Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Plantronics backbeat go 2 kullanıyorum ben . Ses kalitesi güzel bir ürün. Tavsiye ederim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    biraz fazla gibi geldi bana 6splus bile 3 saatte tamamen doluyor
  • Nasipse akşama doğru HepsiBurada dan sipariş etmeyi düşünüyorum, ilaç gibi gelecdk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu mesaji dikkatli okuyun ben yandim siz yanmayin. 29 kasimda hepsiburadadan iphone se siparisi verdim 30 kasimda kargolandi ve 1 aralikta teslim aldim. Kutuyu falan actim tamamen ambalajliydoi gayet guzel tertemiz sekilde aksesuarlari vs. Herneyse kurulumunu falan yaptim gerekli testleri yaptim kullanmaya basladim aradan 2 saat gecti apple in sisteminden imei ile kontrol ettim ve telefonun garanti suresinin 15.09.2018 tarihinde sona erecegini gordum. Saskinliga kapilip apple i aradim. Kontrol ettiklerinde bu telwfona 15 eylul tarihinde sim kart takilip aktif edildigini kesinlikle bir yanlislik olamayacagini soylediler. Dolayisiyla bana sifir diye ikinci el cihazi tertemiz sekilde yeniden ambalajlayip gondermisler. Apple bana ingilizce olarak bir mail atti bu maille aldiginiz yere ulasin iade edin almazlarsa bu mailin ciktisini alin falan dedi herneyse. Ben musteri hizmetlerini aradim hepsiburadanin. Bagirdim cagirdim sizi mahkemeye vericem bu yaptiginiz nitelikli dolandiricilik vs giydirdim bunlara verdikleri cevap ayniydi geri gonderin para iadesi yapalim bilmem ne. O kadar basit degil dedim bu ne sacmliktir ya sifir diye telefon aliyoruz ama onlar iade edilmis telefonu ambalajlayip baskasina satiyorlar. Ve o andan itibaren arastirinca gordum ki ilk ben degilmisim google a yazinca gordum ki kac kisinin daha basina gelmis bu hepsiburadadan alisveris yapanlardan. Arkadaslar bu resmen nitelikli dolandiriciliktir. Bile bile saklayarak ikinci el urunu ambalajlayip sifir diye satiyolar hicbir bilgilendirme yapmadan. Satici direk hepsiburada.com du. Yani baska bir satici degildi. Bu isin pesini asla birakmayacam savciliga basvurucam neresi gerekiyosa oraya basvurucam mahvedicem onlari ne pahasina olursa olsun. Kurumsal firma diye tercih ettigimiz firmanin rezilligine bak. Arkadaslar sakin ama sakin bu siteden hicbisey almayin. Ben sadece orneklerden biriyim internette cani yanan onlarcasi var girin okuyun. Haber bekliyorum bakalim ne diyecekler. Ona gore bende bu hafta basvurucam gereken yerlere

• Hepsiburada'dan bu tarz şikayetler çok fazla gelmeye başladı. Fiyat avantajını bu şekilde kötüye kullanmaları çok yanlış ki insanlar bundan olayı tercih ediyor.

• hocam hepsiburadada bir dezavantaj var n11 gibi gittigidiyor gibi satıcıyla direkt temas kuramıyorsun. Fakat siz hepsiburada satıcı diyorsanız ve bu olay birçok kişinin başına gelmişse ciddi bir sorun vardır. Ne olursa olsun cep telefonunu internetten almak sakıncalıdır bana göre... 50-100 lira fazla verin içiniz rahat etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

hocam hepsiburadada bir dezavantaj var n11 gibi gittigidiyor gibi satıcıyla direkt temas kuramıyorsun. Fakat siz hepsiburada satıcı diyorsanız ve bu olay birçok kişinin başına gelmişse ciddi bir sorun vardır. Ne olursa olsun cep telefonunu internetten almak sakıncalıdır bana göre... 50-100 lira fazla verin içiniz rahat etsin.

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-se-16gb-apple-turkiye-garantili-p-TELCEPIPH5SE16BE-N?magaza=Hepsiburada
    Aldigim urun bu iste. Satici : hepsiburada

• https://forum.donanimhaber.com/hepsiburada-com-kullanilmis-urunu-sifir-diye-satiyor-iade-edildi-iphone-6s-plus-64-gb-gold--117279086
    Buda bir diger vatandasin hepsiburada dan yedigi kazik..

