Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yararlı bilgi değerlidir Üşenmeden yazmış olduğunuz bilimsel açıklamalar için teşekkür ederim 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

Garantisi burda geçmiyor ne yazikki .. A1778 olması gerekli . Apple mh ararsaniz teyit edersiniz

Evet arayıp teyit ettim. Dediğiniz gibi geçmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyrun beyler beklediginiz video.

https://youtu.be/ZOxzsxww-Hs

Jelatine dikkat.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Arkadaşlar selamlar,
    Iphone 7 Plus kullanan arkadaşlar kullanım ve bekleme sürelerini paylaşabilir mi, benim Plus almayı düşünmemdeki en büyük etken bataryası. Özellikle 6S Plus'a göre pil süreçlerinde bir fark varmı?

bir kaç sayfa geriye gidersen baya kişi paylaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

Buyrun beyler beklediginiz video.

https://youtu.be/ZOxzsxww-Hs

Jelatine dikkat.

hocam bende arkayı jelatinle kaplayacam fakat o yazı bölümünü kesip logolar ve arka bölümdeki bilgiler açık kalacak şekilde açıp yapıştıracam. Başka çaresi yolu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

Bugun sarj berbat gitti oglen sarj etmistim simdi 20 oldu birdaha edecegim. 10.0.3 pismanliktir ne guzel kalacaktim 10.0.1 de kafami duvarlara vuruyorum. 7 plus u olup 10.0.1 de olan varsa kalsin surum degistirmesin sakin

ben de plus model kullanıyorum ve 10.0.3 sürümündeyim. Sarjı sabah 7.30 gibi %100 den alıyorum bütün gün mobil veri açık ve ne parlaklık düşürüyorum ne güç moduna alıyorum , gece 1 e kadar %10 altına zor iniyo.

• emrec6 kullanıcısına yanıt
    Bu da mantikli cetvelle duzgunce kesin o zaman guzel durur hocam benim aklim takilan bide apple logosu acabs o da mi soyulr cunku diger modellerde apple logosu ayri bir mrtal jette ise oyle degil gibi.

Hocam peki kaplamalara nerden ulaşıcağız

• quote:

Onun videosunu ben gordum hocam jet black icin clear coat ariyodum youtubrde bu adamin videosuna denk geldim cikartirken jelstini falan videoda var yani biraz arayin bulursunuz videoda da belli oluyor cidden iphone yaziis jelatinde kaliyor.

Aynen video da 57-58. saniyelerde net belli oluyor jelatindeki yazı ancak 1.19 - 1.20 saniyelerde telefonun üzerinde de yazı görünüyor

https://www.youtube.com/watch?v=ZOxzsxww-Hs
  • Hepsi soyulmiyor hocam farkindaysaniz sadece siliklesiyor yazi dikkatli bakin harflerin hepsi ayni tonda degil.

• quote:

Hepsi soyulmiyor hocam farkindaysaniz sadece siliklesiyor yazi dikkatli bakin harflerin hepsi ayni tonda degil.

aynen dikkat ettim bende, ara ara soyulmalar var

umarım genel bir sorun değildir, deneme de yapamayız bakalım konu hakkında apple bir açıklama yapacak mı
  • quote:

Bu da mantikli cetvelle duzgunce kesin o zaman guzel durur hocam benim aklim takilan bide apple logosu acabs o da mi soyulr cunku diger modellerde apple logosu ayri bir mrtal jette ise oyle degil gibi.

yani mantıklı olan bu yoksa çok çizilecek cihaz yapacak başka bişey yok :d TÜRK aklı TÜRK den korksunlar arkadaş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Hocam peki kaplamalara nerden ulaşıcağız

valla hocam jelatine aliexpress amazon vs gibi yerlerden buluruz sanırım daha cihaz elime geçmediği için geçmeye yakın siparişlerini verecem bulduğumda.Burada da detaylı anlatım yaparım konu şeklinde.
    Ben jelatinsiz ama spigen kilifla kullanacagim ufak kilcal cizikler her telefonda olur sorun yok.

• Oyun tavsiyeleriniz neler?
  • Hala jetblack ile siyah arasında gidip gelirken ve teslim sürelerinin kısalmasını beklerken kılıf arayışınada girdim linkteki ürün hoşuma gitti bilen kullanan arkadaş varmı acaba

https://www.caseologycases.com/products/parallax-series-20
  • Telefonu korumasız kullanan var mıdır? Üzerindeki jelatin nedeniyle ses kısık çıktığından çıkarmayı düşünüyorum ama çizilir diye çekindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytek_54

Kardeşim şimdiden hayırlı olsun diyorum, bende 128 gold almayı düşünüyorum, telefon gelince ekran, tıslama muhabbetlerini yazarmısın ona göre n11 den alacağım, teşekkürler.

Dün kargomu teslim aldim kronik sorunlarin hicbiri telefonda yok cok sukur hocam n11 magaza adi beymag.
  • av.ak kullanıcısına yanıt
    Acaba ekran icin cam kullanmasak cizilir mi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadCatShero

Hala jetblack ile siyah arasında gidip gelirken ve teslim sürelerinin kısalmasını beklerken kılıf arayışınada girdim linkteki ürün hoşuma gitti bilen kullanan arkadaş varmı acaba

https://www.caseologycases.com/products/parallax-series-20

Bu seri benim de takip ettiğim bir seri. Çok güzel görünüyor, amazondan bakmıştım. Fakat oradaki satıcı amazon değil kendileri. Full destek veriyorlar ama yine de kararsız kaldım...

• 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.