Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kalavar Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.008
Cevap
1.169
Favori
3.398.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

demo telefon, dikkat

• quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

demo telefon, dikkat

Satıcının Mediamarkt olduğu cihazda demo olduğuna dair bir ibare yer almıyor. Demo ise bunu belirtmeleri gerekir bence. Emin misiniz demo olduğuna sipariş verdim de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasantunc H kullanıcısına yanıt

attığınız linkte reyontek diye bir satıcı çıkıyor onda demo yazıyodu. Mediamarkt ise sorun yok

• Fiyatların sızdığı söylentisi var 11 düz 11500 olacakmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon fiyatlarına bak, 5 bin 7bin 10 bin ülke şaka gibi.... 12 ,15 bin olur herhalde

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Nerden duydunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar peki iphone 11 resmi olarak Amerika'da 700 dolara satılırken peki biz burada nasıl 7000-7200 lira seviyesine ara ara alabiliyorduk? Kaçırılan bir kısım var sanırım, bizim Amerikada'ki kdv'siz fiyatın üstüne vergileri koymamız gerekiyor diye düşünüyorum. Amerikada'ki vergilendirmeyi tam olarak bilen birisi varsa daha net bir sonuca ulaşabiliriz.

Ben Apple'ın Türkiye'ye özgü bir fiyat sunacağını hiç sanmıyorum. Her ne olursa olsun bu dolar kuruyla iyi bir fiyat olmayacağı kesin, uygun dediğimiz Xaomi'den bile güzel bir telefon almak isteseniz 5000 lira vermeniz gerekiyor.

• Murat Alper kullanıcısına yanıt
    Amerikadaki kdvsiz fiyat 700$. Vergi kasada ekleniyor amerikada. Almanya veya başka ülkelerdeki fiyatlara appleın sitesinden bakarsınız fiyatın içindeki tahmini vergiyi görebilirsiniz.

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt

Peki hocam Amerikada iphone 11 700 Dolar, Türkiye resmi fiyatı 8000 TL ama serbest piyasada 7000 liraya kadar bulunabiliyordu. Bilmediğimden soruyorum, bu olay nasıl olabiliyor peki?

Eğer ki gerçekten 10.000 gibi bir fiyat olacaksa 3'e 5'e bakmadan Iphone 11 almak daha doğru gibi

Kurdan kaynaklıdır büyük ihtimalle. Maalesef çok hızlı bir şekilde artıyor kur. Daha düşük kurla ülkeye girmiş olan iphonelar olabilir o fiyata satılanlar. Yeni partiler geldikçe de zam yapıyorlar. Şu an appledan almak isterseniz alamıyorsunuz güncelleme var diyor, büyük ihtimalle bir zam daha gelecek :D.

Amerikada eyaletten eyalete vergi değişiyor
    New york ta yüzde 8 falan

Apple tr ye bu ürünlerin gelişi oldukça düşüktür

6 k dan x storea satıyordur toplu
    Kendi de 8 k dan vatandaşa

X store da kar dan kısarak 7 k ya koyuyor

apple hepsinde kar ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni fiyatlar an itibariyle yükleniyor. Sitesinde satın alın linkleri hemen döneceğiz diyor. Hadi bakalım

• tek anlayamadığım kısım, yeni iphonelar çıkmasına rağmen neden hala iphone x ve xs'in bu kadar pahalı olduğu??

• Daft.Punk kullanıcısına yanıt

Onları artık apple üretmiyor, diğer satıcılar elinde kalan ürünleri kaçtan iteleyebilirse artık. XS neyse de X satan hiç görmemiştim.

• burcin.irgin B kullanıcısına yanıt
    On siparişe açılıyor 12 ve 12 pro, onun hazırlığını yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avagadro

iPhone SE 64 GB Beyaz ve Kırmızı rengi var - Satıcı Mediamarkt

Kazananlar Kulübüne 4.703 lira

75 lirada Worldpuan ile birlikte 4.628 liraya geliyor. İhtiyacı olan değerlendirebilir.

https://www.gittigidiyor.com/apple-iphone-se-2-2020_spp_784314?renk=Beyaz&dahili-hafiza=64+GB

Hocam farklı bir satıcı görünüyor 4.699,00 TL olarak

• Jiraiya kullanıcısına yanıt

O reyontek satıcının telefonu demo ürünmüş. Dün paylaştığımda mediamarkt satıcılı olan dediğim fiyata geliyordu. Tükenmiş

• Şöyle bir şey var ama doğru mu bilmiyorum.

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
    Edit:foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hsynodun -- 16 Ekim 2020; 12:31:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsynodun

Şöyle bir şey var ama doğru mu bilmiyorum.

Edit:foto
    Nereden duydunuz kaynak nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    https://www.log.com.tr/operatorden-sizan-iphone-12-serisi-turkiye-fiyatlari/amp/

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.