Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lBoyKal , lBoyKal Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.033
Cevap
1.168
Favori
3.403.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almanya dan alan var mı yakın Zaman'da arkadaşım gidecek gelirken alacak alırken nelere dikkat etmeliyiz vergi iadesi felan Nasıl oluyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ7 128gb lazım.gold.3.000e kadar verebilirim garantili olanına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MertCK M kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi guzel yazmissiniz ama sanki herkesde deniz bonus var gibi yazmissiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Hocam iyi guzel yazmissiniz ama sanki herkesde deniz bonus var gibi yazmissiniz

Kredi kartı yardımlaşma konusu,

Takip edin

• ilk mesajınız ve ürün tavsiyeniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Aslında karta başvursak 40 TL'de bonus veriyor. 3.049TL üzerinden toplamda 140 TL indirim oluyor.
    Ama ilanda ilk 100 sipariş için geçerlidir diyor. Yani başvursak kart gelene kadar sipariş bitebilir.
  • ugur2280 kullanıcısına yanıt
    Her ihtimale karsi basvurdum ama hizli sonuc alamazsam teslim almadan iptal ettirecegim sansimizi deneyelim :)

• Bende 128 gb jet black aldım. Bir hafta - 10 gün sonra göndereceklermiş. Gelir gelmez kontrol ettireceğim eğer paralel ithalat ise iade ederim. Sanırım bu fiyata kredi kartı kampanyaları olmadan almak imkansız gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

Bende 128 gb jet black aldım. Bir hafta - 10 gün sonra göndereceklermiş. Gelir gelmez kontrol ettireceğim eğer paralel ithalat ise iade ederim. Sanırım bu fiyata kredi kartı kampanyaları olmadan almak imkansız gibi.

128 gb mat Black aldım 2-3 güne göndeririz dediler.

Üstüne basa basa tekrar ettire ettire sordum Apple Türkiye garantiliymiş. Eskiden şikayet olmuş hakkınızda dedim. Çok eskiden bir mevzu oldu onu da hallettik dediler.

Son olarak bu fiyata bence de mümkün değil kısa vadede.

Beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock_starr

quote:

Orijinalden alıntı: MertCK

Merhaba arkadaşlar daha önceden alışveriş yaptığım siteden telefonuma bugün mesaj geldi iphone 7'nin fiyatını 3049 TL olarak belirtmişler bide incelediğimde sitede bir kampanya ya daha rastladım ve 2949 Tl'ye İphone 7 Gold siparişi verdim acaba daha ucuza varmı bildiğiniz Apple Türkiye garantili ona göre siparişi iptal edip ordan vermek isterim siparişimi.

2949 Tlye alabilmek için önce kampanyaya katıldım kampanya ile kredi kartı ekstremde 100 TL indirim sağlanacak sonra sipariş verdim sizde alacaksanız 100 Tl fazladan ödemeye gerek yok kimse 100 Tl yi bedava bulmuyor :D Kampanya sayfasını incelemek isteyen arkadaşlar bu bağlantıyı kullanarak ulaşabilir

Gelelim asıl sayfamıza :) iphone 7 nin satışa sunulduğu sayfaya ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz

Faydalı olabilmişimdir herhalde ne kadar ucuza alırsak bizim için okadar iyi

Bu arkadaşı gözüm tutmadı dikkat edin lütfen !!!

Hocam neyine dikkat edicez bu arkadaş o site denizbankın (:

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

Bende 128 gb jet black aldım. Bir hafta - 10 gün sonra göndereceklermiş. Gelir gelmez kontrol ettireceğim eğer paralel ithalat ise iade ederim. Sanırım bu fiyata kredi kartı kampanyaları olmadan almak imkansız gibi.

Üstüne basa basa tekrar ettire ettire sordum Apple Türkiye garantiliymiş. Eskiden şikayet olmuş hakkınızda dedim. Çok eskiden bir mevzu oldu onu da hallettik dediler.

