Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler eurorsport player ios uygulaması yokmu ?

markette çıkmıyor

googledan bakınca şurası çıkıyor sadece bunu telefona nasıl yükleyebilirim?

https://itunes.apple.com/cy/app/eurosport-player/id339708430?l=tr&mt=8
  • Thalessy T kullanıcısına yanıt
    Siz bilirsiniz ama artık küçük ekran kullanan kimse kalmadı. Çevremde de benzer şekilde farklı markalar bile olsa hep büyük ekran kullananlar var...Artık küçük ekran telefon hiç kullanılmıyor desem yeridir. Kesinlikle 8 plus alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool_psy -- 14 Ocak 2018; 0:59:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cool_psy kullanıcısına yanıt
    Aslinda kucuk ekran değil kullanişli gayet elde güzel duruyor arabada filan kolaylik sagliyor ama şuana kadar düz kullanmama ragmen bencede plus en mantiklisi hem donanim olarak hem kamera olarak bi adim ötete durmasi plus a yöneltiyor aslinda x güzel ama o parayi henuz hak etmiyor..!

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam iPhone x kesinlikle o parayı etmez bir özelliği yok mesela onda Face ID var ama telefonu yukarı kaydırarak açıyorsun ana ekran gelmiyor bizde de Touch ID ye dokunarak geliyor ekran yani hiç bir farkı hatta avantajı var oda ekranı açmak için bir sürü şey çalışmak zorunda kalmıyor:) Zaten seneye kimse yüzüne bakmaz. Öndeki kızıl ötesi sensörü projeksiyon ışığı gibi bir ışık sürekli yüzü tarıyor ve bu da şarjı emer. Şimdi yeni alındığı için bence bu durum fark edilmez ama 8 ay sonra batarya perte çıkar kesinlikle. Görüşünüze saygı duyuyorum ama iPhone 8 e o kadar para verilip o ekranla kullanılmaz. Geçen elime eski 6s i aldım ve ilk dediğim şey ben bunu nasıl kullanmışım dedim. Büyük ekranın avantajı çok fazla daha iyi ekran deneyimi, klavye kullanımı daha rahat kamerası daha iyi bataryası daha iyi internette gezinmesi daha keyifli aslında düşündüm de yeniden her şeyi daha iyi :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool_psy -- 14 Ocak 2018; 1:23:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Valla her türlü yolu denedim. Bu dediğini de denedim. Bir türlü olmadı. İşin ilginci apple destek de bana bi telefoncuya git dedi. Çok ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarikahya

Valla her türlü yolu denedim. Bu dediğini de denedim. Bir türlü olmadı. İşin ilginci apple destek de bana bi telefoncuya git dedi. Çok ilginç.

Hocam söylediklerimi sırasıyla uygulayın olur.

1) Kilit ekranını açın

2) Ses açma tuşuna basın ve hemen bırakın

3) Ses kısma tuşuna basın ve hemen bırakın

4) Güç tuşuna basın ve elinizi hiç kaldırmayın. Ta ki telefon kendisi Ekranı kapatana kadar bırakmayın. Sonra ekran kapanacak siz elinizi tuştan çekebilirsiniz. Elma logosu gelip telefon açılacak.

Bende ilk başta sizin gibi düşünmüştüm.

iPhone plus’dan x’e geçince bir an paniklemiş ve yanlış mı yaptım acaba diye pişman olmuştum.

Ama şimdi, iyiki x almışım diyorum.

İlk etap da ekran biraz dar gelmişti. Şimdi alıştım mükemmel bir cihazmış.

Dememeden karar vermeyin bence

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam güle güle kullanın ama iPhone 8 plus dan iPhone x e geçmem çünkü bana göre aradaki fiyat farkını verecek değişiklik yaratmıyor kullanımda. iPhone 8 plus da 11.1.1 sürümü ile kullanıyorum ne batarya derdim ne de takılma derdim var. Yağ gibi akarken cihaz başka cihaza geçmem. Bu konularda herkesin kendi fikri, bütçesi, zevki var o yüzden o cihaz ile mutluysanız en iyisi sizin için. Ben daha analitik ve rasyonel bakıyorum bu elektronik cihazlara ne karşılığında bana ne vadediyor gibi :) Bu dediğim para olarak algılanmasın çünkü çok rahat diğer cihazı da alabilirim ama çok şey vadetmeli o cihaz bana :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Şu var hocam, bu telefona gidip de 6900 tl verecek kadarda keriz değilim canım.

Kız arkadaşım Amerika’da yaşıyor toplamda 1250 dolara maal oldu bana.

3 seneden fazladır kullandığım 6 plus cihazımı da 1800 liraya sattım.

Yani uygun bir fiyata geldi

Kiz arkadaşimiz olsun americada olsun 1200-1300$ vermeye hazirim her sene değiştiririm şimdiki oldugu gibi 6s den beri yurtdişi kullaniyorum 8 plus alicam telefon yok olanda facetime yok kayit belgesi cebimde var bu sene burnumdan geldi alamadim halen zoruma gidiyor:)))

Çok iyi olmuş hocam o zaman keyifle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

quote:

Orijinalden alıntı: mstf_ogrtmn

Kutusuz sıfır cihaz verirler hocam.

