Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2665. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26632664266526662667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MertayKardes

ustam sat şu cihazı sen de kurtul biz de kurtulalım. bu kadar takıntılıysanız hayat size gerçekten çok zor...

hadi ben takıntılıyım, yukarda bahsettiğim sorundan bahseden bir çok insan da mı takıntılı? menüde gezerken frame atlayacaksa diskavri alalım iphone yerineApple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] 

edit: alttaki arkadaşta mı takıntılı?Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]  doğru söylüyor. safariden de atıyor, uygulamadan da. kamerada bazen siyah ekranda kalıyor.

bu arada evet, yakında satıp android alacağım. çünkü androidde hiç karşılaşmadım böyle şeylerleApple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 19 Kasım 2020; 22:48:15 >

• kameradan atıyor bende bazen kapatıp açınca düzeliyor

• Arkadaşlar sizce 7 den se 2 ye geçilirmi veya android bir cihaz,android önerirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mestafascompany

Arkadaşlar sizce 7 den se 2 ye geçilirmi veya android bir cihaz,android önerirmisiniz ?

hocam ben soğudum iphone sorunlarından ya. se2'ye vereceğiniz parayla android alırdım.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Ben de sizin gibiyim takıntılı denmez ki buna. 3 yılda çöpe mi atalım telefonu yani, birine telefondan bir şey göstermeye utanıyorum eski 250 mb ramli bilgisayarlar gibi oldu cihaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    cok güzel 😂
    dejiden 100 liraya alıp 340 liraya satıyorlar, kaçırmayın

• @~Lion King~

@merteslik

Hangi model var sizde ? İphone 7 14.1 sürümdeyim, ara ara kasmalar oluyor. 7 Plus ios 13.7 de sorun yok.

İphone 7 yide keşke güncellemeseydim.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzBuBa

@~Lion King~

@merteslik

Hangi model var sizde ? İphone 7 14.1 sürümdeyim, ara ara kasmalar oluyor. 7 Plus ios 13.7 de sorun yok.

İphone 7 yide keşke güncellemeseydim.

14.2'deyim ben hocam. Telefon 7 plus.

• OzBuBa O kullanıcısına yanıt
    keşke güncellemeseydiniz hocam, apple güncellemelerde eski modellerde yavaş yavaş kasma yaptırıyor
    maksat ayağınız alışsın yeni modeller alın

• ayarlar > klavye tıklamalarından bulabilirsiniz

• vay be, yorumları okudukça telefonumun 4 yıl önceki kıymetini anlıyorum

• gözler yaşlı...

hocam hangi android modele geçmeyi düşünüyorsunuz?

Size tavsiye androide geçmeyin 7plus çoğu androidden iOS 14 e rağmen daha akıcı bir cihaz

satıp iPhone 11 alabilirsiniz ip11 de hiçbir sorun yok en az 4 yıl da olacağını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mestafascompany

hocam hangi android modele geçmeyi düşünüyorsunuz?

Poco f2 pro hocam. her anlamda 4 4’lük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşlar androide geçmeği düşünüyor ama eğer uzun suredir iOS kullanıcısı iseniz androide geçmeniz ile dönmeniz 1 hafta sürer ona göre . Bence biraz disinizi sıkıp ya 11 e geçin yada daha düsük modellere geçin Yağmurdan kaçıp doluya tutulmayın . Yıllarca androidin iyi denecek cihazlarını kullandım iosdaki stabiliteyi bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Size tavsiye androide geçmeyin 7plus çoğu androidden iOS 14 e rağmen daha akıcı bir cihaz

satıp iPhone 11 alabilirsiniz ip11 de hiçbir sorun yok en az 4 yıl da olacağını sanmıyorum

Hocam doğru diyorsunuz da ben telefon aldığımda 4-5 sene kullanmayı seviyorum. Çünkü telefonumla bağ kuruyorum, satamıyorum. 5G desteklemesi benim için en önemli kriter. 5G destekleyen iphone 12 modellerinin fiyatları malumunuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Bazı arkadaşlar androide geçmeği düşünüyor ama eğer uzun suredir iOS kullanıcısı iseniz androide geçmeniz ile dönmeniz 1 hafta sürer ona göre . Bence biraz disinizi sıkıp ya 11 e geçin yada daha düsük modellere geçin Yağmurdan kaçıp doluya tutulmayın . Yıllarca androidin iyi denecek cihazlarını kullandım iosdaki stabiliteyi bulamadım
    Hocam şu menüde donma sorunu hallolsa 2 sene daha kullanırım. Telefon halen canavar ama bu basit sorunu uzun süredir halletmemesi enayi gibi hissettiriyor.

iPhone 7 plus satıp poco f2 pro aldım 2 ay önce. 3 gün dayanabildim. Ne hoparlör kalitesi ne elde tutuş hissi ne kamera olarak 7 plustan iyi değildi. Tekrar gidip 7 plus aldım zarar ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: krki

iPhone 7 plus satıp poco f2 pro aldım 2 ay önce. 3 gün dayanabildim. Ne hoparlör kalitesi ne elde tutuş hissi ne kamera olarak 7 plustan iyi değildi. Tekrar gidip 7 plus aldım zarar ettim.
    Hadi yavbak bu yorum fikrimi değiştirebilir. Hocam pm den sorularım olacak burayı meşgul etmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 20 Kasım 2020; 22:17:4 >
  • 
Sayfa: önceki 26632664266526662667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.