Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (199. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü8 Mobil3 iOS
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yildir i7 kullaniyorum, malum tel fiyatlari baya yukseldi. Sahsen teli degistireceksem kasasinda degismesini isterim. Cunku uzun sure kullaniliyorlar. Bu yuzden tekrar ayni kasayi almak istemem se gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HoLY.oNE kullanıcısına yanıt
    Son dönem telefon fiyatları ve bu paraları haketmedikleri konusunda sizinle aynı fikirdeyim. Bu sebeple hala ip8 plus kullanmaya devam ediyorum. Tek eleştirim aralarında birkaç jenerasyon fark olan telefonların kameralarında çok bir fark olmadığı deyiminizeydi.

İyi günler.

• Ben iphone 5 ten se2020 ye geçiş yaptım
    7 yılda üstüne çok şey koymuşlar:) yukarda kamera batarya ile ilgili değişik fikirler yazılmış. Normal kullanıcılar için ideal bir telefon olduğunu düşünüyorum. Batarya 1- 1,5 gün gidiyor. Ama eğer oyun felan oynuyorsanız işinizi görmeyebilir büyük ihtimalle. Kamerası, hızı çok iyi bence.

• hepsiburada iphone 7 32 gb a 1935 veriyor 2150 yi nerede gördünüz ?
  • MeLanChoLic M kullanıcısına yanıt
    ey bre gafiller siz ne dediğinizin farkında mısınız? yıl 2020 hala alan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

hepsiburada iphone 7 32 gb a 1935 veriyor 2150 yi nerede gördünüz ?
    hocam hediye çeki ver diyince 2150 TL veriyor. Zaten hb'de piyasa ile aynı fiyatta ordan almak mantıklı gibi.

Çok araştırmadım belki 1935'i alıp daha uyguna da bulunabilir.
  • 15 gün içerisinde hepsiburada dan iPhone se 2020 aldım 600 TL ek indirim 22 Temmuz 23 Temmuz arası aldığım için faydalanamıyormuşum. Bu nasıl bir saçmalık sırf 100 tl indirim yaptılar diye 600 liralık ek indirim vermiyorlar. Ağır saçmalamışlar. Bu siteden aldığım için pişman oldum. Resmen enayi yerine koyuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 3 Ağustos 2020; 0:14:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütün yorumları okudum inceledim ve NET OLARAK İPHONE 12 bekliyicem 3 aya gelir umarım 7500 tl civarı olucakdır iphone 11 almayı düşünüyordum ama vazgeçdim

• Vodafone ikinci el Iphone telefın satacak yakında. 1 yılda distribütör garantisi varmış. Fiyatlar iyi gibi sanki i7 plus 3000, i8 plus 4600 lira, i8 3500 lira civarında. Ön ödemelerle biraz daha düşebiliyor fiyatlar. Fikri olan var mı alınır mı sizce?

• Terracide kullanıcısına yanıt
    nerden öğrendiniz hocam sitede bir şey bulamadım
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Vodafone yanımda uygulamasından online mağazada gözüküyor hocam. Üst menü en sağda ikinci el sekmesi var. Ama ne zaman başlayacaklar belli değil

• cekabu kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • ersinozaybi E kullanıcısına yanıt
    En az 8500

• Hepsiburada ya da teknosa takas kampanyasinda telefonun ekraninin degisip degismedigine bakiyor mu? ekran kirik bu halde alirlar mi geri, degistirsem bu sefer orijinal ekran olmayacak

• Iphone 6 ve ıphone 7 kullanıcısı olarak Ocak 2019 da 4.274,05tl ye Iphone8 red almıstım ç Hem renk hemde kasanın tamamen aynı olması içime sinmeyip amazona iade etmiştim

Bu aralar SE ye baksamda yine kasa aynı olması sebebi ile de içim el vermedi

Az önce Turkcell de 8plus kampanyaya girip 5999 a düştü . Siparişi verdim ilgilenen var ise
  • merhaba
    elimde 1 tane iphone 6 16 gb ve 1 tanede iphoen 6 plus 16 gb tel var iksininde ekran camları çatlak ama iç dokunmatkte sorun yok. bu telefonları hepsi urada değişim kampanyasında kabul ederlermi? iphone se ye özle değişim kampanyası bitmiş galiba onu bulamadım hb nin sitesinde. 2 telefonda şuan kullanılıuor bu değişim işi uzun sürüyormu yardımcı olursanız sevinirim

• piradomim kullanıcısına yanıt
    Eşime yeni SE'yi almayı düşünüyordum (128 GB), 8 Plus nasıldır daha mı iyi, ikisi arasında fiyat olarak çok fark yok?

• tuncaybe kullanıcısına yanıt
    İkisi arasında baya fiyat farkı var yani ortalama 1000 TL. Önemli soru küçük ekran mi büyük ekran mi ?
    Se nin işlemci daha iyi ama küçük ekran sevmeyen birisi yapamaz.
    8 plus ekran daha iyi muhtemelen batarya performansı da daha iyi.

Küçük ekran yeterliyse se alin geçin. 8 plusa bu saatten sonra 6bin kusur verilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

Eşime yeni SE'yi almayı düşünüyordum (128 GB), 8 Plus nasıldır daha mı iyi, ikisi arasında fiyat olarak çok fark yok?
    Hocam Açıkçası ben de çok git gel yaşadım , çip daha iyi diye SE de kaldı aklımda . Ama çipin iyi oluşunu hissedeceğimi de düşünmedim :)

İphone 6 da baya eski çip var ancak en büyük sorunum hafıza ve yıllar içinde ekran değişimleri ile dokunmatik eskisi kadar iyi çalışmıyordu .Onun dışında gayet iyi durumda.

Aceleniz yoksa SE plus çıkar dedikodularını bekleyebilirsiniz ama ülkemizdeki kur ve vergiler ile 7000 den aşağı bir rakama çıkacağını düşünmüyorum .

Tabi bu arada da diğer fiyatlara yakında yeni bir Dolar kur farkı gelecek endişesi ile siparişi verdim 8 plusta
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

Hocam yeni diye se almazdım ben 8 Plus alırdım valla

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.