Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: alikara123 , alikara123
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
32.829
Cevap
1.161
Favori
3.372.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
139 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Worldcard ın bilkomda 2000 tl üzerine 200 tl puan kampanyası var. iPhone'da da geçer diye düşünüyorum. Değerlendirmeye alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat_old_sun

Worldcard ın bilkomda 2000 tl üzerine 200 tl puan kampanyası var. iPhone'da da geçer diye düşünüyorum. Değerlendirmeye alınabilir.

İphone satış göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

quote:

Orijinalden alıntı: fat_old_sun

Worldcard ın bilkomda 2000 tl üzerine 200 tl puan kampanyası var. iPhone'da da geçer diye düşünüyorum. Değerlendirmeye alınabilir.

İphone satış göremedim

"Kampanyaya dahil Bilkom Yetkili Satış Noktaları; ARTI ŞiŞLİ, ARTI TROY TEKNOLOJI ŞİŞLİ, EGEMEK İZMİR, TROY CAPITOL, TROY CITYS, TROY KANYON, TROY MARKANTALYA, TROY MARMARAPARK, SERVIS BILGISAYAR ANKARA"

Yukarıdaki cümleyi worldcard ın sitesinden kopyaladim. Mağazalara telefon açıp iphone7 leri kaça verdiklerini sormak lazım. Troy un internet üzerinden satışı var.iphone7 icin satış yakında diyor. Ama 32 gb iPhone 7 için 3249 lira fiyat yazmışlar. Mağazaları arayıp sormak lazım. satışa başlamış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat_old_sun -- 14 Ekim 2016; 12:26:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircan_78

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Samsung'un Galaxy Note 7'lerinin patlama haberlerinin ardından şimdi de iPhone 7'den patlama haberleri geliyor.

Satış patlamasıdır :)
  • soylu55 kullanıcısına yanıt
    Iphone'larda kesin geçerli değil dedi dün Troy. Kendi sitesinde de yazmış.
  • Bimeks magazalarda %20 hediye ceki kampanyasi yapmis iphone 7 dahil mi gidip bakan oldumu hic magazalara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Bimeks magazalarda %20 hediye ceki kampanyasi yapmis iphone 7 dahil mi gidip bakan oldumu hic magazalara.
    iPhone 4 8 GB ile devam
  • fat_old_sun F kullanıcısına yanıt
    iphonelarda geçerli değil kampanya boşa heycan yapmaya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiYaH -- 14 Ekim 2016; 17:13:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

iphonelarda geçerli değil kampanya boşa heycan yapmaya gerek yok

Heyecan olmuştu gerçekten çabuk bitti
  • serginho1912 kullanıcısına yanıt
    Şuan daha yeni hocam ben 5s kullanırken 6 yı almadım sonra ön kamera kayma sorunu vs çıktı şuan 6s de oyle sorunlar Yok 7 de de ufak tefek sorun çıkar 7s de hallederler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Bimeks magazalarda %20 hediye ceki kampanyasi yapmis iphone 7 dahil mi gidip bakan oldumu hic magazalara.

Yok hocam iphone ile bipara bile vermiyor diyorlar
  • ingiltere apple store da 7plus 32gb 719 sterlin. bu fiyat üzerinden 83 sterlin tax free alınabiliyor. 719 - 83 = 636 sterlin. 636 x 3,78 tl = 2400 tl + kayıt ücreti ile 2550 tl ye geliyor ki bu da tr fiyatının 1100 tl aşağısı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanS -- 14 Ekim 2016; 20:38:24 >
  • ingiltere ye 1-2 ay sonrasına gidiş-dönüş 350 tl ye uçak bileti bulunabildiğini düşünürsek vizesi olanlar için çok sıcak fırsat diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanS

ingiltere ye 1-2 ay sonrasına gidiş-dönüş 350 tl ye uçak bileti bulunabildiğini düşünürsek vizesi olanlar için çok sıcak fırsat diyebiliriz.
    Ben 8 i bekliyorum iphone 8 de hologram teknolojisi ve güneş paneliyle şarj olup uzun ömürlü şarj özeliği ihtimali var
  • CanS C kullanıcısına yanıt
    Aynen bu sekilde 7 plus 32gb aldim dediginiz fiyata geldi
  • Bu tele bu kadar para vermeyin..yazık günah yahu...çok istiyorsanız abd den alın yada aldırın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

Ben 8 i bekliyorum iphone 8 de hologram teknolojisi ve güneş paneliyle şarj olup uzun ömürlü şarj özeliği ihtimali var

Bu efsanenin miadı dolmadı mı daha :d
  • Avrupada herhangi bir yerde stok olduğunu bilsem gider alır gelirim, buradan da ucuza malederim ama internet sitelerinde 6-8 hafta teslim süresi yazıyor genelde.

Bi ihtimal alınır diye de uçak parası riskine girilmez ki 🙄
  • Tax free ?

ürün kodu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Şuan daha yeni hocam ben 5s kullanırken 6 yı almadım sonra ön kamera kayma sorunu vs çıktı şuan 6s de oyle sorunlar Yok 7 de de ufak tefek sorun çıkar 7s de hallederler :)

Hocam o dediğiniz mantık bu sefer geçerli değil çünkü ip 7'de tasarım değişikliğine gidilmedi yanı bu telefon aslında İphone 6 se olması gerekiyordu.Bana göre şimdiye kadar çıkan en sorunsuz ıphone modeli olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.