Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Makina Mimarı Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
33.034
Cevap
1.168
Favori
3.403.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu fiyat gerçek mi herhangi bir oynama yok ?

• Mehmetgec M kullanıcısına yanıt
    Hocam 1000 lira çok gibi görensede yeni cihaz için verilebilir fakat benim için pil önemli mini de pil 11 den kötü olurmu bilemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chuckchucky kullanıcısına yanıt

Gel 2 telefonun pilini azaltacak teknolojilerine bakalım

iPhone 11'in ekran Ekran Çözünürlüğüne baktığımızda 828x1792 (HD+) Piksel IPS LCD 6,1 İnç

İphone 12 mini Ekran Çözünürlüğüne baktığımızda 1080x2340 (FHD+) Piksel OLED 5,4 İnç

İphone 11'in kullanılan ram boyutu 4GB LPDDR4x

İphone 12'nin kullanılan ram boyutu 4 GB LPDDR5 2750 MHz

bence aradaki fark çok az olabilir

• Mehmetgec M kullanıcısına yanıt

Evet ama kaldırdılar siteden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluerdem kullanıcısına yanıt

siteden kalkmammış ki tükenmiş Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Teknoseyir Apple etkinliği videosunu izlerken bir site gösterdiler. Güncel kur ve vergiler ile telefonun satış fiyatını hesaplayan bir web sitesi yapmışlar. Merak eden arkadaşlar bakabilir:

https://vergihesaplayici.com/hesaplayicilar/telefon-vergisi-hesaplayici/

• Cuma günü düz 12 nin fiyatının açıklanacağı söyleniyor.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Hadi bakalım. 3 aşağı 5 yukarı tahmin ederiz 12'nin fiyatına bakarak Pro Max'in fiyatını da.

• Yurtdışı perakende satış fiyatlarına vergi ve kur ekleyip fiyat yüksek olacak beklentisi yaratmak sadece satıcının işine yarar biz müşteri olarak 12 için türlerine göre 8000-9000-11000 gibi fiyatları beklemeliyiz işlemci değişse ekranı daha iyi olsa ne kadar farkeder...

Bence çok satılacak modelleri 9bin üzerinde olduğu sürece talep az olacak fazla satılmayacaktır

• ademcell A kullanıcısına yanıt

Aynen öyle, satıcı diyor ki nasılsa toplum hazır bu fiyatlara. Halbuki bir iPhone 12 Pro Max’in Türkiye’ye giriş fiyatı maksimum 500 dolar olacak. Kdv’ye kadar vergilendirilmesi de bu tutara göre yapılacak.

• Bu arada Hepsiburada’dan iPhone almak isteyenler dikkat etsinler. 9 Eylül’den bu yana bozuk iPhone 11 Pro Max’in para iadesini yapmadılar. Apple yetkili satıcısı olmalarına güvenmeyin.

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Kim söylüyor hocam?

• yavkar@fb kullanıcısına yanıt

Onun için 300 TL fazla verdim apple yetkili satıcılarından aldım.

İnternette çok şikayet var.Teşhir iade sorunlu vs. ürünleri sıfır gibi tekrar sattıkları konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gercekk -- 15 Ekim 2020; 8:29:28 >
  • Konuların birinde bir arkadaş yazmıştı. Hardware Plus kanalında söylemişler. Eğer düz 12 11-12 bin tl civarına çıkarsa geçmiş olsun. Ama apple hiç satamamaktansa çok daha düşük bir kurdan ülkeye sokar yani düz 12 9000 lardan gelirse pro max lerde güzel fiyattan gelir.

Düz 12 nin 9 bin olma ihtimali yok bence mi 10 lar 10 bine satılıyor
    Apple çıktığı gün yer yerinden oynuyor alacak adam ne yapar ne eder alır apple türkiyenin satış kaygısı yaşadığını düşünmüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Teknoseyir Apple etkinliği videosunu izlerken bir site gösterdiler. Güncel kur ve vergiler ile telefonun satış fiyatını hesaplayan bir web sitesi yapmışlar. Merak eden arkadaşlar bakabilir:

https://vergihesaplayici.com/hesaplayicilar/telefon-vergisi-hesaplayici/

Aga hesaba gerek yok birsey 5000 liraysa bi o kadar vergi koy bizde 10.000.

• Bu aralar SE'ler 4500TL fırsattır. iPhone 11'ler 7000TL fırsattır. iPhone 12'nin 9000TL gelmesini bekleyenler hayalcidir. Geleceği fiyat 11bin civarı olacaktır..

• arkadaşlar hepsiburada üzerinden iphone 11 geri ödeme kampanyası için telefonu gönderdim telefon bedeli yattı ama 600 tl yatmadı. Sipariş geçmeden önce hepsiburada müşteri temsilcisi ile görüştüm ve herhangi bir satıcıdan da alsanız 600 tl ödeme olur dedi fakat şimdi hepsiburada olmak zorunda satıcı diyorlar. Böyle bir durumla karışılaşan var mıdır?

• gercekk G kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam. Üç kuruş fazla olsun. Can sıkmaya değmez.

• iPhone SE 64 GB Beyaz ve Kırmızı rengi var - Satıcı Mediamarkt

Kazananlar Kulübüne 4.703 lira

75 lirada Worldpuan ile birlikte 4.628 liraya geliyor. İhtiyacı olan değerlendirebilir.

https://www.gittigidiyor.com/apple-iphone-se-2-2020_spp_784314?renk=Beyaz&dahili-hafiza=64+GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avagadro -- 15 Ekim 2020; 20:24:50 >
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.