Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: uhilmierden Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 12 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 9 Mobil Kullanıcı ( 9 Mobil Cihaz )
50.496
Cevap
471
Favori
1.950.998
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
Giriş
    667 Mesaj
    Hala jetblack ile siyah arasında gidip gelirken ve teslim sürelerinin kısalmasını beklerken kılıf arayışınada girdim linkteki ürün hoşuma gitti bilen kullanan arkadaş varmı acaba

https://www.caseologycases.com/products/parallax-series-20
    |
    |

Orijinalden alıntı: aytek_54

Kardeşim şimdiden hayırlı olsun diyorum, bende 128 gold almayı düşünüyorum, telefon gelince ekran, tıslama muhabbetlerini yazarmısın ona göre n11 den alacağım, teşekkürler.

Dün kargomu teslim aldim kronik sorunlarin hicbiri telefonda yok cok sukur hocam n11 magaza adi beymag.

Acaba ekran icin cam kullanmasak cizilir mi :)
    |
    |
    av.ak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Apple Airpods 1.Generation
    2016 BMW 116D Joy Plus
  • Yarbay
    8000 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BadCatShero

Hala jetblack ile siyah arasında gidip gelirken ve teslim sürelerinin kısalmasını beklerken kılıf arayışınada girdim linkteki ürün hoşuma gitti bilen kullanan arkadaş varmı acaba

https://www.caseologycases.com/products/parallax-series-20

Bu seri benim de takip ettiğim bir seri. Çok güzel görünüyor, amazondan bakmıştım. Fakat oradaki satıcı amazon değil kendileri. Full destek veriyorlar ama yine de kararsız kaldım...

Bende amazondan baktım satıcı amazon değil ama üretici firmanın kendisi sepeti doldurup siparişi vereceğim ben
    |
    |
    visceroid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar amerikadan i7 plus getirticemde burda da garanti olmasi icin hangi kodlu aldirmam gerekiyor arkadasima? A17xx sonu herhangi bir rakam olsada fark etmiyor mu yoksa ozellikle bir rakamdan mi aldirmam gerekiyor pluslar icin? Tesekkurler cevaplar icin

Orijinalden alıntı: quatnatined

Arkadaslar amerikadan i7 plus getirticemde burda da garanti olmasi icin hangi kodlu aldirmam gerekiyor arkadasima? A17xx sonu herhangi bir rakam olsada fark etmiyor mu yoksa ozellikle bir rakamdan mi aldirmam gerekiyor pluslar icin? Tesekkurler cevaplar icin

Konunun başında bununla ilgili bilgiler var zaten.

Türkiye garantisinde A1784 olması lazım Plus için...
    |
    |

Ekranı bayagi iyi. Çizilir elbet ama daha zor :) önlem olarak alınabilir. Telefona 3800 vermişiz 20 30 tl ilk ekran koruyucusundan kaçmamak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    PesimistChe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam jelatinle telefon kullanilirmi, teli aldigim gun hatti taktim ayarlari yaptim telefon acildi pesinden bi arkadasimdan arama geldi sesini duyamiyordum baktimki jelatin kapamis siz bi ekrana koruma yaptirin o jelatinide cikarin

|
    |
    tidus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Giansello

Herkese iyi forumlar

O kadar cahil, o kadar emin konuşuyorsun ki arkadaşlarda doğal olarak senin mesajına bakıp hayal kırıklığı yaşayacaklar. Arkadaşım, her ülkeye dağıttıkları gibi yeterli sayıda Jet Black dağıtacaktırlar. Almayı düşünenler veya kesin alacaklar kesinlikle vazgeçmesin. ayrıca Apple'ın PR çalışmasından hiç mi haberin yok? O artık bitti ya da bitmek üzere o yüzden ekime girdiğimiz için stok sıkıntısı minimuma düşecek. ''bizde de kasım teslim gibi bir ibare olacak'' bunu neye hangi kesin kaynakla belirtebiliyorsun? İnsanları kandırmayın lütfen. Allah kısmet ederse 13 ekim gecesi saat 00:00 da mağazayı acınca sırf senin için satın aldıktan hemen sonra buraya fotoğraf atacağım bir aksilik olmazsa. Sözüm sözdür, tekrar söylüyorum herşey için bu kadar emin olma. Ölmez sağ kalırsak hayırlısıyla cihazı alacağız.

uzun aramalar sonucu buldum mesajını geri boşuna editleme ben ss almıştım zamanında.sanırım bir özür borçlusunuz bana ilk gün alamadığınıza göre.