• Hocam biraz korkuttu beni hepsiburada, acaba MediaMarkt'tan alsam nasıl olur bir sıkıntı çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RayGun-

Hocam biraz korkuttu beni hepsiburada, acaba MediaMarkt'tan alsam nasıl olur bir sıkıntı çıkar mı?

Hocam Apple in sitesinden alin gitsin 2099 tlye en azindan aklinizda soru isareti kalmaz ve bir sorun olur olmaz hemen iki saat milletin agzinin kokusunu cekmeden degisim yaparsiniz

• Arkadaslar esinizi dostunuzuda uyarin bu siteye karsi boyle bir rezalet gormedim daha

• Gecmis olsun hocam. Basiniza gelen olay uzaktan satis yani netten alinan urunlerin 14 gunde kosulsuz iade edilmesi yasasinin cikmasindan sonra fazlasi ile cogaldi. vatandas aliyor 3-4 gun kullanp geri gonderiyor.Firmada ne yapsin elindemi kalcak urun tekrar satiyor. Sizde iade hakkinizi kullanip iade edin. yapicak birsey yok ama o tel oyle yada boyle birine satilacak.

• Telefon bugün %4 şarj varken aniden kapandı. iOS 10'dan sonra batarya performansı iOS 9'u aratıyordu zaten bu durum da canımı sıktı. Bazen aniden düşüşler oluyor. Bazen şarjdan çıkardıktan sonra artışlar gözüküyor belli bir süre sonra. iOS 10.1 kullanıyorum sanırım yazılımsal bir sıkıntı var çünkü batarya bu kadar kısa sürede böyle sapıtmaz diye düşünüyorum. Umarım yeni güncellemeler ile düzelir yoksa satacağım telefonu.

• Beyler bu İAd ne ya 50 dk çalışmış hayvan gibi şarj yiyor. Baksanıza kullanıma bakın şarja bakın off. İlk defa bugün görüyorum

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 4 Aralık 2016; 18:52:40 >
  • Hala çalışıyor bilen yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmazcakmakk

quote:

Orijinalden alıntı: -RayGun-

Hocam biraz korkuttu beni hepsiburada, acaba MediaMarkt'tan alsam nasıl olur bir sıkıntı çıkar mı?

Hocam Apple in sitesinden alin gitsin 2099 tlye en azindan aklinizda soru isareti kalmaz ve bir sorun olur olmaz hemen iki saat milletin agzinin kokusunu cekmeden degisim yaparsiniz

Hocam verebileceğim en son 1800 zaten o yüzden acele ediyorum :) Sizin uyarınızla HepsiBurada'dan değil MediaMarkt'tan sipariş etme kararı aldım, bir sıkıntı çıkmaz değil mi sayın forum üyeleri?
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Apple iAd servisini kapattı diye hatırlıyorum ama hala telefonda menüsü varmış ilginç. Herneyse ayarlar-gizlilik-reklam kısmından sınırlamayı açarsanız sanırım çalışmasını durdurabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnbahadir

Apple iAd servisini kapattı diye hatırlıyorum ama hala telefonda menüsü varmış ilginç. Herneyse ayarlar-gizlilik-reklam kısmından sınırlamayı açarsanız sanırım çalışmasını durdurabilirsiniz.

Hocam mediamarkt tan alışveriş yaptınız mı güvenebilir miyim?

Edit: Siparişi tamamlamama ramak kala bir arkadaş son 16 gb Uzay grisi modelini aldı hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RayGun- -- 4 Aralık 2016; 20:18:8 >
  • -RayGun- - kullanıcısına yanıt
    Yaptım hatta iade işlemi bile yaptım. Sorun yaşamadım. Ama sanırım her mediamarkt aynı değil. Eğer çok fark yoksa direk Apple'dan alın ama sanırım internet üzerinden sipariş geçeceksiniz sorun olmaz diye düşünüyorum ama alabiliyorsanız gidip mağazadan alın daha güvenilir olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnbahadir

Yaptım hatta iade işlemi bile yaptım. Sorun yaşamadım. Ama sanırım her mediamarkt aynı değil. Eğer çok fark yoksa direk Apple'dan alın ama sanırım internet üzerinden sipariş geçeceksiniz sorun olmaz diye düşünüyorum ama alabiliyorsanız gidip mağazadan alın daha güvenilir olur.

Mağaza 200 tl, Apple 300 tl fark ediyor hocam sebebini anlamadım nedendir ama zaten alamadım da son ürünü başkası sipariş etti ödeme ekranındayken

Şu an Uzay Grisi modeli de hepsiburada da tükenmiş durumda, satıcıdan sipariş etmek güvenilir midir?
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.