Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum o şarjın düşmesi bugün olmadı %4 düşmüş fakat ben paralaklığı kıssamda kullanım süresi en fazla 6 saat oda herşeyi kısarak bu normalmi sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geceleri benim de %1-5 arası düşüyor. 8 saatlik uyku süresince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazcakmakk

quote:

Orijinalden alıntı: rhaegar6a

Bu telefonla uyumlu kumandalı mikrofonlu kulak içi kulaklık nerden bulabilirim çok pahalı olmamak şartıyla?

Earpods yok mu hocam?

Xiaomi nin piston modellerini çok övüyorlar. Ben kullanmadım, bir inceleyin isterseniz. Mikrofonsuz isterseniz Sound Magic PL11 i öneririm.
  • quote:

Bu telefonla uyumlu kumandalı mikrofonlu kulak içi kulaklık nerden bulabilirim çok pahalı olmamak şartıyla?

n11 de falan samsung hs130 modeli var küçük boyutlu kumandalı fiyatıda 25-30 arası değişiyor kargo ücretsiz en azından adı sanı belli ben kullanıyorum memnunum
  • Arkadaslar kargom dagitima cikti heyecanla bekliyorum insallah sorunsuz sikintisiz cikar :)

• Var da rahatsız ediyor uzun süre takınca
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Kumandası tam uyumlu mu peki ses artırma azaltmak falan?

• Gtracing2 oynarken telefon dondu sonra ekran kapandi açma tuşuna bastım açılmadı açma tuşu ve home tusuna birlikte bastım açıldı sorun ne olabilir acaba

• lordfatih L kullanıcısına yanıt
    İphone se üzerinde oynamadım gt racing oyununu ama daha önceki telefonlarım olan 4s ve 5sde oynuyordum..telefonları acayip ısıtan ve şarjı sömüren bir oyun..10 dakika oyna ondan sonra cep sobası niyetine taşı yani o derece..fazla zorluyor..sizdeki aorunda ondan olmuş olabilir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kumandası tam uyumlu mu peki ses artırma azaltmak falan?

ses ab standart olarak ayarlayıp son seste bırakıyordum hep kulaklık üzerinden denediğimde ses tuşları malesef işlemiyor bende şimdi farkettim ama şarkı atlama yada geri dönme yada durdurma yapıyor sadece ses tuşları işlemiyor
  • İlk defa böyle bir şey oldu umarım oyundandir telefonla ilgili bir sorun yoktur insallah

• ses tuşları da lazım ya kışın mont cebinden ayarlamak zor

• Dostum se mi şarj kaç saat gidiyor çok ısınıyor u ?

• Arkadaslar bu modeldede acaba 6s te ki gibi islemci ureticileri farkli mi ? Bilindigi uzere 6s te bazilarini samsung bazilari tmsc uretmisti. Ben ax-cpu isimli programi indirdim tmsc olarak gozukuyor sizde kontrol eder misiniz sizde ki durum nedir acaba? Bu arada telefon kutudan 9.3.2 surumle cikti ama ios10 a guncellemeyecegim olumsuz yorum okudum epey 10 icin

• Kursatdlb123 K kullanıcısına yanıt
    Ben almadığım cihazı daha parayı denkleştirmeye çalışıyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet eski mesajlara bakarsan iki farklı işlemci üreticisi olduğunu görebilirsiniz Samsung ve TMSC olmak üzere

• Beyler merhaba benim hanim telefonu 3 4 hafta once wcye dusurdu. Kamera calismiyor. Ekranin ustunde birde parlama var. Simdi akasyaya avm ye gidiyorum. Napim direk soyliyeyyim mi olani yoksa, saf ayaginami yatim. İyi niyetten yardimci olurlar mi acaba :)

• Renji Abarai kullanıcısına yanıt
    Hocam söylemeseniz bile anlarlar. Büyük ihtimalle size fiyat farkı ödeterek sıfır verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

Hocam söylemeseniz bile anlarlar. Büyük ihtimalle size fiyat farkı ödeterek sıfır verirler.

Verdim parayi aldim ciktim hocam

• Beyler ufak bir sorunum var. Mesela safaride bir siteye bakıyorum. Kapatıyorum. Bir sonraki açtığımda bomboş bir sayfa çıkıyor yani siteyi kaybediyorum. Bunu bazen yapıyor. Sebebi nedir bunun

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.