Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.008
Cevap
1.169
Favori
3.398.617
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gsmlerden almaya kalksak yine +2000 tl fazladan ödemiş olacağız,tarifenize ek atıyorum 100 tl diyorlar birde 100 150 tl tarife fiyatı çıkartıyorlar.11 gb internete 30 tl ödüyorum ben gsmden alsam 2 gbyta 100 150 tl ödeyeceğim.7s çıksın bir biraz daha düşme olursa fiyatta 7 alırım veyahut 6s(ölücüyüz sonuçta :D) telefona lafım yok Apple kendini fazlası ile kanıtlamış bir marka zaten ama bir telefona 3000 tl vermek bana koyar açıkcası,gerçi zamanında s5 é 2500 tl verdim ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kar edeyim derken büyük bi hata yapmasın bu yurtdışından alacaklar apple trde öyle her telefonun garantisi yok kodlara göre oluyor o iş oda 1 yıl geçerli.
    hele hele arap ülkelerinden özellikle dubai,bae gibi ülkelerden alınan cihazların fabrika çıkışlı facetime engelli olur buda ek bilgi olsun tabi 6s içinde bu yazdıklarım 7de de aynı politika devam ediyodur diye düşünüyorum.
  • xXHeLLXx X kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından gidip alınan telefonun 2yıl garantisi olasını istiyorsanız AppleCare+ ile alın. Seri numara konusunu bilmiyorum.

Ben Abu Dhabi'den bir akrabama bu şekilde almıştım. Şu anda TR'deki garantiden bile nispeten daha iyi bir garantisi var.

Ancak bu durumda karınız azalacaktır.
  • T_Box T kullanıcısına yanıt
    bu durum abd için geçerli, ingilterede tüm cihazlar 1778 zaten.

• xXHeLLXx X kullanıcısına yanıt
    Arap ülkelerinden FaceTime açık olanlardan alınabilir.

Kaynak :

https://en-sa.wadi.com/iphone-7-128-gb-4g-lte-jet-black-with-facetime-236137.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexcore

Kaynak :

https://en-sa.wadi.com/iphone-7-128-gb-4g-lte-jet-black-with-facetime-236137.html

tabiki alınabilir fakat böyle özel olarak belirtilmişse belirtilmeyenlerin çoğunda facetime fabrika çıkışlı engelli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexcore

Kaynak :

Bu ülkelerde FACETIME açık olarak alınan cihazlar satıcı garantisinde (APPLE garantisinde değil) dolayısıyla 1 yıl uluslararası garantisi yok diye biliyorum.
  • Geçen hafta amsterdam apple store stok vardı.
    Baktım telefonuma bir fark göremedim, bu paraya değişime değmez bence..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-6s i olan bana göre hiç zorlamasın 7yi 5-5s ven aşağısı almalı fark var ama 6sden 7 ye geçilecek kadar değil.
  • Bende bu kadar para vermek istemiyorum ama. İp5 idare etmiyor artik demin kendini apple dan siparis verirken buldum 128 plus icin 3-4 hafta gonderim suresi degince vazgectim.

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    hocam yok mu oralarda görevli memur polis asker akrabanız onlar alsın size kargolasın
  • Ev sahibi kanadadan gelecek. Kanada apple store ı phone 7 plus fiyatina baktim 1049 dolar. Bu bahsedilen kanada dolari mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Türk telekom mağazasına gidip şu İphone plusa bakayım dedim..Elinde 128 gb varmış /Evde internet faturasına 197x24 Ay toplam 4.728 tl ye verebiliriz dedi..Şu fiyata bak ya..Ordan çıktım ,caddede satılık şahin gördüm .adam üzerine 5.000 tl yazmış Şimdi bu hesabı siz yapın ..arabamı ? Yoksa Telefon mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lene -- 17 Ekim 2016; 23:24:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet.kazan

quote:

Orijinalden alıntı: Subsie

4 bin liraya araba alınır arkadaş

Bazı arkadaşlar telefon almayı tercih ediyor.

bazı arkadaşlar o fiyata bisiklete garmin gps saati alıyor

3 bine 4 bine teneke araba alıcağına bisiklete km saati al daha iyi

http://shop.baytekin.com.tr/GARMIN-EDGE-1000-BUNDLE-EU,PR-3980.html

• metropol80 kullanıcısına yanıt
    yanlış amerikada eyaletlere göre tax free olayı vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dresdner

Iphone'larda kesin geçerli değil dedi dün Troy. Kendi sitesinde de yazmış.

Aynı postan geçiyor. Nasıl ayırt edeceklerki harcamanın ne harcaması olduğunu?

• başlık altındaki mesajların yarısı o paraya at alınır araba alınır. ya varsa bir uygun fiyat/sıcak fırsat yazarsın.
  • ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    Hocam herhangi bir sorun yasar miyiz sizce? Tr cihazi midir, yoksa farkli bisey de cikabilir mi?

• endofthegame E kullanıcısına yanıt
    https://www.sikayetvar.com/sanalpazarcom

Ben şu aralar sanalpazardan uzak dururdum.
  • Bir tane almanyadan bir tanede turkcell den aldim. 32 gb almanya fiyati 2550 civariydi. Turkcellde 12 ay tarifeden bagimsiz ayda 300 lira.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.