• Yarbay
    13638 Mesaj
    Pil sürem

Orijinalden alıntı: RecepB10

quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Bi arkadaşım abd den getirdi telefonu. Biraz inceldim söyle bir durum var. Herhangi bir program açıkken menü tuşuna basınca ana menüye dönerken anlik bir takılma oluyor. Normal mi acaba bu?

sanırım kronik sorun bende de aynısı vardı onun yanında kamera da donma ve şebeke sorunu vardı garantiye verdim çok sinir bozucu bir durum

Dostum konuya giren insanların kafasını karıştırmayın. Böyle bir sorunun donanımsal olma ihtimali çok düşük. 10.1 güncellemesi geldikten sonra anlaşılır ne olduğu

bu yazılım falan değil usta sıfır kurulum yaptım ve bende 6s de var aynı kamera sorunu var ve bu donanımsal. anlağım şu ki ilk çıkan ürünü almamak lazım 6s de ilk almıştım bu da aynen bu donanımsal sorun

• Çavuş
    85 Mesaj
    plus resmen uçuyor :)

quote:

Orijinalden alıntı: RecepB10

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Bi arkadaşım abd den getirdi telefonu. Biraz inceldim söyle bir durum var. Herhangi bir program açıkken menü tuşuna basınca ana menüye dönerken anlik bir takılma oluyor. Normal mi acaba bu?

sanırım kronik sorun bende de aynısı vardı onun yanında kamera da donma ve şebeke sorunu vardı garantiye verdim çok sinir bozucu bir durum

Dostum konuya giren insanların kafasını karıştırmayın. Böyle bir sorunun donanımsal olma ihtimali çok düşük. 10.1 güncellemesi geldikten sonra anlaşılır ne olduğu

bu yazılım falan değil usta sıfır kurulum yaptım ve bende 6s de var aynı kamera sorunu var ve bu donanımsal. anlağım şu ki ilk çıkan ürünü almamak lazım 6s de ilk almıştım bu da aynen bu donanımsal sorun

İstediğin kadar sıfır kurulumuap 10.0.3 sürümü sorunlu olduktan sonra bir çözüm bulamazsın. Yakın zamanda gelecek güncelleme. Tabiki içinize sinmiyorsa gidin götürün Apple gereken değişimi yapıyor zaten

|
    |

• Yarbay
    6234 Mesaj

Ben 2 yılı aşkın süredir i6 filmsiz kullanıorm. Ekran kapalı tertemiz silince dikkatli bakarsan kılcal görüyosun çok az da olsa. Ama cebime para ve kredi kartı harici bişey koymadım hiç. Sağda solda masaya ters de koydum. Yani sıkıntı yok ama ya çizilirse kalın ve rahatsız ederse diorsanız film taktırın .tamperli cam kötü kenarları açıkta falan hoş değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    PesimistChe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ankara'da iphone 7 plus 32 gb silver bulabileceğim bir yer var mı acaba?
    |
    |

Orijinalden alıntı: pained33

plus resmen uçuyor :)

Benim 6 plus da uçuyor ama hayın bir avcının yaraladığı bi bolt güvercini gibi uçuyor, düşecek, düşse değeri de düşecek, düşmese düşürürler misali... Yinede hala birçok android amiralden bile bir çok konuda daha çok güven veren sağlam cihaz ama...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Spigen sitesine bakabilirsin

|
    |
    goz_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
üniversite
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
3,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.