Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (8. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
33.039
Cevap
1.168
Favori
3.403.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 2100tlye nasıl nereden almışlar öğrenebilir misinz ? 800 euro görünüyor sayfadahttp://www.apple.com/it/shop/buy-iphone/iphone-7
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miranda Kerr

Hocam 2100tlye nasıl nereden almışlar öğrenebilir misinz ? 800 euro görünüyor sayfadahttp://www.apple.com/it/shop/buy-iphone/iphone-7

belki yanlis solemislerdir evet 800 € gorunuyor hocam, tmm 2100 degil 2400 tl olsun yine buraya gore bedava :) su fiyatlari avrupada amerikada gorunce cildiriyorum arkadas herseyde mi boyle olur biz burda napiyoruz ya....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

quote:

Orijinalden alıntı: Miranda Kerr

belki yanlis solemislerdir evet 800 € gorunuyor hocam, tmm 2100 degil 2400 tl olsun yine buraya gore bedava :) su fiyatlari avrupada amerikada gorunce cildiriyorum arkadas herseyde mi boyle olur biz burda napiyoruz ya....

Yok, doğru söylemişler. Avrupa ülkelerinde tax free denen vergi iadesi diye bir sistem var. Ödediği vergiyi hava limanından geri alabiliyorsun. Bu yüzden 700 euro civarında bir rakama mal olmuştur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haftasonu İngiltere'ye gidiyorum. Eşime 7 Plus da alacağım gitmişken. Kendime geçen yıl İtalya'dan almıştım 6s Plus'ı. Şuan Euro yüksek olduğu için en iyi fiyat İngiltere'de görünüyor.
  • berke_han kullanıcısına yanıt
    Gitmişken bana da 7 aylıversen patron
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

Şu an en iyi fiyat online store da havale ile

http://www.apple.com/tr/shop/buy-iphone/iphone-7#00,10

iPhone 7 32 Gb = 3249 ₺ (Nakit 3.119,04 ₺)
    iPhone 7 128 Gb = 3649 ₺ (Nakit 3.503,04 ₺)
    iPhone 7 256 Gb = 4049 ₺ (Nakit 3.887,04 ₺)

iPhone 7 Plus 32 Gb = 3799 ₺ (Nakit 3.647,04 ₺)
    iPhone 7 Plus 128 Gb = 4199 ₺ (Nakit 4.031,04 ₺)
    iPhone 7 Plus 256 Gb = 4599 ₺ (Nakit 4.415,04 ₺)

Yeni fiyatlar konuya eklenecektir.

BU Mesaj 14 temmuzda yazıldı.. şuan ise 13 gun sonra isviçreden alacak arkadaşım 2400 e geliyor ..kur hergun değişken kur yukselinceolan bize oluyor ..bide sanırım kampanya varmış (almanya veya isvçre)128 gb i7 yi 2400 e alacağım dedi ama tam anlamadım konuşamadık beklıyorum 4 gozle..

• saçma sapan şeyler yazıp konuyu kirletmeyelim.
    sıcak fırsatlar konusu burası.

50tl zam yapmışlar ama hala sıcak
    https://indirimkartimda.com/apple-iphone-7-32gb-cep-telefonu-apple-turkiye-garantili-p

deniz bank bonusa 100tl ekstre indirimide var. 2999a gelir
    https://www.indirimkartimda.com/campaigns/2016/denizbank/default.aspx

• Bende Bi kaç hafta içinde Portekiz'den getirtmeyi düşünüyorum.. birde bu AppleCare yaptıran veya detaylı bilgisi olan getirtdiğimiz cihaza uygulayabilir miyiz bunu

• Merhaba Arkadaşlar şirket de bir arkadaş iPhone 7 128 Gb paketinde sıfır turkcell hattına ek olarak alacak bana 3250 tl ye veriyor. Alınır mı bu fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soylu55

Merhaba Arkadaşlar şirket de bir arkadaş iPhone 7 128 Gb paketinde sıfır turkcell hattına ek olarak alacak bana 3250 tl ye veriyor. Alınır mı bu fiyata.