Beklemedeyim.

Bende mi Black alsaydım bilemedim :) ama bana bir hafa en az sürer dediler Bakalım ne olacak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

Beklemedeyim.

Bende mi Black alsaydım bilemedim :) ama bana bir hafa en az sürer dediler Bakalım ne olacak

Hocam şu çizilme geyiği aldı başını gidiyor.

Jet Black de çok iyi ama çizik takıntılıyım o yüzden almadım.

Teşekkürler...

• komsular italyaya gitmis ulan insan bi tane alir dedim ya 2100 tl ye iphone 7 almislar nasil vasat ortadogu ulkesinde yasiyoruz arkadas ya 1000 tl vergi mi olur kafalari yememek elde degil

abi trden iphone 7 flan alinmaz ciddiyim geliriniz +3000 tl ise buyrun alin gerci karekterle alakali bunlar biraz , lacostedan bisey aldigimda kesinlikle %25 indirimi beklerim 258 tl ye gomlek almam 180 tl ye alirim :) herseyde boyleyim

app 2 yil garanti olmuyor gerci yurt disindan olursa 1 sene oluyordu bildigim kadariyla bu arada o jet black mdri nedir simsiyah renk olan tam zengin isi olmus eski iphone 4/4S lere benzemis kenarlari cok cabuk cizilcek gbi gorunuyor zaten apple aciklama yapti kilif kullanin diye, sizin kullandiginiz materyali ben....
  • almanyadan 7 alacam en uyguna nasıl alabilirim
  • Belki konusu burası değil ama başka yer bulamadım ,
    Şirketşn üzerine iphone 7 plus 32 gb almak istiyorum 3.800₺ için ne kadar bergi iadesi alırım gider gösterince ve bu direk tutardan mı düşer zamanlamı alırım ?
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ugguurr07

Belki konusu burası değil ama başka yer bulamadım ,
    Şirketşn üzerine iphone 7 plus 32 gb almak istiyorum 3.800₺ için ne kadar bergi iadesi alırım gider gösterince ve bu direk tutardan mı düşer zamanlamı alırım ?
    Teşekkürler

Aynen öyle bişey var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şirketşn üzerine iphone 7 plus 32 gb almak istiyorum 3.800? için ne kadar bergi iadesi alırım gider gösterince ve bu direk tutardan mı düşer zamanlamı alırım ?
    Teşekkürler

3,800 Liranin %18'i KDV olarak alınıyor yani 684 TL bu parayı her ay hesaplanan şirketin ödemesi gereken KDV miktarından düşebiliyorsunuz, geri kalan miktarın 3,116 Liranın hepsini gider olarak yazabiliyorsunuz diye biliyorum. Şirketinizin muhasebecisine sorun daha net bilgi verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

quote:

Şirketşn üzerine iphone 7 plus 32 gb almak istiyorum 3.800? için ne kadar bergi iadesi alırım gider gösterince ve bu direk tutardan mı düşer zamanlamı alırım ?
    Teşekkürler

3,800 Liranin %18'i KDV olarak alınıyor yani 684 TL bu parayı her ay hesaplanan şirketin ödemesi gereken KDV miktarından düşebiliyorsunuz, geri kalan miktarın 3,116 Liranın hepsini gider olarak yazabiliyorsunuz diye biliyorum. Şirketinizin muhasebecisine sorun daha net bilgi verir.

Teşekkür ederim hocam bende vergi %15.25 diye biliyodum ama sormak lazım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

quote:

Teşekkürler

Teşekkür ederim hocam bende vergi %15.25 diye biliyodum ama sormak lazım

Doğrudur olabilir, pek hakim değilim telefon üzerindeki KDV oranına. Eğer bir muhasebeci ile konuşursanız daha net bilgi alırsınız, bu arada telefonu alırken şirket bilgileri yanınızda olsun daha kolay fatura alırsınız

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.