Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.020
Cevap
1.169
Favori
3.401.389
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.apple.com/tr-edu/shop/buy-iphone/iphone-12/6.1-in%C3%A7-ekran-128gb-beyaz?part=MGJC3TU/A

Hocam sepete atana kadar indirim gozukmuyor. Sepete ekleyip sepetinizi goruntuleyin indirimi goreceksiniz. 9744'e dusuyor mesela iphone 12 128 gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alikara123 A kullanıcısına yanıt
    Eğitim indirimi sadece mac ve iPad icin geçerli değilmi? Ben o şekilde biliyorum. Nereden bakabiliriz
  • WebServisi kullanıcısına yanıt

Hocam ben de oyle saniyordum. Hem mac hem telefon alicam siteye girip dolasayim dedim. Sepete ekleyince fark ettim ben de. Egitim indirimi mac ve ipad icin gozukuyor normalde fakat sepette iphone icin de indirim yapiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Hocam ben de oyle saniyordum. Hem mac hem telefon alicam siteye girip dolasayim dedim. Sepete ekleyince fark ettim ben de. Egitim indirimi mac ve ipad icin gozukuyor normalde fakat sepette iphone icin de indirim yapiyor

Hocam yanlışınız var sepette kdv yi tekrar ekliyor

• WebServisi kullanıcısına yanıt

Hocam... Hepinizden teker teker ozur dilerim. Sabah 5 civari bakiniyordum da son odeyecegim rakama dikkat etmemisim :D simdi tekrardan bakinca hayallerim yikildi. Kalkar kalkmaz da yazayim dedim faydam dokunsun diye sizlere diye ama... Cidden kusura bakmayin fena rezil oldum. Hakkinizi helal edin

Mobilden girince sizde cikan KDV kismi bende gozukmuyor bu arada. Buyuk ihtimalle o yuzden yanildim. Neyse sabah sabah hareketlilik oldu. Tekrardan kusura bakmayin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikara123 -- 5 Ocak 2021; 9:51:27 >
  • quote:

Hocam... Hepinizden teker teker ozur dilerim. Sabah 5 civari bakiniyordum da son odeyecegim rakama dikkat etmemisim :D simdi tekrardan bakinca hayallerim yikildi. Kalkar kalkmaz da yazayim dedim faydam dokunsun diye sizlere diye ama... Cidden kusura bakmayin fena rezil oldum. Hakkinizi helal edin

Mobilden girince sizde cikan KDV kismi bende gozukmuyor bu arada. Buyuk ihtimalle o yuzden yanildim. Neyse sabah sabah hareketlilik oldu. Tekrardan kusura bakmayin...

Sorun yok hocam bende bir an heyecanlanmistim :)

• Ufak çaplı bir kalp kiriz 🤣

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tremacs kullanıcısına yanıt

Hocam hic sorma ya :D Fiyatlari sepette oyle gorunce kafa gitti. Bi de gece 5'ti saat :d Huzurlu bi sekilde yatmistim ama sabah hayaller gg oldu

• Yakın zamanda 10.000 e iphone 12 64 alabilir miyiz sizce? 1 Ay daha beklemeyi düşünüyorum duruma göre.

• sıfır çentik olan telefon var mı? pop up kamera olan telefonlar o şekilde midir? sizce çentik olayını en iyi çözen hangi marka model?

iPhone bence 13 te küçültecektir.

• quote:

https://www.apple.com/tr-edu/shop/buy-iphone/iphone-12/6.1-in%C3%A7-ekran-128gb-beyaz?part=MGJC3TU/A

Hocam sepete atana kadar indirim gozukmuyor. Sepete ekleyip sepetinizi goruntuleyin indirimi goreceksiniz. 9744'e dusuyor mesela iphone 12 128 gb

Çok pis heyecanlandırdın hemen çökecektim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoSeePh -- 5 Ocak 2021; 21:45:38 >

• bu ay sonuna kadar telefon almam lazım ama 11 8bin olmuş se 2020 desen 2021 yılında tasarımıyla kör eder. ne yapmalı hiç bilmiyorum. fatihteki kaçakçılardan alıp bi 4 ay kayıtsız kullanırdık en kötü ama onlar da karaborsacı oldu iyice pandamı ayağına.  

• quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

sıfır çentik olan telefon var mı? pop up kamera olan telefonlar o şekilde midir? sizce çentik olayını en iyi çözen hangi marka model?

iPhone bence 13 te küçültecektir.

Xiaomi mi 9T kullanıyorum. Pop up kamerası var, dolayısıyla ekranda çentik yok. Gayet memnunum. Kamera sorunsuz çalışıyor bir problem yaşamadım.

• iPhone 11 128 GB en uygun nereden alabilirim. Çokta acelem yok, beklemeye değer indirim olursa bekleyebilirim de.
  • PRODJ kullanıcısına yanıt

Hocam 2-3 haftadir ben de onu kovaliyorum. Gordugum en ucuz 7899'a filan dusuyor gun icinde. Dun mesela teknosada vardi 7899'a siyah rengi. Ben beyaz istiyorum ve aklimdaki rakam biraz daha az. Hayir ben anlamiyorum iphone 12 cikti, dolar dusuyor ama iphone 11'in fiyati gitgide artiyor. Rezillik resmen. 8 bin vermisken 2 bin daha verip iphone 12 alsam mi diye de dusunmuyor degilim. En az 5 sene kullaniyorum cunku telefonu...

iPhone 6 kullanıyorum 5,5 yıl oldu alalı. Aldığımda bende 4-5 yıl kullanmayı düşünüyorum. Artık bulabilsem siyah yada beyaz 7900’e razıyım. Bugün dikkatimi cekseydi alırdım.
  • İphone x 256 cihazım var. 12 mini 128 e geçmek istiyorum. En yüksek buyback i neresi veriyor güncel olarak? Türk telekom 64gb veriyor yeni cihazı o yüzden eleniyor. Troy listesinde de 128 mini yok acaba mağazada veriyor mu?

Kahkaha attım. Ekran resmî alıp wp gurubuna attım. Kopardın bizi kardeşim teşekkürler .

• Turktelekom geri alımda iyi fiyat veriyor. Geri verilecek Cihazın pasaport kayıtlı olmasi bir sorun mu bilen var mi?

• ben anlamıyorum dolar düştü 130 kuruş iphone 12 çıktı niye bu iphone 11 fiyatları hiç düşmedi?

düşer mi sizce arkadaşlar bekleyeyim mi?

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.