Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

7 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü7 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
10.977
Cevap
440
Favori
752.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2472
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 440
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (261 mesaj) TwiNChiL (104 mesaj) beynimzenci (101 mesaj) haacar (99 mesaj) Onurmsq (94 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5606 mesaj) Mobil (3631 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (692 mesaj) Uygulama (1336 mesaj)
  • @
32 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    106 Mesaj

neden indirim olacağını düşünmüyorsunuz

|
    |
    ocurazz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2511 Mesaj
    Arkadaslar selam sorularim var.

1. 5s kullaniyorum hala. iphone 11 e gecmek istiyorum. Elimdeki 5s 2020 de para ediyor mu ? Ya da biryere verip telefonun fiyatindan dusen platform var mi hb gibi. 5s satmak daha mu mantikli olur yoksa

2. Bazen yorumlarda goruyorum; yukardada var; amcam 1000 dolara iphone 12 yolladi vs. Ama imei ve pasaport sorunu var insanlar yurtdisindan gelen seyi nasil kullaniyor ? Bunun bir tricki var mi ?

3. iphone 11 neden bu kadar pahalandi ve hala 11 uretiliyor mu yani arzi artip fiyati dusme ihtimali var mi ? Efsane cumada 7500 e kadar gelmisti 128gb olanlar. Sizce carsidaki telefoncularda pesin para verirsek 7300-7500 arasi iphone 11 128 gb bulunur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1901 Mesaj

Sevgili ölücü arkadaşlarım mı :DDDDD

|
    |
    forumdayim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    165 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

Dün akşam üstü sipariş verdiğim iphone 12 bugun kargolandi sıkıntı yok herhalde

Alıntıları Göster

Hocam ne yaptınız.Firma ürünü kargo ya vermiş mi?

Şikayet var baktığımda gönderim ile ilgili ufak tefek sorunlar var.Genelde servis yönünde şikayet çok.Bilgi verirsen bende sipariş geçicem.En uygun şu an onlarda.11 64 gb

• Binbaşı
    1205 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Usta-74

Hocam ne yaptınız.Firma ürünü kargo ya vermiş mi?

Şikayet var baktığımda gönderim ile ilgili ufak tefek sorunlar var.Genelde servis yönünde şikayet çok.Bilgi verirsen bende sipariş geçicem.En uygun şu an onlarda.11 64 gb

Alıntıları Göster

Gurgencler ertesi gün hemen kargoya verdi hocam onda sıkıntı yokta yurtici kargo 3 gündür cihazı getiremedi gurgencler Mersin'den gönderiyormus onu bilmiyordum o yüzden gecikti belliki

• Teğmen
    165 Mesaj

Versekmi siparişi bilemedimki

|
    |
    WebServisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj
    Dolar düşüyor fiyatlar çıkıyor bu nedir ya anlam verebilen var mı?

• Yarbay
    2504 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: reko

iphone 12 64 için en uygun fiyat 10999tl sanırım:) yahuu inmedi bir türlü yahu

en uygun fiyat pt de

10699 TL

https://www.pt.com.tr/iphone-12

• Yüzbaşı
    367 Mesaj

Arz talep
    |
    |
    marcoreuss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    9 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    510 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yaniyorsunfuatabi

en uygun fiyat pt de

10699 TL

https://www.pt.com.tr/iphone-12

Alıntıları Göster

telefon yok indirim var.

• Onbaşı
    39 Mesaj

arkadaşlar,dostlar sizden bi fikir rica ediyorum

ıphone 6s 64gb cihazım var artık cihazı değiştirmek istiyorum ıphone 11 128gb almak istiyorum nereden almalıyım nasıl hesaplı olur yardımcı olur musunuz beklemelemyim ?

|
    |
  • Er
    8 Mesaj

Anlamsiz bir sekilde hic bir yerde telefon yok sordugumuzda ne zaman geecegi belli degil deniyor enteresan
    |
    |
    Tekilas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    228 Mesaj
    yurtdışında ki yoğun talepten dolayı( yılbaşında yüksek satış) stoklar ürün yoktur . Yeni ürün gelmediği için iphone 11 fiyatı yükseliyor . Normal şartlarda yeni modeli çıktı ve dolar son 2 ayda ortalama %10 düştü ama fiyatlar yukarı gidiyor. . Ocak sonu gibi yeni ürünlerin geleceği söyleniyor. Biraz beklerseneniz iphone 11 için 750-1250 tl arasında faydanız olur

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Kara Cumada 6.799'a iphone 11 64gb aldım, aynısından arkadaşıma da alma niyetine girdik fakat 1.5 ayda 1000 lira artmış neredeyse. Kutudan adaptör de çıkmıyormuş. Şu an 11 için en uygun neresi arkadaşlar?

|
    |
  • Er
    11 Mesaj

migros kataloğunda iphone 11 64gb 7300 tl fiyat etiketi gördüm, ancak acelem olmadığı için bu saçma sapan fiyatlar 7000 lira altına düşene kadar bekliyeceğim.

|
    |
  • Çavuş
    70 Mesaj
    İphone 12 gürgencler sitesinde 10.998tl
    9,999tl üzeri alısverişte Garanti Bonus veya paracard ile alırsanız 500tl bonus veriyor.
    10.498tlye geliyor.
    İsteyen değerlendirebilir.
    Şuan en uygun bu şekilde.

|
    |
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj
    Iphone 11 in 7k altina düşmeyip inatla 8k a çıkmasından sonra SE almaya karar verdim. Biraz daha beklemekte fayda var mıdır ?

• Teğmen
    162 Mesaj

Şahsi fikrim bu ekran/kasa oranına, bu pil kapasitesine 5k tl vermek yazıktır. Apple'ın iPhone 11in fiyatını arttırıp ısrarla indirmemesi de milleti 2020 SEye yönlendirmek için yaptığına inanıyorum.

|
    |
    Hllfkr. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj

11 fiyatının 6500 civarı olmadığı takdirde almayı da düşünmüyorum tek korkum indirim başlayınca SE nin 4k olması , bu fiyata da mecburen SE alıyoruz hocam

|
    |
    sarmoodi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Ko Cuce
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.