Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hayloft , hayloft , cohibar , cohibar Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (3 Mobil) - 13 Masaüstü5 Mobil
5 sn
33.038
Cevap
1.168
Favori
3.403.855
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VBaranX

Çok fazla kişinin paylaştığı bir bilgi ama kaynak yok test yok herhangi bir bilimsel veri yok. Dediğim gibi halk arasındaki bilgi. Apple sitesinde tavsiyelerde bulunmuş. Ben yaklaşık hergün akşam şarja takar, sabah alırım. Yaklaşık 1000 şarjda pil sağlığı %81di cihaz iphone X

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EACEAB9ED

Şehir efsanesi, şarjı mümkün olduğu kadar yüksek tutun ve 100% iken şarja takılı bırakmayın, 100 olsun çekin, sürekli bütün olay bu. Oyun oynamak vs. cycle sayısını artıracağı için batarya ömrünü her türlü tüketir.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

yanlış bilinen bilgiler yazılmış.
    iphonelar %100 olduğunda şarjı otomatik keser, bunu sağlayan yazılıma sahiptir. yani benim şu an yaptığım gibi gece şarja bırakabilirsiniz. aynı zamanda telefon şarjdayken kullanılabilir. istisnai durumu yüksek grafikli oyunlar oynamak olabilir. %80 dolduktan sonra da şarjdan çekebilirsiniz fakat şarjlama için %20’nin altına inmemeye çalışın. pil boşaltımı arada yapılabilir yani kuru kullanım ama sürekli olmaması gerekir, bataryaya zarar verir.

benim batarya konusunda sıkıntım olmamasıyla beraber cihaz 6s plus ve 13.6 ios kullanıyorum. pil sağlığı %87.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Amazonda iPhone 11 aldım 5399 a. Sanirim bu sene için iyi fiyatti

Hocam kusura bakma, screen paylaş da inanalım. Yoksa inanmayız. :)

• vatanda 3 taksit 7120 lira 64 gb (istediğim renk). 7720 lira 128 gb. (kırmızı) hangisi alınır?

• GittiGidiyor' daki 11 128 7600 nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bişey sorucam 3500 tl üzerine 3 taksit yapıyolar,ben 4500 e SE 2020 alsam 2000 tl sini peşin versem geri kalan 2500 yine 3 taksit mi olucak bana yoksa daha fazla oluyor mu bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Akşam 8 de ggda iphone 11 128 gb için özel indirim varmış. Almayı düşünenler değerlendirebilir.

hala pahalı ya, trendyol az once fıyatları 150 şer lira arttırdı :(

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt

Yüzde 10 indirim mis gibi ben de öyle yaparım o zaman 128gb alacağım. Çok teşekkürler en azından adam akıllı muhattabımız olur. Turkcellden aldığım ürün hatalı çıktı rapor tuttuk yolladık varmış elleirne süreç hakkında sıfır bilgi sahibiym komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyiz -- 26 Kasım 2020; 21:42:52 >
  • beynimzenci kullanıcısına yanıt

128 alınır hocam 64 yeter diyenlere bakmayın cidden yetmez ben 6plus'ı 64 almıştım zamanında taa 5 sene önce. Kırmızı da çok güzel bir renk bence istediğiniz renk ne bilmiyorum ama kırmızı farklı duruyor değişiklik olur.

• Şagop kullanıcısına yanıt

Se dir o. 11 olsa duramazsın  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

hala pahalı ya, trendyol az once fıyatları 150 şer lira arttırdı :(

Alıntıları Göster

Haklısınız bence de pahalı. Yarını beklemek lazım. Herkes yarın son kurşunu atacak. Dip fiyatlar yarın gelecek bence.

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Hayır ilk ben aktifleştirdim yani bir sorun çıkmadı.

bittibitiyor mağazasının yorumları Google mapste hiç iyi değil 10 ay sonra telefonu kapanan vs.. kişiler var. Riske atmadım hb den aldım demek istedim .

• N11' den hiç ses çıkmıyor herhalde birşey yapmayacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5399 TL'ye Amazon'dan 11 aldığını iddia eden arkadaş cevap yazmadığına göre sanırım yanlışlıkla aldığı SE'yi iptal etmeye çalışıyor.  

• iPhone 11 64 GB 6934 TL fiyat iyi mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodt

iPhone 11 64 GB 6934 TL fiyat iyi mi sizce?

Bonus da varsa yapıştır geç hocam. 5500 liraya aldım yazanları felan ciddiye alma. Çoğu sallamasyon.

• Vatan sepette %5 yapıyor. 11 128gb’lar 7502tl geliyor bilginiz olsun arkadaşlar
  • https://hopi.com.tr/kampanyalar?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Elektronikte kısıtlama yok 7400tl 64gb olanlar kdvsiz fiyattan yüzde 20 para yüklüyormuş.

• oguzgedo O kullanıcısına yanıt

dostum tam anlamadım ne dediğini ama bugun gittigidiyordan 4415 liraya 3 ay kredili aldım. +150tl fazla verdim sadece. istersen 2 ay vadeli de seçebilirsin 2250 gibi bir şey ödersin.(ilk taksidi ne zaman ödeyeceğini kendin seçebiliyorsun ona göre fiyat değişiyor. ben bugün aldım 11.12.2020 de ödemek istedim mesela)

ben her ay 1500 gibi bir şey ödeyeceğim. aklı olan krediyle alır şahsen bir daha bu fiyatları göreceğimizi düşünmüyorum (dolar)

• 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.