Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.033
Cevap
1.168
Favori
3.403.436
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4309 TL ye mediamarkttan iPhone se64 GB alabiliyorum

elimde xiaomi mi8 Lite var aslında oldukça memnunum bundan da değiştirmeye değer mi sizce SE daha küçük ekran elbette o düşündürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamerbey07 T kullanıcısına yanıt
    6 binin altinda maliyet olur oyleyse. Tek problem paraciklarin aylar sonra yuklenmesi
  • demode se tasarimini alanlar varken 11 alanlara laf etmemeye karar verdim

• Ben siparişi girdim yarım saat önce bildirim geldi 630 tl yüklenecektir diye. kalan yüzde 10unuda 30unda kampanya bittikten sonra yükleyecekler. 1260 tl paracık yüklenecek. 7400 - 1260 olmuş oldu. Tabi bu paracıklar nerede adam akıllı kullanılıyor fikrim yok araştıracağım.

• hoodt H kullanıcısına yanıt

Nerde bu fiyat?

frısat çok cazip ama riskli geldi bana pek çok açıdan

• trexin T kullanıcısına yanıt

Uci o kadar acikki. Buna guvenerek alinmaz

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir? Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.  

Hopi ve Çiçeksepeti kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

• aydinsukru kullanıcısına yanıt

bilader allah aşkına boş boş mesajlar atmayın ya iki link görecez şurada alıp almamak zevk renk tasarım herkesin kendine kalmış

• morhiponun sitesinde bütün ürünlerde hopi ile öde butonu var. En kötü orda kullanılır diye düşünüyorum.

• dr_gorunmez kullanıcısına yanıt
    Değer tabiki. Se şuanki telefonunuzu ezer geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergenss

Vatan sepette %5 yapıyor. 11 128gb’lar 7502tl geliyor bilginiz olsun arkadaşlar

beyaz rengi yamyam gibi bitirmişler bile :(

• dr_gorunmez kullanıcısına yanıt
    4.309tlye nasıl düştü hocam?

%20'ye varan diyor hocam. Net %20 mi diyor telefonda? Bence yukarıda bahsedildiği gibi güven vermeyen bir kampanya.

• quote:

Orijinalden alıntı: anndriy

beyaz rengi yamyam gibi bitirmişler bile :(

Alıntıları Göster

Bende açık hocam.

Böyle alışverişlerde şartları iyi okumak lazım. Ben sadece öylesine bir göz attım ve bir madde gördüm. Kargo tutarı ve kdv düşüldükten sonraki fiyatta %20 diyor. Hadi kargo neyse de Kdvyi düşünce kaç olacak kazancınız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

N11' den hiç ses çıkmıyor herhalde birşey yapmayacak

n11 black friday yapıyor mu ki? onların olayı 11.11 le bitiyor olması lazım

• Vatan bilgisayar da iPhone 11 sepete ekleyince 6934 tl ye düşüyor. Bilginize.

• Sergenss kullanıcısına yanıt

iphone 11 64gb 6311 tl'ye geliyor

asıl 2 tane sıkıntı var bence:

1. "Paracıklar yapılan alışveriş tarihinden sonra 60 ile 90 gün içerisinde yüklenecektir. " "Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir."
    2. Üründe bir sıkıntı olursa çiçeksepetiyle muhatap olunca ne olur benim için tamamen soru işareti

hemen yüklendi mi %10? 60-90 gün sonra yazıyor

• 50 tl Word puanla 4309 tl ye media markt dan se 2020 aldim. Yarin mağazadan teslim alacagiz bakalım
  • 
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.