi ikinci el bulursam alacağım 3-4 yıl idare edebileceğimi düşünüyorum bu telefonla. Eğer şarj çok kötü değilse ? Yorumlar mısınız rica etsem... Teşekkürler şimdiden.

"Elektronik şans işidir" demek bana doğru gelmiyor. Şansı biz yaratırız, riski biz artırırız; hayatımızda yaşadığımız süpriz ve aksiliklerin oranı kadar bir şans mevcut, elektroniğe özel değil. Hatta bu sürpriz ve aksiliklerin de nedeni bazen kendimiz olabiliyoruz, ufacık detaylar dahi olsa.

Şarj konusunda bayağı tedirginsin ama biraz sayfayı kurcalarsan her beş mesajda bir pil değerleri paylaşılıyor, efsane değerlerden bahsediyoruz, rekorlar kırılıyor. Yani aradığın şey için bundan daha doğru bir yerde olamazdın, gönlün rahat olsun.

Cihazın arka kamerası güncel teknoloji, gayet yeterli ve başarılı fakat ön kamera eski teknoloji, kötü sayılmaz, Z2'den çok çok iyi bundan eminim. Alacağın bu cihazı çok rahat 3-4 yıl kullanabilirsin, her işini görür, film izleyemezsin diyenlere bakma, 1 cm ekran daha büyük olsa "tam filmlik" diyen tipler bunlar. İkinci el temiz bulabilirsen özellikle 64 GB modelini almaya çalış, uzun kullanım için gerekli.

Aklına takılan ne varsa sorabilirsin.

• enda86 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim , ben zaten çok sık telefon değiştiren biriyim o yüzden fazla takılmadım her renk kullandığım oluyor , yalnız bu telefon hoşuma gitti
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.