Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2663. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26612662266326642665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben 6 plus kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli arkadaşlar merhaba. 19.01.2019 tarihinde Teknosa dan aldığım 7 plus telefonumu üst ön kamera kısmına görüşme esnasında temas ederken istenmedik yeniden başlatma şikayeti ile Teknosa vasıtasıyla efor teknik servise garanti kapsamında tamir için verdim.
    Efor teknikten yapılan geri dönüşte, telefonu Apple onarım merkezine gönderdikleri, orada yapılan incelemede telefonda yetkisiz müdahele olduğu ve bunun da ekranın orijinal olmaması olduğu, 1318 TL ücret karşılığı tamir edileceği bildirildi.
    Bunu kabul etmeyip telefonu geri aldım çünkü telefon yaklaşık iki yıldır servis yüzü görmedi, ekranı filan değişmedi.
    Tüm bunlar üzerine bugün tüketici halem heyetinde Teknosa aleyhine ayıplı mal satışı için dava açtım.
    Apple ile ilgili benzer şikayetler mevcut. Bana göre servisin para koparma çabasından başka şey değil ama konu ile ilgili tecrübesi görüşü olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevenova -- 16 Kasım 2020; 21:39:22 >

• Nevenova N kullanıcısına yanıt
    Normal şartlarda yetkisiz müdahalede apple yetkili servis tamir etmez diye biliyorum. Halihazırda cihazın garantisi de yok anladığım kadarıyla.

Ya servis gerçekten yetkili değil ya da dedikleri gibiyse kesinlikle dediğiniz gibi mahkemeye başvurmanız gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihazın garantisi olmasa Teknosa bir Apple yetkili premium servis sağlayıcısı olan efor teknik adlı şirkete göndermezdi diye düşünüyorum. Efor teknik işin içinden çıkamadığı için Apple onarım merkezine gönderdi.

Telefon şu anda açılıyor, kullanılabilir ama üste en ufak bir temasta yeniden başlıyor. Geldiğinde deneme amaçlı olarak biraz kullandım. Karşı tarafa ses çok az gitmeye başlamış ve yeniden başlatma durumu çoğalmış.

• Tarihi yanlış yorumlamışım. Apple teknik serviste yetkisiz müdahale yapılmış diye bir şey çıkarsa hakem heyetinde büyük ihtimal lehinize karar çıkar. Yok müdahale yok derlerse muhtemelen değişim yapıp yenisini yollarlar.

• Akyol1 kullanıcısına yanıt

benim 11aylık hatasız full 32gb ip7 2800 yazdım letgoda mesaj yagmuru oldu :)

• Ortalık çakal dolmuş. Herkes sahtekar düzenbaz ve kendini akıllı zannediyor. Anlaştığım kişi fıs çıktı. Mersin silifke içinden gözümle gördüğümü almak istiyorum toplasan 2 tane var. 32GB faturalı sorunsuz 2500-2600 civarı dolanıyor fiyatları.

• ByGalaxyS3 kullanıcısına yanıt
    Olmaz mı. Özellikle eranı kilitlediğimde anında geri açtığımda bi ıkınıyor gibi. Kesinlikle yazılımsal. Çok memnunum telefonumdan. 128’lik. Ama bu canımı sıkıyor. Yeniden başlatmalar fayda etmiyor.

• kablosuz kulaklığımdan spotify dan müzik dinlerken kendi kendine durduruyor müziği 1 müzikte 5-6 kere duruyor sinir bozucu şekilde  

• Beyler Nisan 2021 e kadar garantisi kalmış sorunsuz 7 plus 32 gb var ne kadara satabilirim piyasası nedir ?

• Eşleştirmeyi kaldırıp telefonu ve kulaklığı yeniden başlatın tekrar eşleştirme yapın. Geçici bir çözüm ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 17 Kasım 2020; 13:36:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keremkasikci1907

Beyler Nisan 2021 e kadar garantisi kalmış sorunsuz 7 plus 32 gb var ne kadara satabilirim piyasası nedir ?

burası satış yeri olmadığı ve bu nedenle piyasasını bilmediğimiz için 2000 lira diyorum.

• Keremkasikci1907 kullanıcısına yanıt

1700-1800 e gider bence

• self.uskuc kullanıcısına yanıt

hocam fazla yazmışsınız üstüne az daha koysak 8 plus alırız. max 1500e gider gibi

• iPhone 7 iOS 14.1 yüklü. iOS 14.2 yükleyeyim mi? Öncelikle hız olmak üzere batarya falan nasıl?

• Keremkasikci1907 kullanıcısına yanıt

3500 e rahat gider temiz cihaz ise

• Beyler klavye titreşimini bir şekilde kapatmışım nerden acıyorduk

• Pil sağlığım ios 14.2 güncellemesinden sonra yüzde 79’a kadar düştü. Bende zam gelmeden 3500mah’lık 7 plus deji pili alıp kenarda bekleteceğim 3-4 ay.

Umarım memnun bırakır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keremkasikci1907

Beyler Nisan 2021 e kadar garantisi kalmış sorunsuz 7 plus 32 gb var ne kadara satabilirim piyasası nedir ?

Arkadaşın dediği gibi 3500 civarına okutursun. Ama 3500 tl dersen 3200 olur mu diyecekleri için 3700 yaz sen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de oldu güncellediğim gibi 79 a düştü, 11.11 de merak ettim aldım 3510 luk dejiyi dayanamadım değiştirdim 11.11 den bu yana kullanıyorum beklentimin çok üstünde performans gördüm umarım böyle devam eder. Şuanlık çok memnunum.

• 
Sayfa: önceki 26612662266326642665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.