Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.952
Cevap
377
Favori
631.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2335
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 377
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (261 mesaj) beynimzenci (100 mesaj) Onurmsq (93 mesaj) TwiNChiL (92 mesaj) haacar (91 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4948 mesaj) Mobil (3280 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (646 mesaj) Uygulama (1336 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    592 Mesaj

Almak için girdim tükenmiş. Bu ne hız.
    |
    |
    SosyalSatis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 12 saat 15 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: crespo61

Bende bugün HB'den SE 2020 128GB olan modelin siparişini 5680 TL'ye vermiş bulunmaktayım.
    Telefon geldiğinde aktarımlarımı yapıp iPhone 7'yi HB'ye satacağım.
    +600TL olan kampanya beni cezbedici rol oynadı cihazı almamda.
    7 den niye geciyorsun ki farkı yok neredeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4068 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Alıntıları Göster
    hmm
    |
    |
  • Çavuş
    45 Mesaj

nasıl ya ciddi olamazsınız.

hadi 6-7-8 birbirine benziyor deseniz anlama ihtimalim belki var ancak se2020 bu kasada net çağ atlamış.

bu kasa içine iphone 11 sığdırılmış gibi desem abartmış olmam.
    7 değil 8’den bile geçiş yapılmalı fiyat uygunsa.

haa sadece kasa benzerliği diyosanız haklısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chesses -- 2 Ağustos 2020; 1:43:34 >
    |
    |
    AİGUN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: chesses

nasıl ya ciddi olamazsınız.

hadi 6-7-8 birbirine benziyor deseniz anlama ihtimalim belki var ancak se2020 bu kasada net çağ atlamış.

bu kasa içine iphone 11 sığdırılmış gibi desem abartmış olmam.
    7 değil 8’den bile geçiş yapılmalı fiyat uygunsa.

haa sadece kasa benzerliği diyosanız haklısınız.
    Kamera olarak iPhone 8 den çok bir farkı yok. İşlemci olarak daha iyi fakat o da günlük kullanımda farketmez. Küçük ekran ve pil ile fazla oyun da oynanamaz.

Tabi yazılım güncellemesini ve sürekli artan telefon fiyatlarını düşününce alınmayacak bir telefon değil kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 2 Ağustos 2020; 2:12:25 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Alıntıları Göster
    Hocam farkı yok olur mu?
    Şekil olarak evet farkı yok o yüzden tercih ettim zaten :)
    |
    |
  • Yarbay
    4964 Mesaj
    zamanında ip 7 yi 3 bine aldık.
    Şimdi diyorlar ki bir 3 bin daha ver. 7 yi de ver. İphone se al.

Aynı kasa. , aynı pil.

Bu işte bi terslik var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3877 Mesaj
    Iphone se almak akil bir davranış değil.
    6s plus kullanıcısıyım beş senelik, iphone xr bakıyorum. Son 2-3 yılda çıkan modellerin en doğru tercihi zannımca. 6650₺ şu piyasada bence çok iyi fiyat ve cihaz olur.

• Yarbay
    5164 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Iphone se almak akil bir davranış değil.
    6s plus kullanıcısıyım beş senelik, iphone xr bakıyorum. Son 2-3 yılda çıkan modellerin en doğru tercihi zannımca. 6650₺ şu piyasada bence çok iyi fiyat ve cihaz olur.
    Xr de ram kapasitesiyle eleniyor maalesef oda alinmaz, zamdan once 6700 e iphone 11 aliniyordu en mantikli secenek sanirim oydu.

• Yarbay
    4964 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: karti

Xr de ram kapasitesiyle eleniyor maalesef oda alinmaz, zamdan once 6700 e iphone 11 aliniyordu en mantikli secenek sanirim oydu.

Alıntıları Göster
    Kalın ve büyük değil mi 11 ? Nasıl taşıyorsunuz.

|
    |
  • Yarbay
    3877 Mesaj

Elenmemeli zira ios işletim sistemli makineden bahsediyoruz. 2 gb bile yeter ki iphone xr 6 çekirdek işlemcisi 3 gb ram ios işletim sistemiyle inanılmaz akıcı olacaktır. Sadece cihazın ağırlığını olumsuz olarak görebiliriz. Benim 6s plusımla aynı ağırlığa sahip olduğundan sıkıntı olmayacak kendimce :)

|
    |
    karti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Siz az önce XR , iPhone SE (2020) den daha iyimi dediniz :) espri yaptıysanız bizi güldürmeyi başardınız, şayet gerçekse sizi bloklayacagim ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    smyrna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3409 Mesaj

Beni de bloklayabilirsiniz

|
    |
    hasansio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8236 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

zamanında ip 7 yi 3 bine aldık.
    Şimdi diyorlar ki bir 3 bin daha ver. 7 yi de ver. İphone se al.

