Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26622663266426652666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tempestt

iPhone 7 iOS 14.1 yüklü. iOS 14.2 yükleyeyim mi? Öncelikle hız olmak üzere batarya falan nasıl?

Bende aynı durumdayım. 14.2 nasıl olur acaba. Bilgi alırsanız paylaşabilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustfasari

Aynı durum bende de oldu güncellediğim gibi 79 a düştü, 11.11 de merak ettim aldım 3510 luk dejiyi dayanamadım değiştirdim 11.11 den bu yana kullanıyorum beklentimin çok üstünde performans gördüm umarım böyle devam eder. Şuanlık çok memnunum.

Kendiniz mi değiştirdiniz? Bende almayı düşünüyorum. Değer mi almaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzBuBa -- 17 Kasım 2020; 22:29:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OzBuBa O kullanıcısına yanıt
    Evet kendim değiştirdim, videoları izledim ilk defa yapmama rağmen sıkıntısız hallettim tek zorlayan yanı bataryanın altındaki bantlar çekerken dikkat etmek gerekiyor kopmaması lazım. Benim için fazlasıyla değdi çok memnunum orijinal almayı düşünürken kuponla çok uyguna geldi deneyeyim dedim umarım böyle devam eder. Bi kupon daha yüklendi yedek olarak bi tane daha aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Evet kendim değiştirdim, videoları izledim ilk defa yapmama rağmen sıkıntısız hallettim tek zorlayan yanı bataryanın altındaki bantlar çekerken dikkat etmek gerekiyor kopmaması lazım. Benim için fazlasıyla değdi çok memnunum orijinal almayı düşünürken kuponla çok uyguna geldi deneyeyim dedim umarım böyle devam eder. Bi kupon daha yüklendi yedek olarak bi tane daha aldım.

eyvallah. ios sürümü hangisindesin ?

14.2

• İphone 7 cihazımın pili %77 sizce değiştirmeli miyim ? Kasa bu zamana kadar hiç açılmadı.

• ipsw.me

Firmware dosyasını sürekli global olarak indirip kuruyordum fakat tel sürümü A1784 ve indirme dosyası olarak gsm e yönlendiriyor

global ve gsm in ne farkı var

Baştan gsm olarak kurayım mı

Takılma donmaların nedeni global sürümden kaynaklı olabilir mi

• fayda etmedi hocam malesef rahatlamak için açtığım müzik sinir sahibi yaptı olaya bak :)

• Arkadaşlar kilit ekranında gelen bildirim silince ana ekranda gelen bildirim ikonu kırmızı sayı olarak uygulamanın üstünde yine duruyor , bununda kaybolması lazım değil mi?

• quote:

14.2

14.1 deyim bende, telefon kasılıyor ara ara. Pil sağlığı %75. Deji 2300 ile değiştirsem rahatlar mı telefon

• Arkadaşlar herkese merhaba iphone 7 kullanıcısıyım %83 pil sağlığım var görünürde fakat muhteşem derece hızlı sarjım bitiyor ve aşırı derece ısınma sorunu yaşıyorum kullandığım sürüm 14.1 sürümü ve telefonun pili daha önce hiç değişmedi ayrıca telefonun hiçbir çiziği dahi yok çok temiz kullanıyorum aldığım zamandan beri daima güncellemeri wifi üzerinden yapıyorum telefonda o kadar uygulama fotoğraf vs bile yok var mıdır bir fikri olan çözümü olan ne yapabilirim bu ısınma ve sarjın bitme sorununa karşın

• Ne derdiniz?

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Ben 14.2 ye geçince rahatladım tek sıkıntım ısınma ve gereksiz yerlerde takılması idi (sağlık %79) değişimden sonra bu sıkıntıların hiçbiri kalmadı çok rahat, uzun vadede nasıl olur bilmiyorum ama bence değiştirmelisiniz.

• Arkadaşlar touch id ile ekranı açıp 3-4 sn takılma olayı iyice işin tadını kaçırdı. Bu olay sadece eski modellerde mi var acaba? Yeni model iphone kullanan arkadaş varsa yardımcı olabilir. Eğer bir tek eski modellere özel bir kasma ise bir daha apple ürünleri almayalım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    evet bende de var maalesef

Yeni modellerde Touch ID yokki ustad bir 8 lerde var

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Yeni modellerde Touch ID yokki ustad bir 8 lerde var
    Hocam mesela se2 modeli olabilir. Yada yeni modellerde faceid çalışıp ekranı yukarı kaydırıp kilit ekranı açtığında takılma olabilir...

Mis gibi telefondu umarım hallederler bu sorunu. İnanılmaz can sıkıcı..

İphon 11 kullanıyorum henüz öyle bir sorun yok . Sıkma canını bir update ile düzeltirler 14.2 mi kullanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

İphon 11 kullanıyorum henüz öyle bir sorun yok . Sıkma canını bir update ile düzeltirler 14.2 mi kullanıyorsunuz
    Evet ama uzun zamandır var bu sorun.

• 14.2 beni deli etti. her programdan atmaya başladı. birtek bende mi böyle ?? acaba hafızadan mı . 32 gb telefon 3 gb boş yer var

• 
Sayfa: önceki 26622663266426652666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.