Çok teşekkür ederim hocam yarın gidip bir şansımızı deneyelim

Sonuç ne oldu hocam ?

• Çıktım yoldayım telefon alacağım iPhone 8+ mı note8 mi kararsız kaldım yorumlarınızı bekliyorum

• naak98 kullanıcısına yanıt
    8plus al geç pişman olmazsın, silver renk tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

quote:

Orijinalden alıntı: mstf_ogrtmn

Kutusuz sıfır cihaz verirler hocam.

Çok teşekkür ederim hocam yarın gidip bir şansımızı deneyelim

Sonuç ne oldu hocam ?

yok baba yok apple de bana yokuş yaptı , test ettiler telefonda sıkıntı yok diyorlar ,

değişim talep ediyorum üründe bir sorun yok aldığınız yer ile görüşün diyorlar iyice ayar oldum ,

ben artık bunlar ile uğraşamayacağım tüketici hakem heyetine verdim hb.com u

birde apple kameranın içindeki leke için servis raporu verdi bende bunu hb.com a gönderdim attığım mail de şöyle

SİPARİŞ NOLU ( APPLE İPHONE 8 PLUS ) ÜRÜNÜMÜ İADE EDİP - PARA İADESİ TALEP EDİYORUM
    Apple iphone 8 plus space gray 64 ürünü kamera mekanizmasının içindeki kozmetiksel kusurundan dolayı iade edip tarafıma para iadesinin yapılmasını talep ediyorum.
    üründeki kusurun benden kaynaklı olmadığı ve servis raporu ile belgelenmiştir .

normal şartlardan ürünü teslim aldığım tarihten itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade etme hakkım olduğu halde , ben sizleri farklı tarihlerde arayıp bu hakkımı ibraz etmeye çalışıp 14 gün içerisinde ürünü sizin tarafınıza göndermek için baya çaba sarf ettim .
    her defasında farklı farklı müşteri temsilcileri bana ;
    - ürüne sim kartı taktığınız için ürün 2. el durumuna düştü iade alınmaz
    - üründe bir sorun varsa servis raporu getirmediğiniz taktirde iade alınmaz ( 14 gün dolmamasına rağmen )

ve ben sizlerin müşteri temsilcileriniz tarafındn yanlış yönlendirildiğim için - 14 günlük süre zarfındaki Koşulsuz Şartsız iade hakkımı gerçekleştiremedim ,
    - ve tarafınızda ilk 14 günlük süre zarfında farklı tarih ve zaman dilimlerinde farklı müşeteri hiz. temsilcileri ile yaptığım ses kayıtları tarafınızda mevcuttur.
    - ben sizden haklı bir tüketici olarak servis raporu ile beyan ettiğim tarafıma kusurlu ulaşan bu ürünü teslim alıp paramı iade etmenizi talep ediyorum .

vb. ifadelerde bulunarak , normalde yasal olarak 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız cayma hakkım omasına rağmen - bu zamanın yalan yanlış bilgiler verilerek alehime geçmesini sağladılar .

Saygılarımla ;

ilgili kanun ;

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/20141127-6.htm

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

• Yaw benim ekrana hiç bir koruyucu olmuyor, kenarlardan mutlaka açılma oluyor, nanodan en dandik ekran koruyucunu denedim ama hepsinde aynı sıkıntı, benim ekrandamı bir sıkıntı var acaba? :D

Tel 8 bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma_26 -- 14 Ocak 2018; 19:53:10 >
  • Bir tane şeffaf slikon kılıf kullanıyorum bu kılıfın arkası sürekli böyle leke gibi bir şey oluyor. Kılıfı arka taraftan az ayırıp bıraktığımda çoğu geçiyor fakat en ufak bir baskı silmemde tekrar oluyor.

Cam silme spreyi ve bezi ile siliyorum telefonu o sprey bir madde bırakıyor ondan öı böyle bir şey oluyor anlamadım. Bu sorunu yaşayan var mı

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Sunix marka jelatinler satiliyor ince jelatin onu yapiştirmani ve daha sonra kilif ile kullanmani tavsiye ederim.!

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Silikon kılıfın içinde yarı mat yüzey kaplama yoksa direk telefonun kaplama camına yapışması normal.

Sizde ki silikon kılıfın arka cama yapışma izi.

Kılıfın dışıyla içi aynı madde olunca durum bu malesef.

Asıl tam tersi olması lazım. İçi dışı gibi olmamalı...

Birkaç kılıfçı gezin ve dediğim şekilde olan modelleri deneyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Sunix marka jelatinler satiliyor ince jelatin onu yapiştirmani ve daha sonra kilif ile kullanmani tavsiye ederim.!

Link atabilir misiniz 8plus için

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.