Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    X ya da 8 tercih olmamali bence alabiliyorsanız kesin x alın hocam. Kucuk olmasi icin plus tercih etmiyorsunuz sanirim x bu konuda cok daha iyidid

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysertac -- 12 Ocak 2018; 16:57:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altnk110 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar acil yorum bekliyorum

• Ekran kararma süresi nasıl değiştiriliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Ekran kararma süresi nasıl değiştiriliyor ?

Ayarlar - Ekran ve parlaklık - Otomatik kilit
  • ysertac kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, phablet cihazlar bana büyük geliyor. Bütçem yeterse X alacağım, bana alışkın olduğum kamera performansına en yakın ya plus ya da X verir zaten. Eşime 8 plus var. Bendeki htc 10 kamera performansına yaklaşamıyor bile. Tek artısı portre modu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KingdeviL kullanıcısına yanıt
    Otomatik kiliti kaldırıyorum fakat ekran kararma süresi değişmiyor.Ekran kendi kendine kararıyor.

Ben ekran kararma süresini 1 dakika yapmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

quote:

Orijinalden alıntı: Radyoaktifmadde

Hocam yetkili servise gittiniz mi, cihazdaki sorun neymiş?

Hocam Apple Zorluya yarın gideceğim şu anda tüketici hakem heyetine gidiyorum hepsi burada .com’a dava açmak için.Gelişmelerden sizi haberdar edeceğim

-Yukardaki mesajda arkadaş pil kullanımını sormuş telefonla sabah 11:30’da şarjdan çıkarttım bugün ürünü kullanıp yarın pil kullanım Grafiğini Sizlerle paylaşacağım

Hocam cihazı yollamadan önce hb ile iletişime geçerek hata etmişsiniz,direk iade formu doldurup kutuda herşeyi yerli yerine koyup onların verdiği kargo iade numarası ile yollayacaktınız,ertesi gün paranız hesabınızdaydı ama herhangi bir şekilde iletişime geçince işi yokuşa sürüyorlar daha dün 8 plus cihazı yolladım bugün para hesabıma geçti

• iPhone 8 plus gold için kılıf Önerinizi rica edebilir miyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreankarali

quote:

Orijinalden alıntı: panama

iPhone 8 plus gold için kılıf Önerinizi rica edebilir miyim

Ben hepsi buradadan spigen şeffaf aldım indirimdeyken kargoyla 37 ye geldi çok güzel tavsiye ederim. Benim telde gold bu arada güzel oldu.

Teşekkürler hocam başka alternatifi olan yoksa bunu alayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

quote:

Orijinalden alıntı: Radyoaktifmadde

Hocam yetkili servise gittiniz mi, cihazdaki sorun neymiş?

Hocam Apple Zorluya yarın gideceğim şu anda tüketici hakem heyetine gidiyorum hepsi burada .com’a dava açmak için.Gelişmelerden sizi haberdar edeceğim

-Yukardaki mesajda arkadaş pil kullanımını sormuş telefonla sabah 11:30’da şarjdan çıkarttım bugün ürünü kullanıp yarın pil kullanım Grafiğini Sizlerle paylaşacağım

Hocam cihazı yollamadan önce hb ile iletişime geçerek hata etmişsiniz,direk iade formu doldurup kutuda herşeyi yerli yerine koyup onların verdiği kargo iade numarası ile yollayacaktınız,ertesi gün paranız hesabınızdaydı ama herhangi bir şekilde iletişime geçince işi yokuşa sürüyorlar daha dün 8 plus cihazı yolladım bugün para hesabıma geçti

çok haklısınız hocam da , ben çok takıntılı adamım yanı korktum açıkçası kargoda ürünün başına bir şey gelir ( çünkü olmadık şeyler beni buluyor ) sonra bana kullancı hatası falan derler diye , birde işten güçten pekte koşturmaya vaktim olmuyor , bugün tüketici hakem heyetine dilekçe verdim yakın zamanda sizi arayıp heyet ile görüştüreceğiz dediler . Yüce Allah'ın izniyle bir sorun çıkmaz tüketici hakem heyeti aracılığı ile para iadesi alırım inşaALLAH .

bu arada size bir şey danışmak istiyorum hem size hemde diğer forumdaki arkadaşlara,

yarın için apple zorluda randevum var , ürün değişim talep etsem kabul edilirse , bana swap cihaz mı verirler yoksa 0 kapalı kutu ürün mü?

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Kutusuz sıfır cihaz verirler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstf_ogrtmn

Kutusuz sıfır cihaz verirler hocam.

Çok teşekkür ederim hocam yarın gidip bir şansımızı deneyelim

• Bir soru sordum kimsenin umrunda değil millet tutturmuş kılıf kılıftan başka bir yorum yapmaz mısınız

• İtunes store da bildirim sesi bulamıyorum. Bildirim sesi değiştirip satın alıcam fakat ses tonları kısmında zil sesleri var hep. Yardım lütfen

• Yakın zamanda ios bir cihaz alıcamda iphone 8 plus mu alıyım yoksa normal 8 mi alsam artıları eksileri nelerdir birbirlerine göre

• Merhaba arkadaşlar. İphone 8 Plusa Hard Reset atamıyorum. Youtube daki bir çok videoda izlediğim gibi yapıyorum ama kesinlikle olmuyor. Üst ses tuşu ve alt ses tuşuna sırayla basıp çektikten sonra kapama tuşuna uzun basıyorum ama kilit ekranı açılıyor ve reset atmıyor. Bu tür bir sorunla karşılaşan oldu mu? Nasıl çözüm buldunuz? Apple Destek de bir işe yaramadı.
  • Thalessy T kullanıcısına yanıt
    Plus kullanıyorum. Sadece büyük kullanım rahatlığı farkı. Diğer özellikler aynı sayılır. Elimde çok büyük, kullanamam diyorsan 8 al, ama tavsiyem plus al.
  • tarikahya T kullanıcısına yanıt
    Kilit ekranini acip ses kisma basss daha sonra güç tuşuna basili tut cihaz kapanicak elma işareti grlince 1-2 saniye sonra cek..!!

• Amerika'dan alınan İPhone 8'in bozulması durumunda Avrupa'da değişim yapabilmek için hangi kodlu İPhone 8 i almak lazım.

A1896 A1905 A1906

• Kırılmaz cam alacak varsa spigeninkini alsın. Arkadaşların 8pluslarının ekranları benim ekranımın yanında soluk kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 13 Ocak 2018; 21:5:56 >
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.