Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2782. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.869
Cevap
382
Favori
2.348.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27802781278227832784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orta gelirli herkesin zorlanmadan alabildiği son iphone du 7 , onun da devri bitti belki ama , ekonomik sebeplerden ötürü epey bir süre daha insanların elinde göreceğiz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ''Orta gelirli herkesin zorlanmadan alabildiği son iphone du 7 , onun da devri bitti belki ama , ekonomik sebeplerden ötürü epey bir süre daha insanların elinde göreceğiz''

Kesinlikle. Sıfır aldığım 10 aylık samsung s20 fe yi satıp, iphone 7 plusa geçtim(2.el)

6 yıllık bir cihaz ama uygulama optimizasyonu ve ios kararlılılğı o kadar farkediyor ki bir 6 yıl daha rahat götürür. İlk aldığım iphone se 1.nesil bile hala taş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optik84 -- 17 Haziran 2022; 10:21:29 >
  • krki K kullanıcısına yanıt

İşlem ne kadar sürüyor, saatlik mi günlük mü? Bir de hangi servis isim alabilir miyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet2555 M kullanıcısına yanıt
    Ankara gürgençlerde değiştirmiştim, bir saatte teslim ettiler.

• sodostre kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Arkadaslar merhaba,

IOS 15 kullanıcıları memnun mu? cihazın performansı, stabilitesi nasıl? 14.8 yükledim en son.

15 e hemen gecmeyi düşünmüyorum belki final sürümünde. Şu anki kullanım durumu nasıl merak ettim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 24 Haziran 2022; 12:15:13 >
  • 7 Plus'ımın ön camı kırıldı. Daha önce deneyimleyen değiştiren var mı acaba? Dokunmatik çalışıyor ön cam tuz buz oldu.

• RockStar. kullanıcısına yanıt
    4-5 ay kadar önce değiştirdim. 250 lira tutmuştu. Sorunsuz kullanıyorum.

• iphone 7 serviste pil değişimi yapıldıktan sonra 8 saat içinde sim kart takılı olmasa dahil , pili kullanıyor. direk bitiyor . en son güncel cihaz. güncellemi iptal etme durumu varmı? veya geri alma

• APPLE iPhone 7 değeri : ₺2.065

3 Ay Ödenecek Tutar : ₺3.492

Türk Telekom'dan iPhone 12 64 gb alınır mı ki? Böyle alan oldu mu acaba, fiyat çok yüksek mi oluyor böyle olunca?

• 7'ye koruyucu ekran ne taktırayım fark eder mi beyler

• WhatsApp bildirim gelmiyor güncel sürüme sıfırladım WhatsApp‘ı sildim yükledim hala düzelmedi nasıl düzelir

• merhaba,

eşimde 7 plus var. konuşurken ses çok az geliyor ahizeden. bunun çaresi fırça ile temizlik yapmak mı? yoksa parça değişimi mi?

bilgisi olan var mıdır acaba?

• Faber castell’in take it diye bir ürünü var duvar yapıştırıcı diye geçiyor sakız gibi bir şey. Bu tarz bir ürünle ahize kısmını ve telefonun diğer kısımlarını temizleyebilirsiniz. Ses konusunda sıkıntı yaşadığımda çok kullandım, faydasını da gördüm.

faber castell tack it olabilir mi acaba dediğiniz ürün ?

• Evet bu ürün.

Benzer bir durumu yaşadım. Üst ahize kısmında bir süredir cızırtı varfdı, muhtemelen düşürdüm ve hoparlör zarar gördü diye düşünüp tamir ücretlerine bakarken bu kısmın temizlenmesi ile geçtiğini öğrendim ve evdeki patafix'i bu alana uygulayarak güzelce kirleri temizledim. Cızırtı gitti, tamire gerek kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenShoot -- 5 Temmuz 2022; 8:40:31 >
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt

Hocam 3Utools programını şiddetle tavsiye ediyorum iTunes a nal toplatır dfu modda kalan sistemi çöken ıphone 7 mi bu program sayesinde kurtarmıştım resim video her türlü veriyi kolayca PC den telefona telefondan PC ye aktarabilirsin.

• iPhone 7 32 GB kullanıcısıyım

bildiğiniz gibi 32 gb hemen doluyor ve uzun süredir telefona sistem güncellemesi yapamıyorum

artık uygulamalar da eski ios sürümüne elverişli olmamaya başladı uygulamaları bile güncelleyemiyorum

napmak lazım bi yol gösterecek var mi ?

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt

pc üzerinden sürümü yükle bir de icloud yeri satın alabilirsin benim de 32gb bir miktar rahatladı fotoları oraya yedekleyince

• 
Sayfa: önceki 27802781278227832784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.