Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27812782278327842785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

pc üzerinden sürümü yükle bir de icloud yeri satın alabilirsin benim de 32gb bir miktar rahatladı fotoları oraya yedekleyince

• whatsapp en düsük hangi sürümü istiyor acaba

• Wilshire W kullanıcısına yanıt
    Şahsen 14 te kalmanızı tavsiye ederim. 15i yüklemiştim. Belirgin şekilde ara sıra donma ve yavaşlama hissettim. Temiz kurulum yapmamıştım belki ondandır ama tecrübelerim bu şekilde. Söylediklerim 7plus 128gb için

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar iOS 13.6.1 sürümündeyim telefon ile görüşme yaparken karşı tarafın sesi az gelmeye başladı önceden böyle bir sorunum yoktu. Bir de arama yaptığımda çalma sesi bulanık geliyor kişi o sıra telefonu açtığında onun da sesi bulanık geliyor ardından düzeliyor. Telefonumu kontürlüden faturalaya geçirdim sanki ondan sonra bu sorunlar başgösterdi gibi böyle bişi olabilir mi ? Yada ne yapmam lazım tavsiyelerinizi tecrübelerinizi paylaşmanızı bekliyorum.

• İphone 7 artık bu devrin telefonu değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürekli kadmalar filan çekilmez noktaya geldi

• Kamerası karıncalı şarj 30 dkda bitiyor ısınıyor üstğne bide güncelleme de almiyor tam oldu

• Kendi kendine ekran parlaklığı düşüyor hem de artırsam bile hala az

• Y4Ş4R kullanıcısına yanıt

Şuan o kadar sıcak ki telefon elime alamiyorum ama dediğin diğer her şey doğru biraz kabullenmek lazım

Vodafone

• lil suffer kullanıcısına yanıt

iPhone 12 alayım desen 20k vardır. Millet mecburiyetten kullanıyor hocam.

• c-ronaldo42 kullanıcısına yanıt

Biliyorum hocam ben de mecburiyetten kullaniyorum 2250 ye almıştım 128gb bu fiyata daha iyisi bulunamaz zaten

• Merhabalar herkese, Iphone7 IOS 15.5 var elimde. 2 sene önce bataryayı diji marka ile değiştirmiştim, pil sağlığı hala iyi. Bu yaz başından beri telefon aşırı ısındığını fark ettim. Carplay ile naviasyonu açınca telefon kitleniyor sıcaklıktan bir kaç dakika içinde. Normal kullanımdada ortalamanın üzerinde sıcaklıklar. Benzer bir durumla karşılaşan varmı? Apple'ın yeni eskitme stratejisimi yoksa ?

(Airpods gen 3 kullanıdığmdan IOS 15 altını kullanamıyorum)

• pürkinator P kullanıcısına yanıt
    Evet hocam CarPlay’de aşırı ısınıp donuyor telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevap için, gözümde telefonun yapabilmesi gerektiği temel bir görev. Kuzenin Iphone 11'ide biraz ısınıyordu fakat normal düzeyde.

Geçen navigasyonla bir yere giderken telefon kitlendi kaldım oracıkta. Kenara çekip telefonun soğumasını bekledim, şaka gibi resmen. Bir hafta denemelik IOS 14 e dönüp aynı durum olucakmı ona bakacağım.

Hocam ben şöyle kullanıyorum yazın sorun yaşamıyorum.

Mıknatıslı telefon tutacağı var, bunu havalandırma menfezine takıp telefonu koyduğum zaman klima açıkken telefonu soğutuyor. Böylece kasma yapmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    İnternetten sürümü indirip telefonu dfu modunda açıp atılıyordu. Eskiden bir kaç kez yapmıştım, umarım önüne geçmemişlerdir bununda.

• Kızılayda Anatolium diye çok temiz bir tamirci var. tavsiye ederim. internetten numarasına bakabilirsiniz.

klima ızgaralarına takılan mıknatıslı telefon tutucularına bakın hocam. klima açınca telefon buz gibi oluyor o sıcakta bile

• valla arkadaslar 1 bucuk ay öncesine kadar 6S 16gb kullanıyodum gittim xiaomi note 11s aldım. android o kadar kalitesiz yavan geldi ki bugün sattım ve iphone 7 128 gb aldım. elbet zarar oldu ama neyse artık

• 
Sayfa: önceki 27812782278327842785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.