Aynı kasa. , aynı pil.

Bu işte bi terslik var
    Şu anda iphone 7 plustan 11 pro max’e Bile geçmek benim için saçmalıktır.tek farkı kameranın o geniş açı,gece modu gibi zımbırtıları gündüz kamera farkı bile olduğunu düşünmüyorum

iphone 7 den se ye felan geçilmez

İphone 7 128 ile iphone 11 proyı yan yana koyup uygulamaları felan açtım kamerayı açtım aynı tas aynı hamam,oyun felan için alınıyorsa bilemicem

|
    |
    Ben iphone 7 plus alacaktim fiyatı 3900 den 5300 e fırladı.

iPhone almayı düşünen varsa Shiftdelete kanalının videolarını izlesin. Fiyatı dip yapan iphone'lar için video çekip almayın diyorlar. Bunların almayın diye video çektiği telefonu hemen alıp kullanacaksın. Aşağıya video örneklerini ekliyorum:

Videoyu çekerken fiyatına yanlış bakmış, 3100 e iphone 7 plus alınmaz diyecek neredeyse. Komedi.

Özet olarak bu videoda salak mısınız abi neden alıyorsunuz diyorlar, şuanda 6s plus 3800 TL. Bence hala 2 yıl götürür bu cihaz. Videoyu 1 yıl önce çekmişler.

Sakın hata yapıp iphone 8 plus almayın!! Bu videodan sonra apple zammı geldi. 8 plus fiyatı 5700 den 6300'e çıktı, iphone se fiyatı ise yerinde sayıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 2 Ağustos 2020; 17:19:30 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    257 Mesaj
    Bazılarının telefona vereceği parayı bir göz doktoruna vermesi daha sağlıklı olacak gibi. Zira iphone 11 pro ile 7 nin kamerasını karşılaştırıp bir fark bulamamak ancak bir göz problemiyle açıklanabilir.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasansio -- 2 Ağustos 2020; 17:19:19 >
  • Yarbay
    8236 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SteeLs

Bazılarının telefona vereceği parayı bir göz doktoruna vermesi daha sağlıklı olacak gibi. Zira iphone 11 pro ile 7 nin kamerasını karşılaştırıp bir fark bulamamak ancak bir göz problemiyle açıklanabilir.
    Dostum merak etme ben kendim doktorum zaten,gözümle ilgili bir problemim yok Teşekkür ederim beni düşündüğün için

Gündüz arada belirgin bir fark yok dedim,gece 3 tane kamerası var 15 bin Tl para veriyorsun bir zahmet bişeyler farklı olsun di mi ,ekranı biraz iyi olsun,gece iyi çeksin felan ?

Ama yine de gece çekimleri berbat telefonların halen,4 bin TL ye gidip bir aynasız fotoğraf makinası al hem mobil olur,onun çekebileceği fotoğrafları önümüzdeki 10 yıl hiçbir telefon çekemeyecektir merak etme

iphone 2g,4,4s,5s,7,7 plus,X kullanmış aktif olarak iphone 7 ve X kullanan biri olarak Apple manyağı birisi olarak bu fiyatlara telefonlara vermek kusura bakmayın artık ‘madness’ olmuştur.Eski espirisi kalmadı hiçbirşeyin,tüm cihazları yurtdışından almış biri olarak artık yurtdışı olayı da bittiğine göre benim için bir iphone kullanma ömrü en az 5 yıl olmuştur.

Yenilik de olmadığına göre benim kendi şahşi fikrim budur.
    Yenilik dediğiniz şey 10 tane kamera koymaksa onu bilemicem.
    Günlük kullanımda 7 den sonraki cihazlar arasında BELİRGİN bir fark hissedilmesi mümkün değildir.

quote:

Orijinalden alıntı: hasansio

:)
    Videoyu İngilizce biliyorsan bi izle. Fotoğrafları çeken adam da aynı şeyi söylüyor. Boş boş mesajlar atma

|
    |

• Yarbay
    4964 Mesaj
    Valla arkadaşlar herkes kendi parasını kendi kazanıyor.
    İstediği gibi harcar. Bazıları var 11 ile klip çekiyor. İpad ile editliyor felan. Bunlara saygım var. Ben yapamıyorum benim ihtiyacıma göre değiller o parayı vermiyorum. Ama bazıları ekmeğini o işten kazanır gider 20 bin de verir. Sonuçta normal kamera taşıcak. Notebook ile editlicek vs. Ne geregi var.

Sıradan kullanıcıya iphone 6 s ve ipad 7 bile yeter şuan.

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,359
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.