Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.031
Cevap
1.168
Favori
3.402.910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamarkt da xr 6497. Şuan için xr de en uygun fiyat. 12inin tanıtımıyla daha da düşer mi sizce? 6000 bandına iner mi mesela. Xr almaya net olarak karar verdim kendi adıma. Fiyat konusunda fikirleriniz nedir arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Mediamarkt da xr 6497. Şuan için xr de en uygun fiyat. 12inin tanıtımıyla daha da düşer mi sizce? 6000 bandına iner mi mesela. Xr almaya net olarak karar verdim kendi adıma. Fiyat konusunda fikirleriniz nedir arkadaşlar?
    Hocam iphone 12 ekimde tanıtılacak 400 TL için beklemeye değer mi sence ? Bide fiyat ineceğinin garantisi yok. Ben olsam alır geçerdim.
  • Xr ekran kalitesi düşük xs den aşağı almamak lazım mağazada mutlaka bakmalısınız

• ademcell A kullanıcısına yanıt
    Kalitesi düşük değil diğerleri gibi oled değil. Şarj tüketimi diğerlerine göre daha az. Liquid retina ekran. Diğer eski iphonelarda farklı geliştirilmiş hali.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Hocam iphone 12 ekimde tanıtılacak 400 TL için beklemeye değer mi sence ? Bide fiyat ineceğinin garantisi yok. Ben olsam alır geçerdim.

Alıntıları Göster
    Ekim ise beklemeye deymez bence de. Ben Eylül ayında tanıtılır diye düşünüyodum.

• Arkadaşlar bayramın 2.günü Amazon.com.tr'den iPhone 11 64 GB sipariş ettim. Dönem için harcamalara düştükten sonra vakıf world faizsiz/masrafsız 5 taksit yaptı. (Mobil uygulamadan)
  • Yeni cikacak modeller bende heyecan uyandirmiyor artik. 3-4-5-6 gecislerindeki yenilikcilik artik yok Apple'da. Cikan modeller hep birbirinin ayni.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademcell

Xr ekran kalitesi düşük xs den aşağı almamak lazım mağazada mutlaka bakmalısınız
    XR'ın kamera 6s'ten daha kötü. Kamera için alacak varsa SE alsın daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 4 Ağustos 2020; 17:6:10 >
  • Adam 5 yıl önce çıkmış 6s plus ile 1 yıl önce çıkmış iPhone XR yi karşılaştırıyor üstüne birde 6s plus kamerası daha iyi diyor :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ekim ise beklemeye deymez bence de. Ben Eylül ayında tanıtılır diye düşünüyodum.

Alıntıları Göster
    geçenlerde açıklama oldu ekimde tanıtılacak diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasansio

Adam 5 yıl önce çıkmış 6s plus ile 1 yıl önce çıkmış iPhone XR yi karşılaştırıyor üstüne birde 6s plus kamerası daha iyi diyor :))
    Biri fakir iPhone'u, diğeri çıktığı dönemin en pahalı telefonu

• Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    yapı kredi worldte de var mı bu taksit olayı?
  • quote:

Mediamarkt da xr 6497. Şuan için xr de en uygun fiyat. 12inin tanıtımıyla daha da düşer mi sizce? 6000 bandına iner mi mesela. Xr almaya net olarak karar verdim kendi adıma. Fiyat konusunda fikirleriniz nedir arkadaşlar?
    1000 daha koy iphone 11 al..6500 verıp tek kameralı telefon alınmaz
  • IPhone 11 icin firsat var mi 8 bin olmus telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: Nancy Ajram

IPhone 11 icin firsat var mi 8 bin olmus telefon
    7400-7500 civarlarında bulabılıyorusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nancy Ajram

IPhone 11 icin firsat var mi 8 bin olmus telefon
    şu an en ucuz amazonda var
  • deepzelan kullanıcısına yanıt
    Hocam vakıfbank mobil uygulamasından geldi bana bildirim. Yapı kredi sanırım olmaz.

• merhaba, hepsiburadanın 600-TL iade kampanyasının detayını bilen var mı? sitede baktım pek birşey bulamadım.

eski bir telefon verdiğimizde sitede hesaplanan değerin üzerine ek olarak 600-TL mi veriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: peacemaker

merhaba, hepsiburadanın 600-TL iade kampanyasının detayını bilen var mı? sitede baktım pek birşey bulamadım.

eski bir telefon verdiğimizde sitede hesaplanan değerin üzerine ek olarak 600-TL mi veriyor?
    bu kampanya sadece SE için vardı o da bitti çoktan
  • Hocam üstte de belirttim, seninle aynı durumdaydım ve şu an telefon kargoda. Elimdeki 7'yi aktarımdan sonra HB'ye göndereceğim. Ayrıca nakit olarak alırsan +600TL ödeme yapıyorlar bilgin olsun
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.