Apple store havale fiyatına(kk tek çekim değil) bak 300-350 düş veriyorsa al vermiyosa alma.ben bakmadım ama belki senin fiyat daha uygundur

• quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

quote:

Orijinalden alıntı: soylu55

Merhaba Arkadaşlar şirket de bir arkadaş iPhone 7 128 Gb paketinde sıfır turkcell hattına ek olarak alacak bana 3250 tl ye veriyor. Alınır mı bu fiyata.

Apple store havale fiyatına(kk tek çekim değil) bak 300-350 düş veriyorsa al vermiyosa alma.ben bakmadım ama belki senin fiyat daha uygundur

Havale ile 3500 tl sitesinde dostum 250 tl indirimli veriyor. 1 sene kullansam yeni bir telefon çıkarsa en kötü 3000 tl ye satarım diyorum:)
  • Avrupadan alınan iphone 7 için seri no dan türkiyedeki garanti anlamında bir sıkıntı yaşar mıyız yoksa seri no sadece abd için mi geçerli? Detaylı bilgi verebilecek var mı?

• Arkadaşlar bimeks de iphone7 32 gb pazar aksami 2999 tl idi alip almamakta tereddüt ettim birdaha oyle bir indirim oluraa bimeks ten almakta sikinti olur mu? Sorun yaşayan oldumu garanti si nereden oluyor?

• Bu nasıl sıcak fırsat konusu?

Adam almanyadan şu fiyata alacam, new yorktan bu geldi cart curt.. bana ne yurt dışından kaça aldığından. Bana da alacan mı o fiyata?

Dün bimekste 2999 7 , 3300 32gb plus satıldı mesela.

Neyse..
  • Konuyu biraz amacına döndüreyim
    Hepsiburada 3049.00 TL
    N11 3039.00 TL

• Hepsiburada da ithalatçı garantili 2800'e de var. Tr garantili olanlardan farkı nedir? Aradaki fiyat farkı almaya değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

Almanya dan alan var mı yakın Zaman'da arkadaşım gidecek gelirken alacak alırken nelere dikkat etmeliyiz vergi iadesi felan Nasıl oluyor ?

Valla elinizde ise yurtdışından alın diye mesaj atacaktım denk geldi.

Ben yaklaşık 10 gün önce almanya apple store'dan i7 32 gb aldım. 759 € - 85 € tax free = 674 €'ya denk geldi. O günün kuruyla 2291 TL.

Vergi iadesini check-in yapmadan önce havaalanından Gümrük memurları 10 dk ya halledebiliyor (Global blue idi sanırsam adı da). Ancak telefonu alırken tax free olacağını belirtmeniz lazım ona göre faturası ve slip hazırlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

Almanya dan alan var mı yakın Zaman'da arkadaşım gidecek gelirken alacak alırken nelere dikkat etmeliyiz vergi iadesi felan Nasıl oluyor ?

Valla elinizde ise yurtdışından alın diye mesaj atacaktım denk geldi.

Ben yaklaşık 10 gün önce almanya apple store'dan i7 32 gb aldım. 759 € - 85 € tax free = 674 €'ya denk geldi. O günün kuruyla 2291 TL.

Vergi iadesini check-in yapmadan önce havaalanından Gümrük memurları 10 dk ya halledebiliyor (Global blue idi sanırsam adı da). Ancak telefonu alırken tax free olacağını belirtmeniz lazım ona göre faturası ve slip hazırlanıyor.

1yıl uluslararası garantısı olan model degıl mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mcelik37

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-7-32-gb-ithalatci-garantili-p-HBV0000017G40?utm_source=sm&utm_medium=facebook&utm_campaign=iphone-7-1102&utm_content=post&utm_term=kategori-telefon&wt_sm=facebook.post.kategori-telefon.iphone-7-1102#reviews

Sıcak fırsat olabilirmi. İthalatcı garantili i7 32 black 2899 tl

Bimeks app tr garantilisini 2999 a satti 2 gun once ithalat o kadar verilmez...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.